Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Портал "Моя Оболонь"
Añadido 14 jul. 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Número de suscriptores: 2 211
Fotos: 6,520
Videos: 254
Enlaces: 287
Descripción:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"

👥 Número de suscriptores

2 211
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +17
Promedio/Mes:: +58

👁️ Vistas promedio por mensaje

694
Promedio/Día:: 467
Promedio/Tiempo:: 752
ERR: 31.39%

📊 Mensajes por Día

3
Último día: 4
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

У першій київській маршрутці з'явився термінал для оплати картками - і вона курсує по території нашого району.Нещодавно у соцмережах з'явились фото термінала для оплати проїзду банківськими картками, встановленого у автобусі маршруту №181 "Площа Тараса Шевченка - залізничний вокзал". При цьому на табло видно вартість 13 гривень, у той час як проїзд на цьому маршруті з середини березня коштує 20 гривень.Даний маршрут обслуговує компанія ТОВ "Авен-Єзер". Цікаво, що у січні поточного року питання безготівкової оплати саме на ньому піднімала киянка Наталія Соболева, яка розповідала про це у соцмережах. Вона принципово відмовлялася платити за проїзд готівкою і вимагала від власника приватного автобусного парка забезпечити можливість платити за допомогою банківської картки. Тоді його керівник пообіцяв подумати, як встановити у автобусах маршруту №181 термінали. І він справді з'явився поки в одному з них.Нагадаємо, що міська влада все ще відмовляється сприяти встановленню терміналів у всіх маршрутних автобусах.
У програмі можуть взяти участь:- Багатоквартирні будинки понад 9 поверхів;- Будинки, де інженерні системи не можуть працювати без електрики;- Будинки, де є технічна можливість встановлення резервного живлення;- Будинки, де співвласники підтримали участь у програмі рішенням загальних зборів.Як прийняти участь у програмі: 1. Співвласники будинку мають провести збори та ухвалити відповідне рішення; 2. Після цього будинок може бути включений до офіційного переліку подібних будівель; 3. Далі визначені структури організовують закупівлю, встановлення та запуск систем; 4. Після встановлення кожна система передаватиметься в користування для експлуатації.Важлива інформація:- Реалізація експериментального проекту розрахована на два роки;- Фінансування здійснюватиметься за кошти державного бюджету;- Відповідальність за експлуатацію після передачі нестимуть ОСББ, ЖБК або управитель будинку.Бажаючі прийняти участь у програмі мають зараз:- Проаналізувати, чи підпадає будинок під критерії програми;- Почати підготовку технічної інформації;- За потреби ініціювати збори співвласників;- Тримати комунікацію з представниками районної влади.Додаткові консультацій за телефонами:+38(050)268-03-24+38(044)418-60-30У разі виявлення бажання взяти участь у програмі необхідно до 15 квітня надіслати до районної адміністрації заповнений опитувальник на електронну адресу (посилання на опттувальник нижче):[email protected]://docs.google.com/spreadsheets/d/1ldRuC0sAEy-NHpmAH-HdpXwIZz_qZ0wZ/edit?usp=drivesdk&ouid=110994363699949632122&rtpof=true&sd=true
Ремонт тунелю між станціями "Почайна" і "Тараса Шевченка" коштуватиме більше 1,8 млрд гривень і триватиме майже 2 роки.У Київській міській адміністрації повідомили, що КП "Київський метрополітен" отримало позитивний звіт державної експертизи проекту капітального ремонту перегінного тунелю колії №1 між станціями "Почайна" і "Тараса Шевченка". При цьому підкреслюється, що зараз загрози для руху поїздів і безпечного перевезення пасажирів немає. Ділянка тунелю перебуває під постійним наглядом.Необхідність ремонту частини тунелю пояснюється тим, що прогони були побудовані у 1978-1980 роках у складних гідрогеологічних умовах та водонасичених ґрунтах, які змінюють свої властивості під впливом вібрацій. Термін всього комплексу робіт становитиме до 23 місяців і попередньо оцінюється у 1,84 млрд гривень.Зараз розглядаються два варіанти проведення ремонту. Перший - без змін у русі поїздів, із розкриттям котловану. Другий - із змінами у русі, включаючи збільшення нічного "вікна" та коригування графіків у вихідні дні.
Таким чином, прокурори заблокувала будівництво на перетині вулиць Пріорської та Автозаводської 24-поверхового будинку, який ТОВ "П-18" планувало звести на місці напівзруйнованої триповерхової "сталінки" в рамках її "реконструкції". При цьому компанія ще може подати апеляційну скаргу.Дана судова перемога міської прокуратури стала першою у цій справі, яка розглядається з 2023 року. 14 листопада 2024 року Господарський суд Києва відмовив правоохоронцям в задоволенні їхніх вимог. Таким же був вердикт Північного апеляційного господарського суду, до якого прокурори звертались зі скаргою на рішення суду першої інстанції. Однак, 6 серпня 2025-го Касаційний господарський суд повернув цю справу на новий розгляд, частково задовольнивши вимоги правоохоронців, які вимагали скасувати рішення судів перших двох інстанцій. І на цей раз їхній позов був задоволений.Як саме все починалося і хто стоїть за проектом чергової ущільнювальної забудови Пріорки, ви можете дізнатися з відповідної новини на нашому порталі від 2 лютого 2022 року. 👇https://my-obolon.kiev.ua/ua/novyny/zamist-zabroshki-vlada-dozvolila-zbuduvati-24-poverxovij-budinok-na-priorczi-poryad-z-takim-samim-budinkom.html
Для оболонського ліцея №157 побудують новий навчальний корпус.Голова району Кирило Фесик повідомив про значні зміни у проекті будівництва протирадіаційного укриття для ліцея №157 на Оболонському проспекті, 12-В. Над підземною спорудою для навчального закладу додатково зведуть новий трьохповерховий навчальний корпус, який буде з'єднаний переходом з існуючою будівлею.За словами Кирила Фесика, цей масштабний навіть в масштабах Києва проект почали реалізовувати через необхідність розширення площ ліцея №157. При цьому раніше розглядалася ідея добудову 4-го поверху над його існуючою будівлею. Але від неї відмовились "у зв’язку з новими безпековими викликами та регулярними обстрілами столиці".Кирило Фесик також додав, що після завершення будівництва у новому корпусі буде організовано багатопрофільне навчання. Це дозволить ліцеїстам спробувати себе в різних напрямках і більш усвідомлено обрати майбутню професію.Нагадаємо, що зведення протирадіаційного укриття для ліцею №157 мало обійтися у 277 495 962 гривні.
Якість реставрації скульптури "Музи Театру" була успішно перевірена зимовим сезоном.Голова ГО "Спадщина Чембержі в мистецтві та освіті" Андрій Чембержі - син відомого композитора і педагога Михайла Чембержі, продемонстрував у відео якість реставрації скульптури "Музи Театру" на Оболонській набережній після складних зимових погодних умов. Результат власної минулорічної роботи разом з ним особисто перевірив реставратор Сергій Бородин. Після огляду поверхонь та елементів скульптури він повідомив, що вона знаходиться в ідеальному стані завдяки нанесенню якісних захисних покриттів.Нагадаємо, що "Муза Театру" стала першою скульптурою "Алеї муз", яка була відреставрована і відкрита у жовтні минулого року. За словами Андрія Чембержі, всі скульптури можуть бути оновлені, якщо міська виділить на це фінансування. З детальною історією створення "Аллеї муз" можна ознайомитися на нашому порталі. 👇https://my-obolon.kiev.ua/ua/longridi/aleya-muz-istoriya-poyavi-i-vidnovlennya-pershoi-pamyatki-obolonskoi-naberezhnoi.html
Маршрут автобуса №41 продовжать до вулиці Прирічної.У КП "Київпастранс" анонсували з 25 березня внесення змін в роботу автобусного маршруту №41 "Станція метро "Героїв Дніпра" – селище ДВС (Водогін)". У повідомленні зазначено, що зміни запроваджують для зручності жителів Оболонського району.З цією метою рух автобусів маршруту №41 організують за наступною схемою: від Водогону до Оболонського проспекту за власним маршрутом, далі – вулиця Героїв Дніпра – проспект Володимира Івасюка – вулиця Північна – вулиця Прирічна – проспект Володимира Івасюка – вулиця Героїв Дніпра – Оболонський проспект – станція метро "Героїв Дніпра". У зворотному напрямку рух здійснюватиметься без змін.Додамо, що такі зміни у схемі руху автобуса №41, ймовірно, є відповіддю міської влади на запити жителів 10-го мікрорайону Оболоні на відновлення роботи марштурного автобуса №559, який припинив роботу через низьку рентабельність. При цьому 41-й маршрут обслуговують мало автобусів, які курсують з інтервалами від 20-ти до 60 хвилин.
Також Юлія Свириденко повідомила, що будинки Києва в рамках експериментального проекту будуть обладнані засобами резервного живлення. За кошти державного бюджету будуть закуплені та встановлені акумулятори, інвертори і генератори для забезпечення роботи ліфтів та інженерних систем, а також освітлення місць загального користування. У свою чергу, жителі мають профінансувати їхню експлуатацію - закупівлю палива, технічне обслуговування та ремонт.У пілотному проекті закупівель зможуть взяти участь будинки, якими керують об'єднання співвласників. Прем'єр-міністерка зазначила, що міська адміністрація впродовж 30 днів має сформувати перелік будинків, які відповідають критеріям програми, і визначити загальну потребу у фінансуванні. Після цього уряд прийме окреме рішення про виділення коштів.Нагадаємо, що тижнем раніше представники міської адміністрації звернулися до уряду з проханням - "прибрати ряд бюрократичних обмежень" для прискорення реалізації майбутнього плану енергостійкості. А саме - дозволити будувати енергооб’єкти та купувати обладнання без тендерів, спростити правила отримання землі під них та розширити список техніки, яку можна ввозити без мита та податку на додану вартість. У відповідь Юлія Свириденко пообіцяла спрощення деяких процедур землевідведення та будівництва. При цьому на думку експертів, спрощення безпосередніх закупівель може призвести до значного збільшення кількості корупційних "схем" і розкрадання великої частини виділених на енергостійкість коштів.
Компанія-забудовник не має документів для будівництва автодороги для нового ЖК на Мінському масиві.Голова району Кирило Фесик розповів нові подробиці щодо скандальної ситуації з планами продовження автодороги на вулиці Петра Панча для майбутнього ЖК Polaris Home and Plaza під існуючими будинками у 3-му мікрорайоні Мінського масиву. Після звернення місцевих жителів він особисто взяв участь у зустрічі із представниками компанії-забудовника."На жаль, конструктивного діалогу не вийшло - представник забудовника поводився некоректно", - підсумував зустріч Кирило Фесик.Голова району підтвердив, що належних документів на будівництво у компанії-забудовника немає, тому подібні дії порушують права та інтереси місцевих жителів. Кирило Фесик також розказав, що домовився разом з активістами "діяти виключно в правовому полі, аби уникнути будь-яких маніпуляцій чи звинувачень", і закликав підписувати петицію проти продовження автодороги, про яку ми повідомляли вчора. 👇https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=14121
Створена петиція про заборону будівництва автодороги для нового ЖК поряд з існуючими будинками на Мінському масиві.16 березня у розділі електронних петицій порталу Київської міської ради була зареєстрована петиція під назвою "Щодо припинення незаконних будівельних робіт, захисту зеленої зони і унеможливлення прокладання дороги під вікнами людей на вул. Петра Панча в Оболонському районі". Її автор Олександр Кучерявий наголошує, що продовження автодороги від вулиці Петра Панча в напрямку вулиці Полярної заплановане у місці, де з часу забудови масиву знаходилися зелена і пішохідна зони. При цьому представники компанії-забудовника не надали дозвільні документи на проведення цих робіт.У зв'язку з цим Олександр Кучерявий вважає за необхідне провести перевірку законності будівельних робіт, унеможливити прокладання автодороги безпосередньо під будинками, організувати громадські слухання та зберегти зелену зону. Підписати петицію можна за посиланням нижче. 👇https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=14121