Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Lanterno
Añadido 14 jul. 2024

Lanterno

@mynamefoxi
Número de suscriptores: 289
Fotos: 4,100
Videos: 104
Enlaces: 1,160
Descripción:
Lanterno - команда яка робить все важливе для розвитку Українського контену. Закиньте пару гривень на клей: https://send.monobank.ua/jar/WDnLR8zvM Соц. мережі: https://choko.link/lanterno Фан-релізи: https://t.me/FineComicsY
Fuente

Lanterno | Знаєте, я дуже обожнюю фільм «Бійцівський клуб». Він уникальний тим, щ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Fine Dragon Y 🏳️‍🌈🇺🇦🇮🇱🇬🇪 Lanterno @mynamefoxi
190 Vistas/Alcance 2024-07-14 11:29 Mensaje №5872
Знаєте, я дуже обожнюю фільм «Бійцівський клуб». Він уникальний тим, що в ньому унікальні та дивовижні персонажі й ідеї. Правда не всі легко можна зрозуміти. А ще я не розуміли чому цей фільм мені близький. Мені вже підказують, щобтя швидше диктували (не я). Що ж, добре, думаю треба перейти до суті. Можливо ви щось чули про термін «раздвоєніє лічності» (Лорі, я це написало російською щоб показати як це крінжово звучить). Правильний термін - множинність (або плюральність). Так ось, це ми. Так, сами Ми. І знаєте, ми могли б вам розповісти чому це відбувається, як це відбувається, але ми заїбались. Так що давайте так, три основних пункти як потрібно знати:1) Не хвилюйтесь, ніхто з нас не хоче вас убивати. Досить вірити Голівуду. Уявіть, що мозок це велика кімната з багатьма сусідами. 60+ блять… коротше, всім нам тупо повезло бути друзями. Деяким не дуже (іншим системам). Коротше, всі ми такі ж самі особистості як і ви. І так, відразу відповім на питання: знайомитися зі всіма нами окремо ви не будете, бо і ви, і ми заєбемося. 2) І ТАК, ЦЕ НЕ ШИЗОФРЕНІЯ, ОКЕЙ!? По-перше, ви так зменшуєте вплив цієї хвороби, а по-друге, у нас не було б хвички з п‘яти років спілкуватися між собою у дзеркалі. Якщо що, шизофренія проявляється з підліткового віку. До того ж, не забувайте, що мнлжинність, зе файних захисний механізм. Детальніше за посиланням: [https://morethanone.info].3) Множиність буває здорова і нездорова. Якщо коротко вже залежить від того чи є психологічні бар‘єри між альтерами, чи немає.І на останок: ми такі народилися. Точніше, наш мозок. Дохуя тексту вийшло, як для простого камінґ-ауту. Що ж, давайте так: мозок кожної людини унікальний. Я сотку даю, що ви бачили людину з аутичністю, хоча і не здогадувались про це. Більше того, у кожного з вас є так званий «внутрішній світ», просто множинні люди бачать його більш яскраво. То ж, висновок: будьте інклюзивними для кожного, хто не шкодить суспільству.