Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Lanterno
Añadido 14 jul. 2024

Lanterno

@mynamefoxi
Número de suscriptores: 289
Fotos: 4,100
Videos: 104
Enlaces: 1,160
Descripción:
Lanterno - команда яка робить все важливе для розвитку Українського контену. Закиньте пару гривень на клей: https://send.monobank.ua/jar/WDnLR8zvM Соц. мережі: https://choko.link/lanterno Фан-релізи: https://t.me/FineComicsY

👥 Número de suscriptores

289
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -2

👁️ Vistas promedio por mensaje

177
Promedio/Día:: 292
Promedio/Tiempo:: 162
ERR: 61.25%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 1
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Lanterno 2025-03-05
Fine Dragon Y🏳️‍🌈🇺🇦🇮🇱🇬🇪 2024-09-12
Fine Dragon Y 🏳️‍🌈🇺🇦🇮🇱🇬🇪 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 154 26-05-09 12:20
Зараз активно йде хвиля протестів проти нового ЦК і я ДУЖЕ прошу, надайте цьому хоча б розголос, тому що навіть якщо вам байдуже на ЛГБТК+, жінок і дітей, є речі які все одно торкнуться КОЖНОГО з нас. Там є положення про дозвіл відчуження (продажу) земель природно-заповідного фонду, що раніше було заборонено, тобто Карпати, різні заповідники, парки, пам'ятки природи, заказники, все це можуть продавати, а потім забудовувати, вирубати ліси, вести там господарську діяльність.Оновлюєтсья також і речове право, зокрема запровадження інституту "посідання", який може вплинути на спори щодо землі, будинків, квартир, нежитлових приміщень та іншого майна. Якщо коротко, "посідання" дозволить особі володіти майном, навіть якщо вона не має на нього юридичного права. Будь-хто може заволодіти якоюсь річчю, вкрасти землю, і через 10 років його визнають офіційним власником. Також в новому ЦК з'являється "право на забуття", відповідно до якого, фізична особа може вимагати видалити інформацію про себе з пошукових систем та баз даних не лише якщо вона недостовірна, а й якщо вона просто "втратила суспільний інтерес". Що нас очікує через це? Те що корупціонери, злочинці і інші учасники скандалів можуть змушувати медіа видаляти інформацію про їхні вчинки і відбілювати репутацію тих, хто на це не заслуговуєЯ вважаю, що обурливими оновленнями щодо меншин і вразливих груп населення, влада хоче прикрити глибші і масштабніші реформи, аби населення не підтримало протести, які влаштовують представники ЛГБТК+. Тому якщо хтось крутить у скроні і відмахується, вважаючи що це його не стосується, розповідайте це людям, аби вони розуміли що це стосується і їх
👁 110 26-03-25 18:12
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
👁 258 26-02-23 22:04
Я не думаю що потрібно казати, що сьогодні за дата. Дата яка просто підкреслює, що у світі відбувається те що відбувається. Це можна описати як піздєц. І чесно я не знаю, що ще додати нового, здається я вже все що могли сказати сказали. Але нумо я просто подякую.Дякую військовим за те що в мене є можливість робити те що мені подобається, у моїй вільній країні. Дякую кожному моєму другу який пішов захищати, але не зміг дочекатися нашої перемоги. Дякую кожному хто просуває збори. Дякую вам за те що не дозволяєте людям, забути. Дякую кожній людині яка тримається. Люди в прифронтових та окупованих містах. Територіях нашої країни. Дякую вам за те що тримаєтесь і показуєте свою міцність. Дякую кожному українцю який не зламався від відключень світла. І ви змогли продовжувати жити своє життя. Дякую абсолютно кожному. І хоч багато хто із нас ТОЧНО не зрозуміє людей які пережили куди більше болю. У багатьох опускаються руки. Та як би там би не було. Дякую за міцність, чесно. Є речі куди більш страшніші за відсутність світла чи навіть саму смерть. Тож я справді щиро хочу йому подякувати не від лиця команди, а від себе. Відвазі кожного українця. Ви справді надихаєте. Дякую також тим хто не дивлячись ні на цю дату ні на інші жахливі речі. Продовжують творити. Текст був написаний мною. На емоціях. Kaglo
👁 208 25-12-31 18:27
💫 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫Зазвичай в таких Telegram каналах як цей, люди стараються писати від лиця команди, якщо дозволите мені таку грубість, буду писати більше від себе.По традиції я маю сказати щось типу, [цей рік був піздєц як важкий, але я впораюсь, ми впораємось наступний буде краще]. Мене це завжди бісило, тому що завжди, в мене було відчуття наче люди оцінюють рік, який навіть ще не закінчився. Ну що ж. Мені є за що подякувати. Тож ... Перш за все хочу подякувати кожному, кожному хто вірить і допомагає, кожному хто є в команді. Переклад, оформлення коміксів, озвучка та дублювання видиво, візуальна частина каналу, взагалом команда не існувала б. І повірте мені б хотілося згадати буквально кожного, але боюсь ліміт повідомлень мені не дозволить. Просто знайте я про кожного пам'ятаю. Також окремо подяку хочу висловити адміністрації:jirakory, Айва, Anddy, Жирна Жаба, Дід та Лорі.Дякую за те що не дозволили мені опустити руки коли мені хотілось. Кожній співпраці яка була колись. І тут чесно неважливо наскільки мирно це закінчилось. Я справді хочу вірити, що ви дійшли до свого щастя. Подякувати за ті співпраці які будуть в майбутньому. Також хочу подякувати 👀Multi Geek👀. Дякую що навчили мене всьому новому. Ну і за взаємну допомогу також ;)ДЯКУЮ ВАМ ЩО ВИ ПРОДОВЖУЄТЕ, СПОСТЕРІГАЄТЕ, КОМЕНТУЄТЕ, ПОШИРЮЄТЕ.Загалом дякую тобі цей рік, ти не був ідеальним, останні місяці провели твої з глибоков депресією, але ти мене багато чому навчив, ДЯКУЮ ЗА ЦЕ.Я не буду казати, що наступний рік буде для когось легким. Бо це чесно кажучи повна 💫💫💫💫💫💫💫.Ніхто не може знати точно, але що точно мені відомо, ви зможете все. Просто тому що ви продовжуєте робити ті зимні ритуали, неважливо що вкладаєте в це. Тому що ви все ще живете. Тому що в кінці кінців погано трапляється, але є один плюс...Вічного нічого нема. З наступаючим 💫💫💫💫Та нехай русня все здохне нахуй. Ава –Vali
👁 92 25-12-24 14:25
Споглядання на різдвяну зірку наповнює вас рішучістю. Бо сьогодні, чи завтра... Різдво! День подарунків, Миколая з перекрученим іменем і кока-коли! Ем... Здається щось не так? Хіба це не повинне було бути свято про родинні зв'язки, єднання та благословення з небес? Здається, чи забули про справжню суть Різдва, а саме... Кутя, дідух та солом'яний павук! Хто скине фото як спалює минулорічного павука отримає від мене печиво! Акція діє до грудня 2026! Тож у вас є ще час протягом року потримати який оберіг вдома!А як серйозно, перед вами пост-анонс. НОВИЙ! ЩЕ ТАКОГО НІКОЛИ НЕ БУЛО! ТАКОГО ВИ НІЖЕ НЕ БАЧИТИ! ЦЕ! КОМІКС! РІЗДВЯНА!ВЕЧІРКА!Ви здивовані?! Ми теж! Бо це така нова і свіжа ідея! Ніколи такого не бачити! І... Робимо ставки, коли ця спроба повторити успіх легенди заморозиться у цих умовах теплої зими.Я ставлю на 5 частин.Але... Гей! Сьогодні не варто про сумне. Бо те, що ми досі тут, досі можемо зібратися разом, це вже щось. Віримо у наші сили, наснаги та здійснення мрій. З Різдвом христовим. Днем зимового сонцестояння. І щоб спалений павук дійсно відігнав усі незгоди.
👁 245 25-10-31 21:52
Насправді мене, це трішки смішить. Дозвольте пояснити про що я. Щодо цього свята не дуже багато суперечок. Навіть щодо питання звідки воно взагалі появилось, але знову ж таки я могли би почати розказувати. Щоб він має корені ще з індійських племен. Що має мексиканське коріння. Що взагалом цей день всіх святих якщо хтось не знав. Але чесно це не так важливо. Для когось, цей день це попкультурне свято. Для когось, гарні спогади. Для когось причина подивитися горор фільм. Для когось взагалі перша асоціація з кіношною америкою. Тож давайте я зроблю так: Якщо для вас це просто покультурне свято: тоді вітаю вас, нехай цей день буде для вас атмосферний, і хай нагадує вам що ви хоробліші ніж думаєте.Якщо для вас це дещо більше, мітологічному сенсі того слова: бажаю вам гарно позбавитись, але пам'ятайте з нечистю треба бути обережно. Якщо для вас це дещо погане: просто будь ласка пам'ятайте, що люди різні по природі. Пам'ятайте про те що ніхто вас не змушує. І що в кінці кінців, переконання ваші мають бути більшими за чиїсь думки. Щасливого Геловіну. Наповнюйтесь атмосферою.
👁 130 25-09-15 20:26
❤️ сьогодні справді для мене важливий день, я досі пам'ятаю як колись, мій знайомий просто показав якусь демку гри.. і ця гра дещо подарила. По факту якби не вона команди би було, і ось зараз я задаю собі питання, що вона мене навчила?БУТИ РІШУЧИМИ НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ОБСТАВИНИ. ТВОЇ ДІЇ МАЮТЬ ЦІНУ. НЕ БІЙСЯ РИЗИКУВАТИ. У цей день мені просто хочеться вам сказати дякую, це команда так само як і ви є тією самою точкою збереження, до якої я постійно повертаюсь. Вона мене справді переповнює рішучістю. Дещо пишеться від мого лиця. Дещо переосмислюється також. Дивлячись на те як розвивається tiktok, мені хочеться плакати від щастя. Не дивлячись на те що аудиторія тут в телеграмі невелика. Мені приємно знати що ви чекаєте наші . Ви абсолютно кожен із вас, кожен підписник, люди які мені допомагають, люди які мені допомагали. Ви мене змінили. Ви команду досі міняєте, і це воістину, найпрекрасніша річ. На цьому моменті мені б хотілося сказати що ми дещо готуємо. І саме через це довгий час не буде відео на ютубі. Ми хочемо підготуватись до зриву. Сподіваюся на ментального. Вибачте тупі жарти. Що ж наостанок. Дозвольте мені зберегтись. А то я не знаю що буде далі: ❤️ Озираючись на весь цей шлях ти справді захоплюєшся цим, аж повітря в грудях не вистачає. Думка про це переповнює тебе РІШУЧІСТЮ.Дякую що ви нас читаєте, дякую цій грі, яка з простого бажання, зробила те, що я зараз вірю.
Дорогі фанати,глядачі,хейтери нашої команди!⌛️Як ви могли помітити, ми тимчасово перестали викладати нові озвучки, дубляжі та будь-яку іншу діяльність, пов’язану зі звукозаписом...Ми переживали складний період, який згодом увійде в історію нашої команди як "час великої депресії". Один із наших акторів фанатського дубляжу залишив команду, двоє перекладачів також змушені були піти. Адміністратори Каґло, на жаль, не витримав впливу ,,препаратів" ... кгм!... інструментів для адаптації наших перекладів, а наш шановний Дестроєр навіть потрапив до лікарні через... несподіване "перезбудження правого яєчка" під час запису дубляжу інтимних ЯОЙ-проєктів.😔Я ж, Айрос, визнаю: мій словниковий запас "мотивуючо-конструктивно-матерних слів" теж добіг кінця тому, ми дійшли чіткого висновку що...Час великої депресії минув. Ми повертаємось!Очікуйте на наші нові роботи — ми не зупиняємось і не зупинимось ніколи! Адже всі учасники нашої дружньої команди вже давно продали мені свої душі! 😁Дякуємо за вашу підтримку!
Сьогодні 11.10.2024 у м. Львів, коло пам'ятника Т. Шевченку, з 14:00 до не визначеного часового обмеження, буде відбуватися аматорська акція протесту на підтримку Сергія Гнезділова, та задля тиску на владу, результатом якого має бути встановлення чітких термінів служби.«Відсьогодні я йду в СЗЧ, до встановлення чітких термінів служби, або до свого 25-річчя, маючи за своєю спиною 5 років бездоганної солдатської служби. Підкреслю: бездоганної. Сподіваюся, цим вчинком вдасться донести до влади і суспільства необхідність розмови й вирішення цієї ситуації. Моя позиція залишається незмінною: ми маємо створити мобілізаційну чергу з числа всіх військовозобов'язаних українців, і тоді демобілізація стане реальністю», — заявив він.Військовий Гнезділов добровільно вступив до лав ЗСУ у 2019 році. У складі 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади брав участь у боях на Донеччині, включно з Пісками та Бахмутом.21 вересня 2024 року він публічно оголосив, що самовільно залишив частину (СЗЧ), щоб привернути увагу до відсутності встановлених термінів служби в умовах воєнного стану.Коли якщо не зараз, змусити нас почути? Ніколи, тому ч чекаю вас. Детальніша інформація та організаційні моменти за посиланням у шапці профілю.https://www.instagram.com/p/DBBIGbjtJZx/?igsh=MTlnbHUwYnFrYXl2ZA==
Знаєте, я дуже обожнюю фільм «Бійцівський клуб». Він уникальний тим, що в ньому унікальні та дивовижні персонажі й ідеї. Правда не всі легко можна зрозуміти. А ще я не розуміли чому цей фільм мені близький. Мені вже підказують, щобтя швидше диктували (не я). Що ж, добре, думаю треба перейти до суті. Можливо ви щось чули про термін «раздвоєніє лічності» (Лорі, я це написало російською щоб показати як це крінжово звучить). Правильний термін - множинність (або плюральність). Так ось, це ми. Так, сами Ми. І знаєте, ми могли б вам розповісти чому це відбувається, як це відбувається, але ми заїбались. Так що давайте так, три основних пункти як потрібно знати:1) Не хвилюйтесь, ніхто з нас не хоче вас убивати. Досить вірити Голівуду. Уявіть, що мозок це велика кімната з багатьма сусідами. 60+ блять… коротше, всім нам тупо повезло бути друзями. Деяким не дуже (іншим системам). Коротше, всі ми такі ж самі особистості як і ви. І так, відразу відповім на питання: знайомитися зі всіма нами окремо ви не будете, бо і ви, і ми заєбемося. 2) І ТАК, ЦЕ НЕ ШИЗОФРЕНІЯ, ОКЕЙ!? По-перше, ви так зменшуєте вплив цієї хвороби, а по-друге, у нас не було б хвички з п‘яти років спілкуватися між собою у дзеркалі. Якщо що, шизофренія проявляється з підліткового віку. До того ж, не забувайте, що мнлжинність, зе файних захисний механізм. Детальніше за посиланням: [https://morethanone.info].3) Множиність буває здорова і нездорова. Якщо коротко вже залежить від того чи є психологічні бар‘єри між альтерами, чи немає.І на останок: ми такі народилися. Точніше, наш мозок. Дохуя тексту вийшло, як для простого камінґ-ауту. Що ж, давайте так: мозок кожної людини унікальний. Я сотку даю, що ви бачили людину з аутичністю, хоча і не здогадувались про це. Більше того, у кожного з вас є так званий «внутрішній світ», просто множинні люди бачать його більш яскраво. То ж, висновок: будьте інклюзивними для кожного, хто не шкодить суспільству.