Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Añadido 14 jul. 2024

Віталій Кім / Миколаївська ОДА

@mykolaivskaODA
Número de suscriptores: 340 599
Fotos: 4,360
Videos: 2,620
Enlaces: 566
Descripción:
Канал начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма Сторінка Миколаївської ОВА в FB: https://www.facebook.com/mykoda

👥 Número de suscriptores

340 599
Promedio/Día:: -155
Promedio/Tiempo:: -903
Promedio/Mes:: -4846

👁️ Vistas promedio por mensaje

62 843
Promedio/Día:: 65,600
Promedio/Tiempo:: 52,971
ERR: 18.45%

📊 Mensajes por Día

2.9
Último día: 6
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 2.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Зустрілася з очільником Фонду державного майна України Дмитром Наталухою та т.в.о. голови Державної служби геології та надр Леонідом Музикусом. Голова ФДМУ доповів про стан продажу санкційних активів та виконання графіку їхнього продажу, затвердженого Кабінетом Міністрів. Вони охоплюють 26 обʼєктів по всій державі.Уряд надає повне сприяння, щоб перші санкційні активи були якнайшвидше виставлені на торги. Відповідно до графіку, першими будуть виставлені на продаж торговий центр «Оушен Плаза» (ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь»), ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», готель у Буковелі ТОВ «АМСТЕЛ-СКІ», ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат».Тимчасовий очільник Держгеонадр доповів про перевірки «сплячих» спецдозволів на стратегічні корисні копалини та нафтогазоносні надра. Уряд очікує на перші результати.Якщо родовище до початку повномасштабного вторгнення простоювало — ліцензії будуть анульовані. Активи не повинні простоювати, а мають працювати на економіку.Доручила прискорити аудит ліцензій і вийти на системні рішення у сфері надрокористування у березні.
Провела зустріч з головами обласних військових адміністрацій. Енергетична і соціальна стійкість громад - у фокусі уваги Уряду.🔹Енергетична стійкість. Розглянули потреби областей для швидкого енергетичного відновлення, в тому числі пакунки тепла для людей з інвалідністю та одиноких пенсіонерів. Станом на зараз роздано понад 50 тисяч пакунків по всіх областях, особлива увага - до прифронтових регіонів і районів з ускладненим енергопостачанням.Також обговорили додаткові програми підтримки громад і забезпечення енергоавтономності ОСББ і багатоквартирних будинків. Готуємо відповідні урядові програми. Обовʼязок областей - забезпечити резервними джерелами живлення і запасом пального всі обʼєкти критичної інфратсруктури.🔹Підвищення зарплати вчителям. З 1 січня цього року вчителі отримують підвищення зарплати на 30%. Педагогічні працівники з початку лютого вже отримали перші підвищені виплати за січень. 🔹Шкільне харчування. Учні 1–11 класів з вересня отримуватимуть безкоштовне харчування по всій країні. На цю програму у державному бюджеті закладено 14,4 млн грн. Окремо передбачене фінансування на модернізацію шкільних харчоблоків, щоб діти отримували не лише безкоштовне, а й якісне харчування. Очікуємо від ОВА та органів місцевого самоврядування налагодження процесів організації гарячих обідів із залученням місцевого бізнесу.🔹Укриття. Передбачили 5 млрд грн на укриття для шкіл та 1 млрд грн на підземні садочки, в першу чергу в прифронтових обалстях. Маємо створити безпечні умови офлайн або змішаного навчання українських дітей. ОВА мають контролювати вчасне виконання планів будівництва.🔹Скринінг 40+. Триває запис на скринінг для людей віком понад 40 років. Від запуску понад 30 тисяч українців уже записалися на проходження огляду, з них 22 тисячі отримали кошти на свої Дія.Картку для проходження обстеження. Медичні заклади по всій країні активно долучаються до програми: майже 1000 установ подали заявки, 937 закладів пройшли верифікацію МОЗ і готові приймати громадян.Головна мета програми — надати можливість безкоштовно пройти первинну перевірку стану здоров’я. Скринінг допомагає на ранніх етапах виявляти ризики серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та порушень психічного здоров’я.
Міністерство енергетики та Уряд приділяють особливу увагу, аби допомогти громадам пройти цю зиму і сформувати ресурс для модернізації.Під час Форуму прифронтових міст та громад у Харкові розповів про кроки, які вже зроблені та які зараз у роботі.📌 Понад 50 тисяч енергетиків і тепловиків залучені до ремонтів і відновлення. Для них усіх зробимо виплату в розмірі 20 тисяч гривень на місяць за січень, лютий, березень.📌 Збільшуємо імпорт електроенергії. Вийшли на рекордні обсяги імпорту з Європи. 📌 Понад 30 країн надають нам підтримку цієї зими. Генератори, трансформатори, когенерація тощо. Завдання місцевої влади — швидко все це встановлювати. 📌 Програми підтримки людей, бізнесів та ОСББ для встановлення додаткової генерації. Програма «СвітлоДІМ», пільгові кредити для приватних домогосподарств на встановлення альтернативних джерел енергії. 📌 Експериментальний проєкт із будівництва захисних споруд для об’єктів критичної інфраструктури у прифронтових областях. Виділено 6 млрд грн для ОВА. Наразі будуються захисні споруди для 93 критичних елементів на 84 енергетичних об’єктах.📌 Уряд виділив більше 2,5 млрд грн на закупівлю генераторів великої потужності. Насамперед обладнання для прифронтових громад.Важливо також говорити не тільки про антикризові рішення, але і про довгострокову стійкість:🔹 Децентралізація як новий стандарт. Когенерація для тепла та електрики. Встановлення СЕС там, де це ефективно. Створення акумулюючих потужностей.🔹 Енергетичний щит прифронтових громад. Маємо зробити так, щоб ключові об’єкти могли працювати автономно.🔹 Європейська інтеграція та робота з партнерами. У громад сьогодні величезний потенціал у співпраці з іноземними партнерами й організаціями. 🔹 Інвестиції громад у ЖКГ. Всі мають у свої бюджети закладати більше ресурсів на оновлення мереж і систем.🔹 Інвестиція в людей. Потрібно інвестувати в професійну освіту, залучати бізнес.Вдячний всім, хто зараз повертає світло і тепло. Дякую енергетикам, комунальникам, рятувальникам за те, що наші прифронтові громади тримають ритм. Служби працюють, мережі відновлюються, бізнес працює. Це заслуга людей, які залишаються на місцях і не опускають руки.
Була доповідь нашої делегації після зустрічей сьогодні – був тристоронній формат. Також були контакти команди з американською стороною. Доповідали Рустем Умєров, Кирило Буданов, Давид Арахамія. Хлопці були на звʼязку. Ми обговорили проміжні підсумки перемовин у цей день. Продовжать завтра. Також буде вагомий крок: ми очікуємо найближчим часом обмін військовополонених. Треба повертати полонених додому. І загалом наша українська позиція дуже чітка: війну треба завершувати реально. Саме Росія повинна бути готова до цього. І також партнери мають бути готовими забезпечити це реально своїми реальними гарантіями – гарантіями безпеки, – своїм реальним тиском на агресора. І тим, щоб зараз відчувалось – щоб люди в Україні це відчували, – що ситуація справді йде до миру, до закінчення війни, а не до того, що росіяни будуть використовувати все собі на користь і продовжувати удари. Не повинно бути винагород агресору. Якщо будь-яка винагорода агресору буде, Росія з часом зірве будь-яку домовленість.
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав ще один зрадник, який коригував обстріли Миколаєва та ОдесиЗа доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав ще один агент фсб, який коригував повітряні атаки рф по Миколаєву та Одесі.Як встановило розслідування, наведенням обстрілів займався 65-річний мешканець Миколаєва, який потрапив у поле зору ворога під час поїздок до рф ще до початку повномасштабної війни.Наприкінці лютого 2022 року йому через месенджер зателефонував співробітник фсб і запропонував співпрацю в обмін на «евакуацію» до країни-агресора.Погодившись на «пропозицію», зрадник почав відстежувати і фіксувати локації ремонтних баз та інших логістичних центрів Сил оборони, по яких рашисти готували ракетно-дронові атаки.Щоб отримати розвіддані, агент на власному авто об’їжджав місто та фотографував потенційні «цілі», а також випитував інформацію у своїх знайомих з Одещини.Зібрані відомості він надиктовував куратору в голосових повідомленнях, а задля конспірації використовував «окремий» смартфон.Контррозвідники СБУ затримали поплічника ворога у вересні 2024 року.Під час обшуків у нього вилучено мобільні телефони із доказами роботи на агресора.Наразі суд визнав зловмисника винним за двома статтями Кримінального кодексу України:▪️ ⁠ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);▪️ ⁠ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).Розслідування проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Миколаїв. 14:00, 24 січняДоброго дня всім. Спробую пояснити по енергетичі складні речі простими словами.Що зараз відбувається? Світла в нас мало через те, що росіяни нас атакують.Вони б'ють по генерації та по транспортуванню. І через те мережі перевантажені і в нас є відключення. Західна частина України трохи легше, тому що б'ють переважно по по східним, по південним, по північним регіонам.Також, окрім планових відключень є графіки аварійні. Це коли щось ремонтується і вводиться відключення додаткові. Уряд, і ми працюємо, є результати. Думаю, ми відчуємо полегшення, коли запрацює наша сонячна генерація. Але це не означає, що якщо ми додали 40 МВт, то в нас стане більше світла. Ми всі скидаємося в загальний «котел» і потім порівну роздається всім областям, які зараз сидять без світла.Тому в нас не буде краще швидко, ніж у всіх. Тобто не зможу я зробити так, що у нас відключають 4 години світла, а десь відключають 18. Буде поступове покращення ситуації.І на останок. Злість – це не вихід. Це те, що хочуть зробити росіяни, щоб ми посварилися. Всі ми працюємо, щоб у всіх було світло
Сьогодні багато завдань, у тому числі в нашої дипломатичної команди. Майже щогодини доповідають мені українські представники – вони зараз знаходяться в Еміратах, там сьогодні українська, американська та російська делегації, була вже розмова. Важливо, бо давно не було таких тристоронніх форматів зустрічей. Говорять про параметри закінчення війни. Зараз у них має бути принаймні частина відповідей від Росії, і головне, щоб Росія була готова завершити цю війну, яку сама ж і почала. Українські позиції чіткі. Рамки для діалогу я визначив для нашої делегації. Постійно делегація на зв’язку – Рустем Умєров, Кирило Буданов, Давид Арахамія, Сергій Кислиця. Завтра до перемовин ще приєднаються генерал Гнатов, начальник Генерального штабу, та представник ГУР Скібіцький. По змісту перемовин сьогодні ще поки що зарано робити висновки – ми подивимось, як розмова піде завтра і які будуть результати. Треба, щоб не тільки українське бажання було закінчити цю війну, досягти повної безпеки, – щоб і в Росії схоже бажання якось все ж таки народилося.
Унікальну підводну спецоперацію в умовах морозу до –15 °C провели водолази ДСНС України.Унаслідок російського обстрілу одна зі столичних ТЕЦ зазнала підтоплення через пошкодження труби. Це суттєво ускладнювало ремонт обладнання, від якого залежить тепло й електропостачання в оселях тисяч людей.Не вагаючись, у крижаній воді та за екстремальних умов наші водолази розпочали роботи з ліквідації пошкоджень. Спецоперація тривала 6 діб. Витік води було зупинено, що дозволило службам продовжити відновлювальні роботи.Висловлюю щиру вдячність водолазам ДСНС за професіоналізм!Дякую Президенту України за високе державне відзначення їхньої роботи. Відповідно до Указу: • орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Артема Орлова, Дениса Фролова та Михайла Хижняка; • орденом Данила Галицького - Андрія Власенка; • медаллю «Захиснику Вітчизни» - Антона Гайтана.Це приклад відповідальності й мужності, які тримають країну в найскладніших умовах. 🆘 Дякую особовому складу ДСНС за службу та відданість людям
Друже, набір до лав патрульної поліції Миколаївської області триває! 👮‍♀️👮‍♂️Ми чекаємо на відповідальних, амбітних, ініціативних та небайдужих колег, на яких можна покластись.Вимоги до кандидатів на посади у патрульній поліції:▪️громадянство України▪️вільне володіння українською мовою▪️вік від 18 років▪️повна середня загальна освіта▪️посвідчення водія категорії В 👉🏻Заповнюй анкету тут: https://anketa.patrolpolice.gov.ua/Дізнатися більше можна за посиланням: https://my.patrolpolice.gov.ua/requirements/Добірка інформації про етапи відбору👇🏻Конкурс складається з окремих етапів. На кожному кроці наші фахівці завжди готові порадити або надати допомогу. ⠀📝Заявка на участь у конкурсі:Заповнення анкети та надання необхідних документів.⠀🖥Тестування:Оцінка рівня логічного й аналітичного мислення та знання законодавства.⠀🚑Медичне обстеження:Медичний огляд з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров'я.⠀🏃🏻‍♂️Перевірка рівня фізичної підготовки:Вправи на силу та витривалість.⠀⠀👮🏻‍♂️Співбесіда з поліцейською комісією:Оцінка відповідності кандидата вимогам до посади. Залишились питання? Телефонуй 0674005379 — наш інспектор з рекрутингу радо відповість на них!До зустрічі на службі! 🚓🇺🇦#mykolaivpolice #патрульнаполіція #ПорядокЦеТи #policeukraine #patrolpolice #служититазахищати #mkpolice
Вітаю всіх. Щодо освітнього процесу та роботи Пунктів незламності.Освіта. Як казав вчора, рішення щодо форми навчання дітей може визначати кожна конкретна громада самостійно. В області вже є громади, які вирішили продовжити канікули.Так, з понеділка 19 січня заклади освіти Миколаївщини працюватимуть у такому режимі:- заклади загальної середньої освіти: 153 (39%) - очно, 92 (23%) - змішано, 79 (20%) - дистанційно, 68 (18%) - прийняли рішення про продовження канікул;- заклади професійної освіти: дистанційно - 5, змішано – 16, прийняли рішення про продовження канікул - 2 заклади. Відпрацювання занять буде здійснено шляхом організації навчання у суботні дні, або скасування весняних канікул, або навчання у червні.Пункти незламності. Станом на сьогодні в області функціонують 402 Пункти незламності. Цілодобово працюють локації створені ГУ ДСНС України, ГУ Нацполіції та АТ «Укразалізниця» - це 49 пунктів.Пункти незламності, створені органами місцевого самоврядування та бізнесом, працюють згідно визначених графіків. В разі необхідності будемо розглядати можливість переведення на цілодобовий режим. Інформацію про Пункти незламності, що функціонують в Миколаївській області, відображено в мобільному додатку «Дія». Як знайти найближчий пункт можна прочитати за посиланням: https://diia.gov.ua/news/yak-znaity-punkty-nezlamnosti-v-dii-pid-chas-vidkliuchen-svitla Додам, що за період з 2022 року по 16 січня 2026 Пунктам незламності скористалися – 91 994 людей.В разі змін через безпекову чи енергетичну ситуацію, буду повідомляти окремо.