Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Миколаївська міська рада
Añadido 14 jul. 2024

Миколаївська міська рада

@mykolaivrada
Número de suscriptores: 16 470
Fotos: 20,600
Videos: 1,250
Enlaces: 5,560
Descripción:
🇺🇦Миколаївська міська рада в Телеграм Новини міста офіційно. Наші ресурси Instagram: https://instagram.com/mykolaiv.rada?utm_medium=copy_link Facebook: https://www.facebook.com/mkradagov Сайт: https://mkrada.gov.ua/

👥 Número de suscriptores

16 470
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -29
Promedio/Mes:: -153

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 570
Promedio/Día:: 2,440
Promedio/Tiempo:: 3,309
ERR: 21.68%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 11
Promedio semanal: 2.7
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🔋♨️Енергетична стійкість: у Корабельному районі ІТП оснащують резервним живленнямВ Корабельному районі Миколаєва оснащують індивідуальні теплові пункти в будинках інверторами та акумуляторами, аби забезпечити якісну послугу з теплопостачання мешканцям у випадку відсутності електроенергії. Це стало можливим завдяки підтримці Представництва DanChurchAid і Norwegian Church Aid (DCA-NCA) в Україні. Воно надало КП «Миколаївоблтеплоенерго» необхідні комплекти обладнання, які спеціалісти підприємства самостійно встановили та обслуговуватимуть. Фінансування проєкту забезпечило NORAD, EU FPI, Danida та Korsholm Family.👉Один з таких об'єктів відвідали перший заступник міського голови Віталій Луков, фахівці Представництва DCA-NCA в Україні на чолі з директором Пітером Бо Ларсеном та директор КП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов зі спеціалістами підприємства. Подібні установки дозволяють ІТП працювати під час відключень електроенергії протягом 15-20 годин. «Миколаївоблтеплоенерго» отримало від донора 43 комплектів інверторів та акумуляторів, 34 - вже встановили. Ще 9 таких установок фахівці планують змонтувати найближчим часом. Всього в цьому районі налічується 92 індивідуальні теплові пункти. І до початку опалювального сезону DCA-NCA обіцяє надати обладнання для забезпечення всіх їх цими установками. 🤝Віталій Луков від мешканців міста подякував Пітеру Бо Ларсену та всьому Представництву DCA-NCA в Україні за таку необхідну та вагому підтримку миколаївців.Докладніше - тут.
🌧У Миколаєві ліквідують наслідки негоди: за годину випало понад 28 мм опадівПротягом останніх тижнів у Миколаєві утримується дощова погода, проте злива, що пройшла сьогодні, 21 травня, була особливо інтенсивною. 🚩Згідно з інформацією Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, у Миколаєві спостерігався значний дощ тривалістю 1 година 17 хвилин. Кількість опадів склала 28,4 мм, що становить 59% від місячної норми.Такої інтенсивності дощі є небезпечним метеорологічним явищем І-го рівня небезпеки (жовтий). 👉Через аномальну кількість води на деяких ділянках доріг виникли тимчасові підтоплення. Зокрема, на вулицях Громадянській та Великій Морській.Водночас міська зливна каналізація забезпечила відтік води у колектори в максимально короткі терміни після завершення дощу. ☝️Наприклад, на проспекті Центральному вода повністю зійшла за півгодини.⚠️Комунальні служби міста задіяні у ліквідації наслідків негоди від самого її початку. Бригади КП «ЕЛУ автодоріг» оперативно очищають дощоприймальні колодязі від сміття, гілок та листя, які змило потоками води, аби пришвидшити дренаж. 🚩Окрім підтоплень, сильні потоки води вимили на проїжджі частини значну кількість ґрунту та каміння з газонів і зелених зон. Фахівці комунальних підприємств уже обстежили місто та зафіксували всі проблемні локації. Одразу після припинення дощу служби розпочали прибирання доріг від ґрунту. ❗️Міська влада звертається до водіїв з проханням бути максимально уважними під час руху, дотримуватися безпечної швидкості та зважати на залишкові намиви ґрунту на дорогах, поки тривають роботи з їхнього прибирання.
🇺🇦🤝🇩🇪Миколаїв та Ганновер поглиблюють співпрацю у сфері молодіжної політикиМиколаїв та німецьке місто Ганновер продовжують зміцнювати партнерські відносини. Черговим важливим кроком стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці у сфері молодіжної політики та роботи з молоддю.Документ був підписаний під час офіційного візиту делегації з Миколаєва до Ганновера. З української сторони меморандум підписав міський голова Олександр Сєнкевич, а під час зустрічі в Новій ратуші Ганновера його передав заступник міського голови Сергій Коренєв. Від імені німецького міста угоду підписав мер Ганновера Беліт Онай.👉У межах домовленостей сторони реалізовуватимуть спільний трирічний проєкт «Ганновер і Миколаїв за активну та інклюзивну молодіжну політику», проєктну заявку до якого було підготовлено спеціалістами управління молодіжної політики міської ради, яке також виступатиме координатором проєкту. Мета - розвиток молодіжної роботи в Миколаєві, підтримка молодіжних ініціатив, обмін досвідом між фахівцями та створення нових можливостей для молоді.Проєкт передбачає обмін професійними знаннями та практиками, співпрацю з молодіжними організаціями й громадським сектором, створення умов для розвитку молодіжних просторів у Миколаєві та активне залучення молоді до реалізації ініціатив.🔗Докладніше - тут.
🇺🇦🇹🇷 Миколаївські волейболістки представили місто та Україну на міжнародному фестивалі в ТуреччиніЖіноча волейбольна команда U15 ДЮСШ №5 м. Миколаєва гідно представила наше місто та Україну на 24-му Міжнародному спортивному фестивалі Нілюфер, що проходить у Туреччині. Участниками турніру стали 8 команд з Туреччини, Косово, України та Румунії.🏐Змагання відбуваються з 16 по 20 травня в межах Турніру міст-партнерів. Щороку фестиваль об’єднує юних спортсменів із різних країн та є яскравим прикладом того, як спорт долає кордони.👭Миколаївські волейболістки здобули одну перемогу над командою Хатай (Туреччина), але, на жаль, поступилися командам з міста Байраміч (Туреччина) та з міста Пежа (Косово).👉Усі учасники турніру крім ігрових зустрічей мали змогу відвідати концерти з національною турецькою програмою, екскурсії та музеї. Також відбулася звана вечеря з усіма гостями та учасниками змагань, де наші спортсменки обмінялися подарунками з організаторами фестивалю.🤝Нагадаємо, що місто Нілюфер підтримало Миколаїв у найважчі часи, передавши міським лікарням та соціальним закладам великі партії медикаментів, продуктів і гуманітарної допомоги, зібраної за сприяння мера Тургая Ердема та української громади в Бурсі.
🌳У Миколаєві готують проєкт «Подаруй дерево місту»Миколаїв продовжує розвивати культуру озеленення через особистий приклад та системні ініціативи. Нещодавно колектив Департаменту архітектури та містобудування висадив на Флотському бульварі клен Фрімана. Цю ініціативу підхопили й інші міські установи, і завдяки спільним зусиллям алея поповнилася вже шістьма молодими деревами.📌Як зазначив головний архітектор міста Євген Поляков, саме через добровільні вчинки та щире бажання змінювати простір навколо формується нова міська культура. Щоб надати цій ініціативі системного характеру, Департамент архітектури спільно з Департаментом ЖКГ розробили проєкт рішення виконавчого комітету про міську акцію «Подаруй дерево місту».👉Мета проєкту: надати мешканцям, бізнесу та громадським організаціям можливість зробити свій внесок у розвиток Миколаєва, подарувавши місту живе дерево, що ростиме роками.Для того, щоб ініціатива була максимально ефективною, КП «Миколаївські парки» підготувало фахову базу:🔹визначили конкретні локації, які потребують озеленення;🔹сформовали перелік рекомендованих видів дерев, які найкраще приживаються у нашому регіоні;🔹гарантовали подальший професійний догляд та полив усіх висаджених рослин.🍁Основний етап висадки заплановано на осінь.🖼Окрім екологічних проєктів, у місті також продовжиться робота над створенням нових стінописів, що роблять міський простір яскравішим та змістовнішим.
🇺🇦Ситуація у Миколаєві 15 травняДоба у місті минула відносно спокійно. Дякуємо нашим захисникам і захисницям!⚓️Донація крові: обласна станція переливання крові приймає донорів у будні з 8:00 до 14:00.⚓️Комунальні служби: про проблемні ситуації в комунальній сфері повідомляйте в міський Контакт-центр.⚓️Події: у Заводському районі горіла будівля, що не експлуатується;▫️наші рятувальники транспортували хворого до «швидкої» та допомогли поліції відчинити двері квартири. ⚓️Анонси: міський зоопарк запрошує відвідувачів. Квитки можна придбати в касі або на сайті;▫️Миколаївський військово-історичний музей запрошує ознайомитися з експозиціями, присвяченими військовій історії нашого краю. Довідки за телефоном: +38 (099) 279-00-27;▫️15:00 - арттерапія «Мандаоа ресурсу» в Центрі життєстійкості. Запис за телефонами: (093) 521-82-84, (099) 349-11-02. Адреса: вул. 12 Поздовжня, 50А;▫️17:00 - захід «З любов'ю до мами, з теплом до родини» у Малокорениському БК;▫️16 травня, 11:00 - благодійний захід до Дня сім'ї «Моя родина - єдина» у Кульбакінському БК;▫️16 травня, 11:00 - тематичний захід до Дня музеїв «Будинок, у який увійшло мистецтво. 40 років на Великій Морській» в художньому музеї;▫️16 травня, з 12:00 до 19:00 - захід «Відлуння Ольвії» в краєзнавчому музеї. Додаткова інформація: (0512) 37-70-14, +38 (093) 814-24-36▫️16 травня, 15:00 - концерт ART COLORS BAND. Квитки за посиланням;▫️17 травня, 12:00 - дискусія у форматі «Світового кафе» у рамках Хакатону ідей з переосмислення морської спадщини Миколаєва. Реєстрація;▫️17 травня, 14:00 - концерт «Євроукраїнське коло». Квитки тут;▫️17 травня, 15:00 - концерт-презентація поетичної збірки Олександра Сичова «Симфонія життя» в бібліотеці імені М.Кропивницького;▫️Розклад активностей у Дитячому просторі: - 15 травня - індивідуальні консультації психолога (запис за номером: +38 (097) 091-24-01) - 16 травня, 12:00 - художня графіка «Кошеня серед весняних квітів» - 17 травня, 12:00 - художня графіка «Метелики на квітковій галявині»• 14:00 - театральна вистава «Марійка та ведмідь»Реєстрація на заходи. Локація: ДМ «Казка», вул. Захисників Миколаєва, 38А.⚓️Погода: мінлива хмарність, без істотних опадів. Температура повітря вдень 20-22°С тепла.Бажаємо гарного дня!
🏆💦Миколаївські синхроністки - переможниці та призерки чемпіонату УкраїниЗ 8 по 10 травня у Львові відбувся чемпіонат України з синхронного плавання серед дітей віком до 12 років та молодше.У змаганнях взяли участь понад 100 учасників, які представляли Миколаївську, Львівську, Одеську, Харківську, Хмельницьку області та місто Київ.Особливістю чемпіонату стали виступи спортсменів-початківців, для яких цей старт - перший у спортивній кар’єрі.Миколаїв представляли 27 спортсменів КДЮСШ Україна, які здобули нагороди у різних видах програми:🥇1 місце - Дар’я Волкова (соло, П1);🥈🥈2 місце - Каміла Левинська, Ольга Легка, Маріанна Костенко, Яна Лавренюк, Дар’я Коваль, Злата Постригань, Анна Крикунова, Амалія Миронова (група, довільна програма та комбінована група);🥉3 місце - Маріанна Костенко (соло);🥉3 місце - Маріанна Костенко та Яна Лавренюк (дует);🥉3 місце - Злата Русаловська, Злата Златова, Анастасія Теремова, Анастасія Новіцька, Надія Оломська, Вероніка Шульга, Аріна Рубель, Дмитро Коваль (група, довільна програма);🥉3 місце - Крістіна Лукова (соло, П2);🥉3 місце - Мар’яна Беренштам та Анісія Крикунова (дует серед початківців);🥉3 місце - Дар’я Волкова, Міла Дробілко, Станіслава Дробілко, Вероніка Семенчук (група, П1);🥉3 місце - Мар’яна Беренштам, Вероніка Білокрила, Ліза Грачова, Вікторія Ковальчук, Анісія Крикунова, Крістіна Лукова, Поліна Тищенко (група, П2).Тренери: Ірина Миронова, Ксенія Борисова, Олена Шумилова, Андрій Іванов. Вітаємо наших спортсменок та їх наставників!🎉
💰 Ефективність міських витрат: підсумки громадського оцінювання та плани на майбутнєУ Миколаєві відбулося публічне представлення звіту за результатами громадського оцінювання ефективності використання бюджетних коштів за 2024–2025 роки, а також обговорення планів на 2026 рік. Звіт, представлений громадською організацією «Фонд розвитку міста Миколаєва», став основою для відкритої та гострої дискусії за участі громадських експертів, керівників профільних департаментів і комунальних підприємств.Міський голова Олександр Сєнкевич, відкриваючи зустріч, наголосив на важливості співпраці з громадськістю у питаннях контролю за бюджетними витратами.«Громадська оцінка ефективності і прозорості бюджету важлива для нас, тому що Миколаїв прагне бути максимально відкритим і доступним містом. Будь-яка інформація, яка допоможе нам стати кращими, є цінною. Іноді у розпорядників коштів може бути “замилене око”, тому здорова критика є важливою. Дякую за цю роботу - будемо разом аналізувати і робити висновки», - зазначив міський голова. Громадські експерти акцентували увагу на завершенні підготовчого етапу відновлення міста - так званій «нульовій стадії», яка включає інвентаризацію збитків та стратегічне планування, а також значні обсяги допомоги від партнерів та донорів. Відтепер органи місцевого самоврядування мають дуже ретельно ставитись до планування видатків, визначення їх першочерговості за умови обмежених бюджетних ресурсів. Отже підходи до бюджетування в Миколаївській міській територіальній громаді мають зазнати трансформації. Представники громадського сектору запропонували низку рішень для підвищення ефективності управління міськими ресурсами:📌 проведення комплексного управлінського аудиту комунальних підприємств;🔍 запровадження незалежного фінансового контролю за їх діяльністю;📲 цифровізація транспортних пільг для точного обліку пасажиропотоку;♻️ аудит сфери поводження з твердими побутовими відходами.Попри різні оцінки, учасники зустрічі дійшли спільної думки: відкритий діалог і фахова критика є необхідними для формування ефективної та справедливої системи управління громадою.📌 Результати громадського оцінювання найближчим часом будуть розглянути міською радою, виконавчим комітетом Миколаївської міської ради відповідно до повноважень, та будуть покладені в основу відповідного рішення.
💉❤️‍🩹Професіоналізм, що рятує, та серце, що лікує: вітаємо медичних сестер та братів Миколаєва!Сьогодні, у Міжнародний день медичної сестри та брата, Миколаївська міська рада щиро вітає всіх, хто обрав шлях служіння людям і щодня стоїть на варті життя та здоров’я.🙌Для Миколаєва - міста, яке щодня проходить через випробування, ваша праця має особливе значення. Попри обстріли, втому та постійне навантаження, ви залишаєтеся на своїх робочих місцях, демонструючи стійкість і відданість справі. Ваш внесок у роботу лікарень, операційних, реабілітаційних відділень - важлива частина спільної боротьби за життя і майбутнє.❤️Миколаївська громада пишається вами та вдячна за вашу щоденну працю. Ми і надалі працюємо над оновленням медичної інфраструктури, покращенням умов праці та залученням підтримки міжнародних партнерів, щоб ви мали гідні можливості для роботи та розвитку.🤝У цей день бажаємо вам міцного здоров’я, витримки та невичерпної енергії. Нехай чергування будуть спокійними, а поруч завжди будуть вдячні пацієнти, підтримка колег і тепло рідних домівок.Ви - опора системи охорони здоров’я та справжня гордість Миколаєва!Зі святом!
🎉У Миколаєві відзначили День Європи: благодійний аукціон, виставка техніки та виступи творчих колективівУ неділю, 10 травня, у Миколаєві відбулися святкові заходи з нагоди Дня Європи. Подія відбулася в межах соціокультурного проєкту весна-літо 2026  «Мистецький квартал на Соборній», організатором якого є управління з питань культури та охорони культурної спадщини.Основною локацією святкування став Каштановий сквер, де для містян та гостей міста підготували концертну програму за участі творчих колективів.🕹️🤖Протягом дня на центральній вулиці міста працювали різноманітні тематичні локації. Військовослужбовці 123 окремої бригади територіальної оборони презентували сучасні безпілотники, наземні роботизовані комплекси (НРК), техніку мобільно-вогневих груп та інші засоби, які допомагають українським захисникам виконувати бойові завдання та обороняти країну.📸Також для відвідувачів організували польову кухню та фотовиставку, присвячену наслідкам російської агресії проти України, провели навчання з мінної безпеки і тактичної медицини.Під час заходу провели благодійний аукціон на підтримку 123 бригади ТрО, всі зібрані кошти з якого спрямують на потреби підрозділу та розвиток напряму наземних роботизованих комплексів.Попри дощову погоду, свято зібрало чимало людей і наповнилося теплою атмосферою.