Fuente
Миколаївська міська рада | Другий день поспіль фіксується знищення дерев в Інгульському районі мі...
2 100 Vistas/Alcance
2024-09-12 14:31
Mensaje №15274
Другий день поспіль фіксується знищення дерев в Інгульському районі міста.‼️ Зауважу, дозвільних документів на видалення зелених насаджень за адресою вул. Космонавтів, 142/15 ДЖКГ миколаївської міської ради не видавав. ‼️ А також вже надходила скарга на самочинне будівництво за цією адресою. Під час проведення комісії встановлено, що містобудівні умови департамент архітектури на виконання проєктних робіт не надавав, дозвільні документи на виконання будівельних робіт також не надавалися управлінням ДАБК. Саме тому управління державного архітектурно-будівельного контролю 28 серпня направило листа до Міністерства розвитку громад для погодження проведення позапланової перевірки. Проте відповіді поки що немає. ‼️ Вчора людей, які це зробили, оштрафували...на 510 гривень! Чи велика це сума штрафу? Вірогідно, що ні, адже сьогодні спилювання дерев продовжилось!Дивно спостерігати за цією ситуацією, адже ми добре пам'ятаємо, що нашому КП "Миколаївські парки" довелось сплатити штраф у розмірі 610 гривень за спилювання навіть не дерева, а порослі (паростки, що виростають з пнів) діаметром менш як 5 см. Питання: "Чому так?" залишається без відповіді.Сподіваюсь на відповідну реакцію поліції і ДЕІ щодо цієї ситуації.