Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Микола Лукашук – голова ДОР
Añadido 06 nov. 2021

🇺🇦Микола Лукашук – голова ДОР

@mykola_lukashuk
Número de suscriptores: 16 128
Fotos: 22,200
Videos: 2,330
Enlaces: 2,340
Descripción:
Офіційний канал очільника Дніпропетровської обласної ради. Стаття у Wikipedia: https://uk.wikipedia.org/wiki/Лукашук_Микола_Васильович Офіційна сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/MVLukashuk

👥 Número de suscriptores

16 128
Promedio/Día:: -19
Promedio/Tiempo:: +47
Promedio/Mes:: -31

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 725
Promedio/Día:: 5,930
Promedio/Tiempo:: 6,130
ERR: 35.5%

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 4
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

🇺🇦Микола Лукашук – голова ДОР 2024-06-15
Микола Лукашук – голова ДОР 2022-08-21

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-06-15
Oficialmente no confirmado 2024-06-14
Oficialmente confirmado 2024-05-12
Oficialmente no confirmado 2024-05-11
Oficialmente confirmado 2024-05-10
Oficialmente no confirmado 2024-05-09
Oficialmente confirmado 2024-04-20
Oficialmente no confirmado 2024-04-19
Oficialmente confirmado 2024-04-17
Oficialmente no confirmado 2024-04-16
Oficialmente confirmado 2023-09-26
Oficialmente no confirmado 2023-09-25
Oficialmente confirmado 2023-04-01
Oficialmente no confirmado 2023-03-31
Oficialmente confirmado 2023-03-04
Oficialmente no confirmado 2023-03-03
Oficialmente confirmado 2023-02-26
Oficialmente no confirmado 2023-02-25
Oficialmente confirmado 2023-01-05
Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Як культова компанія бореться за контроль над надпотужним ШІ.Сьогодні передовий ШІ – це зброя. Майже як ядерна. Не тому, що він сам натискає кнопку, а тому, що дає стратегічну перевагу тим, хто має до нього доступ.За кілька годин найпотужніша модель Anthropic зламала майже всі засекречені системи АНБ.Так свідчить генерал, який очолює агентство. Щоправда, це була не реальна атака, а авторизований тест. Але реакція США була миттєвою: доступ до Mythos і Fable 5 закрили повністю. Навіть для союзників по Five Eyes.Офіційно – через джейлбрейк. Насправді – через список.Mythos дають не всім. Лише компаніям, які погодив уряд США. Спочатку у списку було 111 компаній. Потім додали ще близько 50. І серед них опинився корейський телеком, який підозрюють у зв’язках із Китаєм.Саме це й стало тригером.Тому передовий ШІ видають за погодженим списком і забирають тієї ж миті, щойно в ньому з’являється зайва країна. Завдання США просте: не пустити цю силу до Китаю. Навіть якщо ціною стає доступ для самих союзників.Ось так здійснюється сьогодні контроль технологій.
🟥20.06.2026.Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 18:30.▪️Нікопольський район.Постраждали 5 людей. Їм надали необхідну допомогу. Окупанти гатили безпілотниками й артилерією по райцентру, Марганецькій, Покровській сільській, Червоногригорівській та Мозолевській громадах.Сталися пожежі. Зокрема, горіла й автівка «Укрпошти». Компанія сьогодні призупинила роботу своїх пересувних відділень у Нікопольському районі. За останній тиждень ворог знищив чотири поштові автівки дронами. Також у районі пошкоджені багатоквартирний і дачний будинки, аптека, підприємство, кіоск, будівля, що не експлуатувалася, й авто. ▪️Самарівський район. Внаслідок атаки БпЛА у Губиниській громаді постраждали четверо людей.Сталися пожежі. Пошкоджені багатоквартирний будинок, адміністративна будівля та інфраструктура. ▪️Криворізький район.Внаслідок атак FPV-дронів у Грушівській громаді пошкоджені мікроавтобус та сонячні панелі. ▪️Синельниківський район.Окупанти вдарили по Миколаївській громаді БпЛА. ▪️Павлоградський район.Вдарили росіяни і по Павлограду.Підписатися / Facebook / Акаунт Х
На тлі ударів по Москві треба розуміти дуже важливу річ.У Росії руйнується соціальний договір, на якому тримається режим.Більшості росіян байдуже, що відбувається десь у Брянську, Курську чи Бєлгороді. До цього вони звикли. Але Москва, Петербург – це вже інша історія.Коли війна приходить туди – це пряме порушення внутрішнього договору режиму з власним населенням та елітами.І все це на тлі виборів до Держдуми у вересні, коли Кремлю особливо потрібна картинка стабільності.Кінцева мета РФ у цій війні політична: контроль над внутрішньою і зовнішньою політикою України. Території, удари по економіці, виснаження – лише інструменти. Писав про це неодноразово.Росія за ці роки не досягла головного. Але планів своїх не змінює.І тому вона зупиниться тільки тоді, коли не зможе продовжувати війну.Саме тому удари по її військовій та енергетичній інфраструктурі, у тому числі в Москві, важливі.А удар по московському НПЗ б’є одразу по двох опорах режиму: по грошах на війну і по спокою столиці. Бо за негласним договором режиму Москва мала залишатися захищеною.Зупинка ескалації навколо Ірану теж зараз працює на нас. Ціни на нафту пішли вниз до найнижчих рівнів від початку цієї ескалації: Brent – близько 78–80 доларів за барель, WTI – близько 75–76. А були піки біля 120 доларів.Це означає, що великих грошей за рахунок дорогої російської нафти у Москви буде менше. Значить, і фінансувати війну проти нас складніше.РФ зі свого боку б’є по нашому експорту. Саме з цим пов’язані удари по портах, по тепловозах. Зерно, залізна руда. Щоб зменшити нам валютні надходження і послабити військову економіку.Це, звісно, ще не кінець війни.На мою думку, РФ і далі йтиме в ескалацію. Найімовірніше, битиме по енергетиці, бо це один із небагатьох важелів, які в неї залишаються.Не від сили, а тому що інших способів тиску на Україну дедалі менше. З нашими дронами вони нічого зробити не можуть.Але саме тому те, що сьогодні роблять наші Сили оборони, має величезне значення: вони наближають момент, коли РФ вже не зможе продовжувати цю війну.Війна зупиниться не тоді, коли Росія «захоче домовлятися».А тоді, коли в РФ не вистачатиме ресурсів, щоб воювати далі.
Сьогодні Україна зробила ще один важливий крок на шляху до членства в Європейському Союзі – нашій державі та Молдові відкрили переговорний кластер «Основи».І це справді позитивна новина. На тлі того жаху, що відбувається з російськими обстрілами.Попереду ще п’ять кластерів і робота за 35 переговорними розділами.Часто в таких новинах увага концентрується на датах і прогнозах: коли саме Україна вступить до ЄС.Але насправді після відкриття всіх кластерів доведеться прийняти сотні законів, змінити багато правил у країні і провести масштабні реформи.І не всі ці закони будуть в інтересах нашої країни. Частина з них суттєво змінюватиме економіку і впливатиме на нашу промисловість, аграрку, місцеве самоврядування тощо.Найскладнішими традиційно залишаються питання верховенства права, судової реформи та боротьби з корупцією.За оптимістичними оцінками, усі кластери можуть бути відкриті вже до кінця літа. За більш стриманими – восени. Але навіть після цього почнеться найважчий етап: виконання взятих на себе зобов’язань. Перш за все на рівні Верховної Ради.Не всі ці закони суспільство сприйме спокійно. Частина з них буде резонансною.Чи будуть на ці закони голоси – покаже час.Але варто враховувати ще один фактор. Ключовий.Політичний ландшафт Європи змінюється. У багатьох країнах посилюються праві політичні сили, а ключові рішення щодо розширення ЄС ухвалюватимуть Франція, Німеччина, Італія та інші держави-члени.У Франції попереду президентські вибори. У Німеччині влада вже працює під тиском правих і економічної стагнації.Окрім цього, сьогодні пролунали слова про 10–15 років обмежених прав при вступі для нових країн.Тут взагалі питання інтересу. Бо у 2027 році в ЄС буде затверджуватися бюджет на 7 років. І якщо ми туди вступаємо, то маємо право на значну частку фондів розвитку та інфраструктурних програм.А багато європейських країн цього не хоче. Адже в тій же Німеччині стагнація. Бізнеси закриваються через вартість енергоносіїв.Тому успіх України залежатиме не лише від прийнятих законів чи реформ, а й від політичної волі партнерів. Тому, що вступ країни до ЄС – це перш за все політика. Велика політика.І в цій політиці станом на зараз немає жодних простих відповідей на питання: що робити з українськими аграріями, нашою металургією, промисловістю і великим бізнесом, які після вступу повинні стати частиною європейського ринку, умовно на 450 мільйонів споживачів.Заходить наш бізнес – значить, зменшується чийсь. Наприклад, польський або французький.Відкриття кластерів – це не фініш і навіть не гарантія швидкого вступу.Це початок складного етапу, де Україна має не просто виконувати вимоги, а захищати власний інтерес.
🟥13.06.2026.Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 18:30.▪️Нікопольський район.Окупанти били безпілотниками й артилерією по райцентру, Покровській сільській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах.Сталися пожежі. Пошкоджені 6 приватних та багатоквартирний будинки, підприємство, господарська споруда, адміністративна будівля, авто. ▪️Кам’янський район.Внаслідок атаки БпЛА у Камʼянському пошкоджені 3 приватні оселі, 2 господарські споруди, прибудова й 2 авто. ▪️Синельниківський район.У Шахтарському через атаку БпЛА постраждав чоловік 63 років. Пошкоджені 4 багатоквартирні будинки й 2 авто.По Васильківській громаді вдарили двома КАБами. Пошкоджений приватний будинок й господарська споруда. ▪️Криворізький район.Безпілотниками гатили по Кривому Рогу та Зеленодольській громаді. Сталися пожежі. Пошкоджені приватний будинок, 2 авто, підприємство, газогін та інфраструктура. ▪️Павлоградський район.У Павлограді через атаку БпЛА пошкоджені 2 приватні оселі, будівля та лінія електропередачі. Підписатися / Facebook / Акаунт Х
Зустрівся з представниками ГО «Родини Героїв Марганця».ГО об’єднує матерів, батьків, рідних і близьких наших загиблих захисників. Людей, які втратили найдорожчих. Але тримаються разом. І бережуть пам’ять про тих, хто загинув, захищаючи Україну.Ключове питання зустрічі: Алея Слави Героїв у Марганці.Одна з її ділянок постійно просідає. Потребує укріплення. Щоб встановити там навіть пам’ятник, потрібно забивати 5-6 паль. І все це під постійною загрозою FPV-дронів.Під час зустрічі телефоном поспілкувалися з міським головою Марганця щодо фінансування й подальших кроків.У міста зараз важка ситуація з бюджетом. Марганець живе в зоні бойових дій.Домовилися, що до 1 липня місто підготує офіційний лист і попередній розрахунок вартості укріплення цієї частини Алеї Слави. Подадуть їх до обласної ради. Після цього будемо розглядати можливість виділення субвенції з обласного бюджету.Окремо говорили про те, як сьогодні живе Марганець: FPV-дрони, вода, продукти, зв’язок, щоденні питання громади.Дякую родинам Героїв за силу. За те, що тримаються. За те, що не дають пам’яті стати формальністю і бережуть імена своїх рідних, які віддали життя за Україну.
Ветерани і ветеранки, які орендують житло у Дніпрі, можуть отримати компенсацію до 6 656 грн на місяць.У 2026 році продовжує діяти державна програма Мінветеранів. Вона передбачає компенсацію витрат на оренду житла для захисників і захисниць, які через війну втратили житло, не можуть ним користуватися, переїхали або проходять лікування чи реабілітацію.Хто може звернутися:▪️УБД та особи з інвалідністю внаслідок війни, які вже звільнені зі служби;▪️звільнені військовослужбовці, які брали участь у бойових діях, але ще не оформили відповідний статус;▪️поліцейські та рятувальники, які вже звільнені зі служби;▪️ветерани і ветеранки, які повернулися з полону та не мають доступного житла.Розмір компенсації залежить від населеного пункту, де орендується житло:Дніпро, Київ, Львів, Одеса – до 6 656 грн на місяць;інші обласні центри – до 4 992 грн;інші населені пункти – до 3 328 грн.Подати документи можна до структурного підрозділу з питань ветеранської політики за місцем оренди житла або через ЦНАП.Для Дніпропетровщини це важлива програма. У нас одна з найбільших ветеранських спільнот країни, і підтримка з житлом має бути зрозумілою, доступною та без зайвої бюрократії.Деталі – на платформі Ветеран PRO у розділі «Житло та інфраструктура».https://veteranpro.gov.ua/thematic-block/zhytlo_ta_infrastruktura
🟥08.06.2026.Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 07:30.▪️Дніпровський район.У Дніпрі внаслідок атаки БпЛА пошкоджена транспортна інфраструктура, кафе, приватний будинок. ▪️Нікопольський район.У Нікополі через артобстріл постраждали четверо людей.Окупанти били по райцентру, Червоногригорівській, Покровській сільській та Марганецькій громадах. Цілили дронами та артилерією. Сталися пожежі. Пошкоджені 7 приватних будинків, господарська споруда, гараж, авто. ▪️Синельниківський район.У Шахтарському внаслідок атаки FPV пошкоджена 4 багатоповерхівки й 4 авто.У Дубовиківській громаді через FPV пошкоджена господарська споруда. Також цілили дронами по Петропавлівській громаді. Сталася пожежа, пошкоджена інфраструктура. У Зайцівській громаді дрон пошкодив приватний будинок. Миколаївська громада була під атакою FPV та БпЛА. Горіли 6 автівок. Пошкоджена приватна оселя та інфраструктура. ▪️Павлоградський район.У Павлограді внаслідок атаки БпЛА сталася пожежа. Пошкоджені 6 авто й офісна будівля. Підписатися / Facebook / Акаунт Х
Три роки тому Росія підірвала Каховську ГЕС.Це одна з найбільших техногенних катастроф в історії України після Чорнобиля. Інша за природою, без радіації, але за впливом на людей, воду й економіку це катастрофа того ж порядку.Каховка змінила реальність для Кривого Рогу, Нікополя, Марганця, для Покровської, Мирівської, Грушівської громад. Вода стала питанням безпеки.Чи відбудують Каховську ГЕС? У найближчій перспективі – ні. Спочатку територію треба деокупувати. Поки вона під росіянами, про відбудову не йдеться.Потім – час. «Укргідроенерго» оцінювало саму відбудову у сім-вісім років після деокупації. Плюс два-три роки, щоб водосховище наповнилося. Порахуйте самі: близько десяти-одинадцяти років. І відлік піде не від сьогодні, а від кінця війни.Гроші. Загальні збитки від підриву – майже $14 млрд. На відбудову треба від 5 млрд і вище. Сама станція коштує близько 1,2 млрд. Таких грошей немає ні в області, ні у держави. Дадуть європейські партнери? Можливо. Але я б на це не розраховував.Навіщо це було Росії?Зруйнувати південь України, залишити громади без ресурсу. Вдарити по промисловості Кривого Рогу: «АрселорМіттал», ГЗК, тисячі робочих місць. Створити умови, за яких люди почнуть виїжджати, а регіон слабшатиме. І в підсумку зробити Україну поступливішою за столом переговорів щодо окупованих територій.Не вийшло.Люди вистояли. Разом з державою, містами, партнерами зробили те, що могли: свердловини, водогони, нові системи водопостачання, підвіз води туди, куди вона більше не доходить сама.Серйозні проблеми лишилися. Вода для частини громад уже ніколи не буде такою доступною і дешевою, як до 6 червня 2023 року.Чи буде покарання? Тут треба розділяти.Для генералів, які давали накази, розплата може настати будь-якої миті. І рано чи пізно настане. СБУ вже оголосила їм підозри.Для Росії як держави, поки в неї ядерна зброя, прямої розплати найближчим часом не буде.Але примусити агресора платити – можна. Про це напишу згодом.
🟥04.06.2026.Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 07:30.▪️Павлоградський район.Росіяни били по Павлограду та Юріївській громаді. У Павлограді сталися пожежі. Постраждали 2 людини. Чоловік 45 та жінка 75 років. Пошкоджені багатоповерхівка, приватний будинок, 4 авто, підприємство та лінія електропередачі. Ще 4 автівки знищені. ▪️Дніпровський район.Внаслідок атаки БпЛА у Дніпрі сталася пожежа. Пошкоджене підприємство.У Підгородньому горіла господарська споруда. Через вечірні удари за уточненою інформацією постраждали 8 людей. Пошкоджені продовольчі склади й пошта. ▪️Синельниківський район.Окупанти спрямували БпЛА на Яворницьку громаду. Також через атаку безпілотників у Шахтарському пошкоджені 3 багатоквартирні будинки й вантажівка.У Миколаївській громаді пошкоджена інфраструктура, приватний будинок й авто. ▪️Нікопольський район.Ворог атакував дронами й артилерією Нікополь, Марганецьку, Червоногригорівську та Покровську сільську громади. ▪️Криворізький район.Окупанти били по Кривому Рогу та Апостолівській громаді БпЛА. Горів приватний будинок. Пошкоджене нежитлове приміщення. Підписатися / Facebook / Акаунт Х