Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ МИХАЙЛОВА 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

✙ МИХАЙЛОВА 🇺🇦

@mykhailovalina
Número de suscriptores: 16 790
Fotos: 691
Videos: 133
Enlaces: 686
Descripción:
Військовослужбовець Збройних Сил України. Депутат Київради. FB: https://www.facebook.com/MAlina.Mykhailova Inst: https://www.instagram.com/alishamisha Написати в особисті: @MykhailovaAlina

👥 Número de suscriptores

16 790
Promedio/Día:: -30
Promedio/Tiempo:: -69
Promedio/Mes:: -241

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 35,500 24-12-03 10:57
Цей пост публікує інший адмін каналу Аліни Михайлової. Нижче — повідомлення від Аліни. Вітаю! Більше місяця тому я остаточно видалилась з Телеграму. Це абсолютно свідоме рішення: я відмовляюсь далі підтримувати своєю присутність і легітимізувати російський майданчик, створений росіянами на гроші росіян. Це повний сюр на 11-й рік війни і 3-й рік повномасштабної агресії користуватись будь-яким ворожим сервісом. Шкодую лише про те, що не зробила цього раніше. Якщо ви не користуєтесь інтернетом і пропустили, що не так з Телеграмом — ось тут зібраний десяток посилань на статті, дослідження і відео. Аргументів видалитись звідси негайно — безліч. Я закликаю вас усіх зібрати себе до купи і зробити те саме. Так, зручно, купа швидкої інформації (переважно лайно), альтернативи не такі класні. Але якщо комусь треба пояснювати, чому не варто користуватись будь-чим російським, то йому нічого не треба пояснювати. Я закриваю свій Телеграм-канал і повністю переходжу в Вотсап. Там уже створений мій офіційний канал, де буде вся комунікація від мене як військової, депутата, громадянина, людини тощо. Там є і перший пост з терміновим закликом для вас усіх — підписати петицію, щоб розблокувати фінансування Сил Оборони з місцевих бюджетів. Це дуже важливий закон, який втілює оте саме «Гроші на ЗСУ», і він досі не підписаний президентом. Вся інформація є в Востапі. Переходьте туди, підписуйтесь і там знайдете посилання на петицію. Дякую всім, хто читав, коментував, підтримував і поширював. Сподіваюсь побачитись із вами на нових майданчиках. Слава Україні! ❗️ ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ У WHATSAPP