Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ми - Полтава
Añadido 14 jul. 2024

Ми - Полтава

@my_poltava_news
Número de suscriptores: 10 336
Fotos: 15,000
Videos: 3,740
Enlaces: 13,600
Descripción:
Новини Полтави та області. 💌 Звʼязок з нами: @my_poltava_admin

👥 Número de suscriptores

10 336
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -49
Promedio/Mes:: -160

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 977
Promedio/Día:: 2,270
Promedio/Tiempo:: 1,853
ERR: 19.13%

📊 Mensajes por Día

5
Último día: 11
Promedio semanal: 6.4
Promedio por día: 5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,040 26-04-18 15:09
🏛 Полтавський краєзнавчий музей під загрозоюНа засіданні земельної комісії здійнялася хвиля обговорень навколо ділянки на перехресті вул. Небесної Сотні та Воскресенського узвозу. Про це пише «Полтавщина».Підприємиця Світлана Манжос планує звести там триповерховий мультифункціональний центр.В.о. директора музею Євгенія Калініна б'є на сполох, будівництво в безпосередній близькості може стати фатальним для архітектурної перлини міста.Минулі будівництва поруч (де зараз канали «ІРТ» та «Місто+») вже спричинили пошкодження фундаменту та стін музею. Тріщини щороку розширюються.Ділянка під музеєм – це колишні вали фортеці XVIII століття. Ґрунт нестійкий, а під землею знаходяться затоплені ходи.Буріння та копання можуть спровокувати зсув всієї будівлі Краєзнавчого музею.Міністерство культури відмовило у погодженні проєкту. Попри це, депутати міськради раніше все одно проголосували за затвердження детального плану території.Земельна комісія погодила продовження оренди ділянки (вул. Небесної Сотні, 23) для Світлани Манжос на 5 років.Оренда стосується лише тієї площі (472 м²), де вже стоїть майно підприємиці (колишній пункт вторсировини).Депутати наголошують, що перед будь-яким будівництвом мають бути проведені комплексні геологічні та археологічні дослідження.Долю ділянки остаточно вирішать на найближчій сесії міської ради.🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 2,050 26-04-15 14:51
❗️Цілився у голову, а влучив у хребет: у Полтаві рятують кота10 квітня невідомий вистрілив у безпритульного котика. Куля пройшла крізь голову та застрягла у хребті, паралізувавши задню частину тіла тварини. Попри поранення, кіт зміг доповзти до підвалу, де його згодом знайшли люди.Постраждалого назвали Кім. Зараз він перебуває у критичному стані. У ветеринарній клініці повідомили, що куля пошкодила спинний мозок. Лікарі вже провели операцію та вилучили металевий уламок, проте стан котика залишається критичним.Підтримати лікування можна фінансово:💳 4874100027500175🫙https://send.monobank.ua/jar/4EgdJNT8E2Цей матеріал став можливим за підтримки програми “Голоси України” / SAFE, що координується Європейським центром свободи преси та медіа спільно з Лабораторією журналістики суспільного інтересу. “Голоси України” / SAFE реалізується в рамках ініціативи Ганни Арендт за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Програма не впливає на редакційну політику, а даний матеріал містить виключно погляди та інформацію, отриману редакцією. 🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 2,040 26-04-13 15:09
Замість сучасного укриття підвали з відрами: батьки протестують проти закриття садкаУ Горішніх Плавнях хочуть закрити дитячий садок «Горобинка», попри те, що він вважається одним із найкращих у місті. Про ситуацію нам розповіла місцева жителька та мама, яка водить туди дитину.За її словами, у садку наразі виховуються 138 дітей при розрахованій потужності 150. Минулого року там зробили ремонт, а укриття – зі всіма зручностями, вентиляцією та кількома аварійними виходами – розташоване всього за 80 метрів від будівлі.Попри це, у міськраді аргументують закриття демографічною кризою та браком фінансування через ситуацію на гірничо-збагачувальному комбінаті. Батьки не погоджуються з таким рішенням, а жителі міста підозрюють, що справжня причина криється у вигідному розташуванні будівлі на першій лінії Дніпра, яку нібито вже готують до продажу.Натомість дітей планують перевести до значно гірших закладів. Мати дитини наголошує, що в деяких пропонованих варіантах укриття перебувають в аварійному стані, а діти змушені користуватися відрами замість повноцінних туалетів.Через це батьки вже вдруге організовують мітинг під міськрадою – 14 квітня о 9:00. Оскільки під час першої зустрічі чітких пояснень від влади так і не отримали.Наразі створено комісію, яка перевіряє стан інших садків міста. Якщо рішення про закриття все ж ухвалять, то садок припинить роботу вже з 1 червня.🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 1,980 26-03-31 09:06
⚡️Інформація станом на 11:30▪️Поранено: 4 людини – 2 дорослих і 2 дітей. У тяжкому стані: 2 (у міських лікарнях, серед них дитина). Під наглядом фахівців перебуває 2 осіб.▪️Вночі було забезпечено відселення 8 людей завдяки соціально відповідальному бізнесу «Старий Мельник».▪️Попередньо пошкоджено 14 об’єктів. З них: 10 багатоквартирних будинків; 1 професійно-технічній ліцей; приватні домоволодіння. Вже зафіксовано понад 400 вибитих вікон.▪️ Є пошкодження об’єктів бізнесу – понівечені будівлі приватних підприємств, розбиті вивіски. Зафіксовано пошкодження приватних будинків внаслідок вибухової хвилі в іншому мікрорайоні громади.▪️До роботи залучені міські служби: понад 200 осіб та 5 одиниць спецтехніки. Продовжується видача матеріального резерву, поквартирні обходи, консультування з відновлення документів. ▪️Спільно з ДСНС демонтуються нависаючі та рухомі конструкції будівлі. Добровольче формування громади разом із комунальниками допомагають мешканцям закривати пошкоджені вікна.▪️На місці працюють гуманітарні та благодійні організації, ЦНАП і Сервісний центр МВС.🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 2,000 26-03-22 15:10
❗️ Нова шахрайська схема у ПолтавіДо редакції «Ми-Полтава» звернулася підписниця з проханням розповісти про власний випадок, щоб застерегти інших.«Під’їжджає автомобіль, і незнайомці починають активно пропонувати купити різні речі – каструлі, генератори, інструменти.Шахраї розповідають, що вони нібито іноземці, пережили війну, жили під обстрілами і зараз терміново виїжджають за кордон. Пояснюють, що не можуть забрати речі із собою, бо їх нібито вилучать на кордоні, тому продають дешево. Можуть застосовуватися сильний психологічний вплив.Після таких розмов погодилася на покупку.Попри обізнаність про шахрайські схеми, повірила і віддала 750 доларів. Лише згодом зрозуміла, що стала жертвою обману.Звернулася до поліції. На щастя, правоохоронці швидко знайшли шахраїв та допомогли повернути кошти.Хотіла б ще окремо подякувати поліції за оперативність в реагуванні на таку ситуацію, а саме працівникам Сергієнку, Будьку, Кузнєцову», – поділилася підписниця. Будьте обережні та попередьте близьких.🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 1,570 26-03-21 11:21
🇪🇺 З 2026 року в’їзд у ЄС стане платнимЗ другої половини 2026 року для українців зміняться правила поїздок до ЄС – в’їзд залишиться безвізовим, але стане платним і вимагатиме попередньої реєстрації.Перед подорожжю потрібно буде оформити ETIAS – це не віза, а онлайн-дозвіл, який підтверджує, що ви пройшли перевірку безпеки. Для цього достатньо заповнити анкету в інтернеті (паспортні дані та базові питання) і отримати відповідь на електронну пошту.Вартість оформлення – 20 євро. Оплата здійснюється онлайн і не повертається: якщо допустили помилку або отримали відмову, доведеться подаватися ще раз і знову платити.Дозвіл діятиме до 3 років (або до закінчення паспорта) і дозволятиме багаторазово подорожувати до країн ЄС за правилом 90 днів протягом 180.Подавати заявку рекомендують заздалегідь – ще до купівлі квитків або бронювання житла. Також важливо, щоб закордонний паспорт був дійсний щонайменше 3 місяці після повернення. І головне – уважно заповнювати анкету, адже будь-яка помилка означає повторну оплату.ETIAS не потрібно оформлювати тим, хто має чинну візу, українцям із тимчасовим захистом у ЄС, а також дітям до 18 років і людям старше 70.🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 2,100 26-03-07 13:20
🐶 З 1 березня діють нові правила утримання домашніх тваринПочали діяти оновлені норми догляду за тваринами. Вони змінюють правила утримання собак і котів та вводять обов’язкову ідентифікацію.Найважливіші зміни:🔗 Собак більше не можна постійно тримати на ланцюгуЦе офіційно вважається порушенням добробуту тварини.Замість цього потрібно:• облаштувати просторий вольєр, • забезпечити вільне пересування по огородженій території.✂️ Заборонено купірування вух і хвостів «для краси»Такі операції тепер дозволені лише за медичними показаннями ветеринара.🆔 Обов’язкове чипування тваринКожен кіт або собака має мати підшкірний мікрочип з унікальним номером.📘 Новий ветеринарний паспортЗ 1 березня вводиться єдиний паспорт, де буде:• історія щеплень• обробки• стерилізаціяУ майбутньому дані про тварину планують інтегрувати у «Дію».💸 Штрафи за порушення• від 170 до 340 грн за неналежне утримання• згачно більше – якщо порушення призвело до шкоди людям або іншим тваринам.📅 Етапи реформи• 1 березня 2026 – початок нових правил• з вересня 2026 до 2027 року – посилення контролю🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 1,830 26-02-24 12:42
😱 Перевізники відмовляються возити пасажирів за «Єдиним проїзним»До «Ми-Полтава» звернулася підписниця, яка повідомила, що в маршрутках перестали приймати електронний квиток «Єдиний» із тарифом 10 гривень .«Придбали картку Полтава проїзд «Єдина», по якій можна їздити в маршрутках по 10 гривень, але з сьогоднішнього дня перевізники відмовляються возити пасажирів із такими картками. Водії прибирають валідатор і вимагають платити готівкою 15 гривень. Люди масово купили ці картки, бо після підвищення тарифу хочуть хоч трохи зекономити, тим паче коли потрібно 3–4 рази пересідати. Ми звернулися в транспортний відділ, але там відповіли, що не знають, що робити, і порадили поки що не користуватися карткою в маршрутках, бо водії сердяться». Про проблему пише й «Полтавщина». Оператор е-квитка заявляє про саботаж з боку окремих перевізників та бездіяльність профільного відділу. За даними компанії, зафіксовані випадки відмови приймати «Єдиний проїзний» із тарифом 10 грн, який затверджений виконкомом для всіх видів транспорту.У компанії наголошують: водії зобов’язані приймати всі електронні квитки та тарифи, встановлені міською владою.🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 1,550 26-02-12 08:53
Скандал у Кременчуці: керівника танцювального ансамблю звинувачують у розбещенні дітейКерівник ансамблю спортивно-бального танцю, який працює вже 56 років, опинився в центрі кримінального розслідування. Про це повідомляє «Суспільне».Все почалося з анонімного сайту, де колишні вихованці почали ділитися жахливими спогадами. Одна з дівчат, Анна, наважилася розповісти про пережите відкрито. Анна стверджує, що насильство почалося, коли їй було всього 11 років. За її словами, тренер дозволяв собі непристойні дотики під час загальних тренувань, вчиняв розпусні дії під час індивідуальних занять.Наразі прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом розбещення неповнолітніх. Тривають слідчі дії. Керівник ансамблю перебуває у відпустці за власний рахунок і з дітьми не працює. А через директорку закладу передає, що вважає це наклепом та «недоброчесною конкуренцією». Його дружина спілкуватися з журналістами відмовилася.На сайті з відгуками з’являються нові історії: люди пишуть про агресію, побиття та насильство в кабінеті тренера та під час поїздок на змагання.🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok
👁 1,440 26-01-18 07:29
⚡️ Полтавці скаржаться на відсутність світла, навіть коли воно має бути за графікомУже понад місяць мешканці частини багатоквартирних будинків на вулицях Старий Поділ, Миру, Вузька та пров. Петра Ротача залишаються без електроенергії навіть у години, коли світло передбачене графіком. Про це пише «Фонтанзамільйон».За словами людей, у кол-центрі Полтаваобленерго постійно повідомляють про «аварійну ситуацію», над якою нібито працюють ремонтні бригади. Бригади з’являються під час годин зі світлом, але після чергового вимкнення електроенергія так і не повертається.Голови ОСББ направляли офіційні звернення до Полтаваобленерго та Полтавської ОВА. В ОВА відповіли, що не мають прямого впливу на обленерго. У самому ж обленерго запевнили, що проблему усунуто.Втім, з 16 січня ситуація повторилася.За графіком черги 1.1 мешканці мали отримати 5,5 годин електропостачання, але фактично світла не було з 07:00 ранку.Окрема проблема – новобудови без світла залишаються й без опалення. Навіть наявні альтернативні джерела живлення потребують часу для зарядки, якого люди не мають.Мешканці зізнаються: відчай зростає. Особливо зважаючи на прогнози морозів.🕊Instagram 😎 Facebook 📹YouTube 🥳Tik Tok