Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - #МузейНаПоштовій площі в м.Києві
Añadido 24 ene. 2022

#МузейНаПоштовій площі в м.Києві

@muzeynaposhtoviy
Número de suscriptores: 261
Fotos: 12
Enlaces: 222
Descripción:
Все про Музей, який створюється Українцями! Музей, як місце сили цілої нації, як площа опори та точка відліку на шляху до остаточного повернення: Українцям - Історії, Києву - Величі та Слави, Україні - Справжньої незалежності та славетного минулого!

👥 Número de suscriptores

261
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -3

👁️ Vistas promedio por mensaje

332
Promedio/Día:: 336
Promedio/Tiempo:: 329
ERR: 127.2%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

​Департамент Охорони Не Культурної спадщини та послідовники з КНМЦ. Частина перша.Дане відео не повинно було побачити світ, але через абсолютно неадекватну поведінку керівництва вищезгаданого департаменту та його підлеглих ми вимушені реагувати та захищати від пам'ятко-похоронців пам'ятки національного значення історії, археології та архітектури, створений киянами та існуючий завдяки киянам , з 22.02.2022 року повноцінний та визнаний далеко за межами України Музей На Поштовій площі в м.Києві. І все це на четвертий рік повномасштабної війни! Починаючи з грудня минулого року не припиняються фізичні атаки на Музей з намаганням знищити безцінні археологічні об'єкти шляхом підпалу або просто намаганнями вирвати їх з грунту та банально зламати, знищити у будь який спосіб ...Такої ненависті до власної історії, до предметів, якім більш ніж тисяча років не бачили навіть варвари середньовіччя. Разом з активізацією цих істот активізувалися нові керівники Департаменту Охорони ,тоді ще, Культурної Спадщини та безпосередньо керівник Київського Науково Методичного центру (незрозуміла організація про "діяльність" якої буде присвячено декілька відео, там все дуже "цікаво" ) по відношенню до якого з нашого боку окрім спроб налагодити взаємодію та розуміння нічого не було! Так, ми звикли до нормальних відносин з профільним департаментом. Саме так, розуміючи та підтримуючи однин одного ми співпрацювали з Департаментом за часів керівництва Олександра Нікоряка, що безперечно давало змогу отримати позитивний результат. З новим керівництвом ми діяли також з метою розбудови нормальних відносин, які і повинно бути між людьми, яких об'єднує спільна мета особливо в такі складні для кожного українця часи...Але сьогодні, напередодні святкових днів, саме у чистий четвер ми побачили, почули та зрозуміли з ким маємо справу та одразу склалися всі пазли в єдину негарну картину з брехні та людської підлості. Всі "випадковості", які ми не бачили, як системну роботу спрямовану на один єдино можливий результат - прибрати киян з Поштової площі та припинити існування створеного киянами Музею з подальшою реалізацією завершення абсолютно незаконного ( рішення Верховного суду України) проекту другої черги будівництва ТРЦ на Поштовій площі....Такого, якщо відверто, ніхто з нас не очікував. Особливо на четвертий рік повномасштабної війни...Проте є, так як є. Такі "високоморальні" особи у 2025 році очолюють напрямок, який повинен зберігати пам'ятки, поширювати інформацію про справжню історію України, інформувати сучасний світ про справжню, правдиву історію України, гідно презентувати такі об'єкти, як пам'ятки історії, археології, архітектури національного значення, якими є територія Ділянки прибережного кварталу середньовічного Києва та будівля першої Поштової станції на території Києво - Подолу...Але, як можна зрозуміти та побачити по центру міста Києва, мало того,що ніхто нічого не робить без власного інтересу за державний кошт...так ще намагаються не давати довести до завершення перетворення Поштової площі з бетонного гетто на справній культурний центр, з музеєм та комфортним, змістовним середовищем. ..Дарма панове. Ми восьмий рік робимо все можливе та не можливе для збереження пам'яток і досягли результатів, які просто так знищити вже не вийшло! Всім справжнім українцям добра та мирного неба! Ми обов'язково переможемо! Далі буде!
​20 червня 2018 року почалась безстрокова мирна акція простих киян за збереження унікальної місцевості, пам'ятки історії, археології національного значення та утворення повноцінного Музею На Поштовій площі! До сьогодні триває боротьба за збереження єдиної та унікальної території стародавнього Києва відкритої та збереженої від "остаточного дослідження шляхом викопування". Дана місцевість унікальна та єдина в світі як по площі ( 6000 м2),так і по історичному змісту, а про інформаційний та туристичний потенціал можна взагалі не говорити! Все це можна побачити наживо та крізь зріз сторіч побачити,відчути та усвідомити наскільки глибоко уходять в темряву віків наші коріння ! Це на сьогодні єдине відкрита місцевість, яка пов'язана з появою Християнства на Русі та яка фактично,фізично доводить будь яким хуйлам історичну істину, яка говорить сама за себе! Тисячу років тому в Києві вже було мощення вулиць !!! Уявіть собі!!!Тисячу років тому навіть болот не було на яких сидять представники третього недоРиму ...Навіть тільки за це одне вони готові залити бетоном, просто знищити, стерти з обличчя землі Київської цю місцевість під Поштовою! Саме ці забаганки обслуговують ті,хто лобіюють торгівельні центрита зараз укриття ...назва або функція груди бетону не має значення - головне це припинення існування реальної історичної правди! Ми вже маємо Глобус, на місці якого було зруйновано багато скарбів нашої нації ! А як виглядає "музєїфікація" всі можуть побачити ,якщо зможуть знайти,один фрагмент з цілих Лядських воріт, який нам дозволили лишити! Він є, він на Майдані Незалежності, але куди поділося все інше, чому та хто так вирішив ?! Відповіді очевидні та зрозумілі ...
​Стрімко розгортається спроба знищення Музею однієї нації на Поштовій площі. В умовах запеклої війни із зовнішнім ворогом місцеві ділки за підтримки чиновників місцевого та державного рівня, активно просувають реалізацію афери розпочатої в часи Януковича з будівництвом підземного ТРЦ на Поштовій площі. Музей однієї нації на Поштовій площі створений 22 лютого 2022 року членами ініціативної групи громадського руху, який вийшов на захист пам’ятки археології та історії національного значення на Поштовій площі у червні 2018 року, саме для збереження та розвитку Пам’ятки. Незалежний Музей створений самостійно киянами внаслідок багаторічної бездіяльності центральної та місцевої влади у питанні подальшого розвитку археологічної Пам’ятки та в умовах відсутності сталих алгоритмів музеєфікації та використання пам’яток такого виду. Пам'ятка - це унікальна місцина площею 6000 кв.м, що зберігає фізично об'єкти пов'язані з Хрещенням України-Русі, рештки стародавнього київського порту, рештки автентичного планування, свідчення історії розвитку культури, містобудування, міжнародних зв'язків нашої держави. З грудня 2023 року активізували свою діяльність учасники афери з будівництвом підземного ТРЦ, в той час як є постанова Верховного Суду України від 22.07.2022 про відміну містобудівних умов та обмежень на його будівництво. З 03.06.2024 почала свою діяльність Робоча група МКІП, яка мала напрацювати план розвитку музейної установи на Пам’ятці, але після двох засідань її діяльність заблокована. Натомість терміново оновлюється склад робочої групи КМДА, утвореної розпорядженням №1011 від 06.05.2021, за ініціативи засновників Музею. Однак, ініціаторів навіть про це не повідомили. Водночас чиновники різних рівнів вже публічно заявляють, що з міркувань запобігання техногенному стану Пам’ятка не має такої цінності щоб її зберігати, а натомість має бути побудований комерційний об’єкт, в якому буде експонуватися невідомо яка частина Пам’ятки. Незалежний Музей однієї нації на Поштовій є перешкодою в цих планах, оскільки оберігає середньовічну Пам’ятку, що є носієм унікальних свідчень історії нашої нації і є загрозою російським ідеологічним інтересам.#МузейНаПоштовій
​Вітаємо з наступаючим Днем Незалежності нашої незламної України! 🇺🇦Цієї суботи, з нагоди Свята, Музей на Поштовій, запрошує вас, друзі, на відвідини, окрім звичної програми, також на 13.00 та 15.00. ✍️Просимо вас зареєструватися за доданим лінкомПід час відвідування у вас є можливість, якомога більше дізнатися про пам'ятку археології та історії національного значення - залишки середньовічного прибережного кварталу у підземному просторі Поштової площі. Також у вас буде нагода детальніше дізнатися про історію, напрямки та перспективи діяльності повноцінно існуючого Музей на Поштовій площі в м.Києві та трошки розширити свій світогляд ознайомившись з діяльністю нашіх партнерів та друзів з різних куточків світу, а це без перебільшення кожен перший випадок унікальний по вісім існуючим параметрам🌐👁️‍🗨️🔰Тривалість одного відвідування 1,5 години. Вхід на локацію напроти фунікулеру, ліворуч від входу до Храм Різдва Христового Православна Церква України Контакт з організаційних питань: +38 093 195 34 31 До зустрічі! #ВсеБудеУкраїна #МузейНаПоштовій #музейпрацює
З 22 по 26 липня 2024 Бюро ЮНЕСКО в Україні за підтримки Музей на Поштовій площі в м. Києві проводить тренінг з 3d лазерного сканування та фотограметрії для документації об'єктів культурної спадщини після катастроф.Учасники тренінгу - студенти та викладачі Національної академія образотворчого мистецтва і архітектури - НАОМА і Київського Національного Університету будівництва і архітектури .В програмі навчання беруть участь експерти ЮНЕСКО Педро Кантор (Лісабонський університет), Джо Каллас (Університет штату Пенсильванія, експерт СІПА з документації спадщини), Сергій Ревенко (Бюро ЮНЕСКО в Україні).Під час тренінгу учасники окрему увагу присвятили ознайомленню з пам'яткою археології та історії національного значення на Поштовій площі.Обговорили практичні кроки щодо тісної взаємодії команди Музею з профільними кафедрами НАОМА і КНУБА щодо розкриття та розвитку потенціалу Пам'ятки.🤝Дякуємо Бюро ЮНЕСКО в Україні за плідну співпрацю зі збереження національного культурного надбання!🇺🇦#МузейНаПоштовій #музейпрацює
Ну і саме головне, виявилось, що для чиновництва особливо складним для сприйняття є сам факт існування Музею, що зміг запрацювати незалежно від їхньої бездіяльності та безініціативності. Тепер почалась «прокачка» у провладних кабінетах та агітація за подальший розвиток у «найбільш доцільному форматі міського музею"...Але ж панове, при всьому профіциті, відсутності обмежень на створення нових закладів, при вже готових детальних пропозиціях попередніх років щодо розвитку Музею, як міського закладу, за всі шість років місто не зробило жодного продуктивного кроку.І лише на засіданні робочої групи МКІП 3 липня 2024 вперше представники міста зізнались, що не планують реалізовувати інвестиційний проект – читай, будувати ТРЦ часів януковича. ТО ЩО Ж місту заважає зараз пристати на пропозицію розвитку вже створенної музейної установи?! Очевидно, її незалежність та непохитна позиція у збереженні Пам’ятки як державного надбання.Ключове питання, до нас, засновників Музею - де ви візьмете фінансування? А це ключова тема у всіх випадках.По перше ні держава, ні Музей не повинні брати на себе фінансування наслідків самобуду під ТРЦ.По друге, Музей самостійно з часу створення взяв на себе питання щоденного цілодобового захисту пам'ятки та утримання її території, проведення детальної фотограметрії, розробки концепції розвитку території пам'ятки, розслідування наслідків будівництва ТРЦ, розробку концепції музеєфікації тощо. Кожна з цих позицій так само потребувала ресурсів і вимірюється грошовим еквівалентом. І саме головне, засновники Музею на відміну від чиновників, мають сміливість усвідомлювати значущість збереження Пам'ятки та взяти на себе відповідальність за результат потрібний для зміцнення та пропагування нашої державності.Хочемо наголосити, що Музей вже існує та нікуди не дінеться, адже має по-перше визнання партнерів в Україні та за кордоном і величезну кількість прихильників з різних куточків світу. Він все одно лишається на території міста Києва і нікуди з неї не зникне.😉Питання лише у тому, що місто, як адміністративна одиниця, мало вже всі можливості для створення Музею, проте його було створено громадянами України самостійно, оскільки прийшло усвідомокння марності очікування. Такі ініціативи є ознакою розвиненого суспільства та повинні бути підтримані міською та державною владою! Але на жаль ми маємо зараз зовсім зворотній процес, іншими словами місто робить все, щоб знайти спосіб припинення діяльності Музею та повернення питання до " так як було завжди"...Гаразд, але одне питання, чи зручно крокувати вперед з головою повернутою назад ?!Вочевидь, факт існування незалежного Музею на Поштовій площі потрібно нарешті визнати та припинити вести сьомій рік цю гибридну війну в столиці України проти звичайних громадян України, які виправляють помилки місцевої влади.З Днем української Державності, друзі!🇺🇦#МузейНаПоштовій #МузейПрацює