Fuente
#МузейНаПоштовій площі в м.Києві | Доброго ранку, нація нескорених!Наша діяльність, як і #БитваЗаКиїв тр...
300 Vistas/Alcance
2025-06-30 13:51
Mensaje №262
Доброго ранку, нація нескорених!Наша діяльність, як і #БитваЗаКиїв триває.На тлі системної протидії діяльності і взагалі існуванню Музею Однієї Нації на Поштовій площі з боку поточного керівництва Департаменту охорони культурної спадщини, нам довелось поглиблено приділити увагу стану справ у царині діяльності вказаного департаменту та підпорядкованих йому структур.Подробиці та висновки на нашому сайті.⬆️Маємо зауважити, що розкрита внутрішнім аудитом ситуація кричуща.Наслідки зловживань та бездіяльності кияни бачать у занедбаних, свідомо доведених до аварійного стану пам'ятках.Країна переживає надскладний період - жорстоку війну на нащення нашої нації. Ділки Київської міської адміністрації допомогають ворогу саботажем та руйнуванням, замість збереження культурного надбання. І мова йде не лише про окремі пам'ятки, а про унікальну територію у 175 га, що має статус Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ".Важливо щоби на відповідальних посадах в цій сфері були компетентні, досвідчені та віддані суспільно важливій справі професіонали❗