Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - #МузейНаПоштовій площі в м.Києві
Añadido 24 ene. 2022

#МузейНаПоштовій площі в м.Києві

@muzeynaposhtoviy
Número de suscriptores: 261
Fotos: 12
Enlaces: 222
Descripción:
Все про Музей, який створюється Українцями! Музей, як місце сили цілої нації, як площа опори та точка відліку на шляху до остаточного повернення: Українцям - Історії, Києву - Величі та Слави, Україні - Справжньої незалежності та славетного минулого!
Fuente

#МузейНаПоштовій площі в м.Києві | ​Увага! Останні два дні мережу та деякі ЗМІ заполонили повідомлення пр...

​Увага! Останні два дні мережу та деякі ЗМІ заполонили повідомлення про проведення толоки на Поштовій площі в місті Києві 10 травня 2025 року, які розповсюджуються без погодження з Музей на Поштовій площі в м.Києві та без надання інформації щодо того, що це вже другий захід з декількох анонсованих музеєм! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1102039948615747&id=100064292553976Команда Музею не має нічого проти спільної діяльності з Департамент охорони культурної спадщини КМДА ДІАЗ Стародавній Київ ,яка йде на користь місту Києву! Більш того до недавнього часу,така співпраця була постійною! Але погодьтеся,що є певні норми поведінки у суспільстві, є правила та елементарна повага до киян, які вісім років поспіль проводять різноманітні заходи та не тільки, які дозволили зберегти пам'ятки архітектури, історії, археології незважаючи ні на що. За цими словами стоять сотні годин роботи звичайних громадян України труд яких нівелюється ось такими здавалося би незначними повідомленнями. До слова, ніяких екскурсій до території пам'ятки історії, археології Національного значення "Ділянка прибережного кварталу середньовічного Києва" Музей не проводить!Волонтерами Музею на Поштовій площі здійснюється супровід громадян України та громадян іноземних держав до території пам'ятки з обов'язковим дотриманням елементарних вимог техніки безпеки! Сподіваємося,що всі зрозуміють правильно зміст цього посту та ми більше не повернемось до суто технічних питань, які були викликані лише нестачею комунікації!Чекаємо на всіх охочих 10 травня 2025 року на Поштовій площі в м.Києві!