🇺🇸🪖❓Що американські офіцери забули на навчаннях «Захід-2025» — коментар для ЗМІЗагальна практика така, що на подібні навчання запрошуються, зокрема, представники військових відомств країн-сусідів, але зі зрозумілих причин серед них немає України. Однак присутність військових США та НАТО на цих навчаннях дивна, адже там відпрацьовуються можливі повторні пуски по території Польщі, Литви чи інших країн. Незрозуміло, на що ці військові хотіли подивитися.Водночас Білорусь може використовувати навчання як інструмент для політичних сигналів. Не можна виключати, що Лукашенко розраховує на майбутнє потепління відносин із США. Він може мати якийсь "план Б" на випадок, якщо побачить, що путін остаточно наближається до свого політичного фіаско, а росія – до поразки. Тоді б Лукашенко міг повернути різко на Захід.Однак і Лукашенко ходить по гострому лезу, шукаючи таку можливість, демонструючи Вашингтону, що проводить начебто миролюбну політику. Взагалі у питанні безпеки від Лукашенка мало що залежить, адже сьогоднішня Білорусь – це місце, де у кабінетах багатьох офіцерів висять портрети путіна.🟠 Youtube 🟠 X 🟠 TikTok 🟠 Facebook 🟠 Олександр Мусієнко
Зустріч у Вашингтоні.Українська делегація на чолі із президентом України виглядала максимально підготовленою та переконливою. Дискусії минулих днів, активно точаться довкола гарантій безпеки та посилення нашої обороноздатності. Принципово важливими елементами залишаються: Сильна велика Українська Армія, міцний надійний сектор ОПК, який розвивається, а також розміщення іноземних військ на території України. Схоже, щодо цих путнктів щонайменше, досягнута згода із нашими партнерами і це дуже важливо! Саме це найбільше тригерить Кремль, а тут є підтримка партнерів.Вірогідно, Україна пішла на більше зближення зі США, приймаючи певні умови американського президента, при цьому не переступаючи «червоних ліній». Завдяки Героїчним діям Сил Оборони України у президента України були «карти на руках» при перемовинах. При цьому, можливо не усім задоволені європейці, іноді маючи свій погляд на те скільки б мала тривати війна.Чи буде готовий путін до зустрічі в трьохсторонньому форматі? Схильний вважати, що так. Тому що, «вікно можливостей» яке виникло для Кремля, у вигляді відтермінування запровадження санкцій, дипломатичного процесу і терпіння американського президента може зрештою бути вичерпаним. А там і погіршення економіки і втрати. Подальші перемовини, будуть залежати від нашої сили на полі бою, готовності нації до спротиву та тиску на рф! Дякую побратимам Збройних Сил України за те що виборюєте Свободу та даєте Надію! Дякую, Президентові України за самовіддану боротьбу на міжнародній арені!Слава Україні!🇺🇦
❗️Переговорний процес може закінчитися до кінця року: головне - не йти на поступки путінуВкотре мій прогноз здійснюється, що перемовини можуть тривати довго, починаючи від кількох тижнів і закінчуючи роком або, можливо, навіть і більше. Ми бачимо, що це так і відбувається. Аеремовний процес уже триває не те, що кілька тижнів, а кілька місяців.Коли він завершиться? Мій обережний прогноз, що до кінця року. Я поділяю думку американського політика від Республіканської партії Ліндсі Грема про те, що війна може закінчитися, принаймні її інтенсивність значно впасти і ми підійдемо до заморозки конфлікту щонайменше до кінця цього року, тобто до світлого свята Різдва 25 грудня.Такі шанси зберігаються, вони реально існують, якщо буде певний прогрес. А як можна забезпечити прогрес? Відкинути умови путіна про вихід наших військ із Донеччини і наполягати, що перемовини мають стартувати з поточної лінії фронту, з поточної лінії бойового зіткнення, як вона є.🟠 Youtube 🟠 X 🟠 TikTok 🟠 Facebook 🟠 Олександр Мусієнко
❗️Невже путін БЛАГАВ Трампа про допомогу?Йому муляє українське лідерство, непохитність Верховного Головнокомандувача, як тримається мужньо український народ, не даючи жодних шансів росії та диктатору, а також проблеми, з якими зіткнувся ворог на Донеччині не маючи змоги захопити цей регіон силовим шляхом. Тому путін тиснув, ну як, тиснув, благав американського президента про допомогу, аби непохитність Зеленського змінилася, а Україна була готова до поступок та непопулярних компромісів.Зеленський вказав, що компромісів не буде, а європейці підтвердили - питання територій є виключно українським питанням.Світові медіа схиляються до думки, що американський президент виглядав погано: червона доріжка, американська територія та секретна військова база, мітинги на Алясці та багато іншого. Проте путін отримав те, чого хотів — його визнають, пускають на авіабазу, особисто зустрічає американський президент. Детальніше — у моєму повному відео.#інсайд🟠 Youtube 🟠 X 🟠 TikTok 🟠 Facebook 🟠 Олександр Мусієнко
🇷🇺💰❌Європа може вдарити по хворому місцю рф – конфіскувати заморожені активи: The TimesУ Європі заморожено понад 260 млрд євро росактивів, Україна отримує відсотки з них, але закликає до повної конфіскації. Теоретично кожна країна, у якій зберігаються активи, може конфіскувати їх і передати до фонду для України, але є сумніви.▪️Деякі держави кажуть, що краще зберегти ці активи як козир для переговорів про припинення вогню або для фінансування реконструкції України.▪️Інші попереджають, що конфіскація активів може завдати шкоди репутації Європи як надійного місця для ведення бізнесу і відлякати інвесторів.▪️Європейські уряди також заморозили тисячі приватних активів, включно з яхтами, особняками та авто громадян рф. Однак обсяг цих активів менший і конфіскувати їх важче, адже потрібні чіткі правові підстави, що пов'язують їх зі злочинною діяльністю.👇Напишіть у коментарях свою думку, чи конфіскує Європа нарешті колись російські активи?🟠 Youtube 🟠 X 🟠 TikTok 🟠 Facebook 🟠 Олександр Мусієнко
🇺🇦⚔️📊 Українське суспільство радикально змінило ставлення до повномасштабної війни протягом 3 років▪️2022: 73% - підтримують продовження війни, 22% - якнайшвидший початок переговорів▪️2025: підтримка воєнних дій знижується в усіх регіонах, серед усіх соціальних груп.Безумовно, коли є меседжі про те, що війна може завершитися, прокладається шлях ведення дипломатичних перемовин, це може розслабляти суспільство [...] Це до того моменту, поки не летять на голови російські дрони та ракети.Попри те, що більшість українців виступають за якнайшвидше завершення війни, мало хто вірить, що це станеться найближчим часом.Я теж хочу швидкого завершення війни. Я щиро прагну, щоб ми жили в мирі і займалися питаннями розбудови сильної, потужної, європейської, модерної, економічно розвинутої України. Від щирого серця прагну і хочу, щоб ми до цього докладалися і будемо над цим працювати у майбутньому разом з Вами. Але чи може це статися швидко? Є сумніви.🟠 Youtube 🟠 X 🟠 TikTok 🟠 Facebook 🟠 Олександр Мусієнко
❕На шляху до миру в Україні Трамп може потрапити у пастку путіна: CNNПопри заяву Трампа про про «значний прогрес» у спробах зупинити війну та анонс зустрічі з путіним, росія і далі може використовувати дипломатичні маневри як тактику затягування.Ми у Вашингтоні іноді недооцінюємо, наскільки кремль зацікавлений у веденні цієї війни. Легітимність і доля всього режиму путіна ґрунтуються не лише на завершенні цієї війни на російських умовах, а й на продовженні її у найближчому майбутньому, вся економіка підтримується навколо війни, – Девід Сальво, експерт з питань росії.
рф може запропонувати тимчасову поступку, наприклад, припинення авіаударів, а також відволікти увагу Трампа переговорами про контроль над ядерними озброєннями або економічною співпрацею. Також путін намагатиметься вмовити Трампа на угоду, яка закріпить окупацію територій і зупинить прагнення України до НАТО.👇Напишіть у коментарях свою думку, чи потрапить Трамп у пастку путіна?🟠 Youtube 🟠 X 🟠 TikTok 🟠 Facebook 🟠 Олександр Мусієнко
Початок серпня ознаменувався активізацією перемовного треку.Звичайно, в таких масштабних конфліктах, як російсько-українська війна перемовний процес може бути розтягнутий на тривалий час.Але, можна скільки завгодно вправлятись в риториці коли і з ким зустрічатись, хто що заявив чи кому сказав. Однак, в сухому залишку мають значення лише 2 запитання:1. Чи готові ми піти на поступки РФ і погодитись на відхід із Запоріжжя і Херсону?2. Чи готові ми чинити спротив, доки не переживемо путіна?Обидва сценарії не найкращі… Бо при першому, я не уявляю хто на це піде взагалі! Путін не може взяти силою, тому і стогне…Другий передбачає наявність сил, волі до спротиву, готовності до тривалої боротьби. Це на тлі проблем які виникають і в мобілізації і в підтримці партнерів.Я вважаю, що варто обирати другий сценарій. Невідомо скільки ще протягне путін, але тримати фронт, бити вглиб рф, продовжувати нарощувати мʼязи - це вихід. Складно, страшно і дещо є невідомість… Але, в разі смерті Путіна ми отримуємо шанс і «вікно можливостей». Я вірю в роль особистості в історії (хоча називати путіна особистістю «язик не повертається»). Візьміть за приклад СРСР, єдиний злий геній який тримав цю всю історію був Сталін, вже після нього пішла поступова стагнація… і прикладів багато.Тому, перемовний процес це важливо і звичайно Україна чинить правильно, що діє послідовно із партнерами. Але, ключове - пережити путіна… Можливо до речі, це станеться раніше, ніж будуть якісь результати переговорів.Боротьба триває!Слава Україні!
🔥🛫 Дрони СБУ атакували 5 винищувачів на аеродромі "Саки" в т.о. Криму1 літак Су-30СМ повністю знищили, інший - пошкодили. Також під удар потрапили 3 літаки Су-24 та склад авіаційного озброєння. 1 такий літак Су-30СМ може коштувати в середньому від 35 до 50 млн доларів.Чергова операція і як би не було, можна сказати, що це є черговим успіхом. І де б не знаходилась ворожа авіація противника, це авіація, яка коштує значних коштів. Це те, що потрібно знищувати і позбавляти можливості ворога розраховувати на ці літаки. Все що є цінне у агресора, а літаки безумовно відносяться до цінних видів озброєння, які ворог доволі часто застосовує. Можливо все ж таки Су-24 зараз і менше, але от Су-30 точно. В будь-якому разі Су-24 теж є небезпечними, теж здатні нести ракети класу "повітря-земля", які можуть бити по нашим наземних цілях в тому числі.Таке знищення, безумовно є приємним та цінним для України, тож сподіваємось, що подібне буде продовжуватись.🟠 Youtube 🟠 X 🟠 TikTok 🟠 Facebook 🟠 Олександр Мусієнко
Росія веде справжню геноцидну війну проти України – від ударів по мирних містах і лікарнях до викрадення дітей та знищення нашої культурної спадщини. Офіційні кремлівські рупори відкрито закликають: "Живим в Україні не має залишитися ніхто". Це не випадковість – це продумана політика знищення українського народу.Нещодавно повертаючись із Сумщини, проїжджали з побратимами Батурин - Гетьманську столицю видатного Івана Мазепи. Місто яке було вщент знищено. Дивлячись ні річку Сейм, ніби та картина відкривається перед очима. Але, і сьогодні по обидва боки Сейму, як і тоді Росія продовжує вбивати! Когось на передовій, дронами, артою, стираючи населені пункти… А когось в тилу Шахедами і ракетами.Російському геноциду можна покласти край тільки здолавши неоімперський режим і зруйнувавши цю державу в її неоімперському вигляді!Нам час офіційно запрошувати війська партнерів, експедиційні корпуси, які розгортатимуться в Україні і допоможуть нам у боротьбі! Це цілком логічні кроки з боку партнерів після тієї допомоги яка вже була надана!А людям, нічого не залишиться окрім як чинити спротив і бути готовими до спротиву! Обʼєднуватися довкола Сил Оборони! Долучатися до Сил Територіальної Оборони ЗСУ! Підтримувати вчинком, словом, думкою! Чим більше ворог посилює терор, тим більше він казиться, що не досягає власних цілей! Переживати цей терор важко і морально і фізично! Але маємо пережити - пережити путіна, імперські залишки кремля і вистояти!Детальніше у відео