Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мистецька школа №1 імені Еміля Гілельса
Añadido 06 ene. 2025

Мистецька школа №1 імені Еміля Гілельса

@music_school1
Número de suscriptores: 382
Fotos: 3,430
Videos: 523
Enlaces: 105
Descripción:
⭐️Найкраща мистецька школа в найкращому місті на Землі⭐️ Музична школа з багатими традиціями вже 100 років виховує найкращих музикантів, відомих в нашому місті та по всьому світі👏🏻👏🏻👏🏻 Завітайте до нас, щоб обрати саме свій інструмент🎤🎻🎹🎷🪗🥁🎸

👥 Número de suscriptores

382
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

167
Promedio/Día:: 211
Promedio/Tiempo:: 108
ERR: 43.72%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

🎓💛 Сьогодні у Великій залі Одеської школи мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса відбувся випускний концерт «Тепло творчих сердець» — особливий день, сповнений щирих емоцій, усмішок, хвилювання та світлої радості. 💛🎶🌟 Святковий концерт пройшов у надзвичайно теплій і зворушливій атмосфері. Зі сцени лунала музика, звучали пісні, а кожен виступ був наповнений любов’ю до мистецтва, щирістю та особливим теплом творчих сердець.📜 Урочистим моментом свята стало вручення свідоцтв про завершення навчання. Це не просто документ — це символ багаторічної праці, наполегливості, підтримки викладачів і батьків, творчих пошуків та перших перемог.💐 Зі словами привітання до випускників звернулася Марина Володимирівна Русяєва - директорка школи. Марина Володимирівна зазначила, що за роки навчання вони не лише опанували свій фах, а й навчилися відчувати красу, чути й розуміти музику, бути чуйними, уважними та відкритими до світу. Побажала кожному не втратити цього внутрішнього світла, сміливо йти до своїх мрій, вірити у власні сили, берегти у серці любов до мистецтва та пам’ятати, що двері рідної школи завжди залишатимуться для них відчиненими.🌷 Дорогі випускники! Нехай попереду на вас чекають щасливі зустрічі, нові звершення, натхнення та успіх. Нехай знання і досвід, отримані в стінах нашої школи, допомагають долати будь-які труднощі, а тепло творчих сердець завжди освітлює ваш життєвий шлях. У добру путь, наші дорогі випускники! Ми пишаємося вами і віримо, що найкраще у вас — попереду.
🎻 9 червня у Великій залі Одеської школи мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса відбувся звітний концерт квартету «Animato». 🎻Концерт пройшов на одному диханні — у надзвичайно теплій, щирій та натхненній атмосфері. Струнна музика наповнила залу особливими емоціями, а кожен твір знаходив відгук у серцях слухачів. Вишукане ансамблеве звучання, злагодженість виконавців і любов до музики створили справжнє свято мистецтва.🌟 Свою майстерність і відданість музиці подарували глядачам учасниці квартету: Тетяна Посохова, Анна Дроздецька, Ольга Хілінська та Тамара Полянська. Концертмейстер — Ірма Готкова.Особливою честю для квартету «Animato» стали вітання від директорки Департаменту культури, туризму та охорони культурної спадщини Одеської міської ради Олени Андріївни Іванової. Директор Департаменту відзначила, що атмосфера щирості, оплески та квіти є найкращим свідченням того, що квартет чують, ними захоплюються, а їхнє прагнення творити красу знаходить відгук у серцях слухачів. Олена Андріївна наголосила, що навіть у непрості часи, коли кожен із нас думає про безпеку, мистецтво залишається важливим внеском у Перемогу, а голос виконавців — прекрасним. На завершення вона побажала квартету й надалі чути вдячні оплески, а їхньому творчому шляху — бути високим, красивим і щасливим.💐 Щиро дякуємо Департаменту культури, туризму та охорони культурної спадщини Одеської міської ради, директорці Олені Андріївні Івановій, заступнику директора - начальнику управління культури Людмилі Михайлівні Крижалко за постійну підтримку, увагу до творчих ініціатив і розвиток мистецької освіти.💛 Дякуємо всім, хто був цього дня разом із нами. Нехай музика й надалі надихає, об'єднує та наповнює наші серця світлом і добром.Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/share/p/1PpdXwYhYo/
🎼 Запрошуємо на музично-філософський практикум за роялем! 🎼4 червня о 15:00 у Великій залі Одеської школи мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса відбудеться музично-філософський практикум за роялем за участю Інни Голубович та Юрія Дикого.🎶 Тема зустрічі:«Сучасна художня свідомість та філософські інтуїції А. Айнштайна і Г. Нейгауза у творчій практиці виконавця та педагога» Учасники заходу матимуть можливість поринути у простір музики, філософії та творчого осмислення мистецтва, де музичне виконання поєднається з інтелектуальним діалогом і роздумами про роль мистецтва у сучасному світі.🎓 Інна Голубович — філософиня, докторка філософських наук, завідувачка кафедри філософії Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.🎹 Юрій Дикий — український піаніст, професор кафедри спеціального фортепіано ОНМА імені А. В. Нежданової, Глава Місії Давида Ойстраха і Святослава Ріхтера, член Національної спілки журналістів України.📍 Велика зала ОШМ № 1 ім. Е. Г. Гілельса📍 пров. Футуристів, 4/1🕒 Початок о 15:00🎟 Вхід вільнийЗапрошуємо всіх, хто цікавиться музикою, культурою, філософією та мистецьким діалогом, стати частиною цієї особливої зустрічі!
🎶☀️ Перший день літа разом із музикою, творчістю та дружбою! ☀️🎶1 червня в Одеській школі мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса відбувся День відкритих дверей, який подарував гостям багато музики, посмішок та яскравих емоцій.Одеська школа мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса заснована ще у 1923 році, вже понад століття виховує юних музикантів, відкриває таланти та створює простір для творчого розвитку. Сьогодні Одеська школа мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса — це багатогранний мистецький простір, де розвиваються творчі колективи, народжуються нові проєкти та відкриваються нові можливості для дітей.🎷 Концерт «Jazz на балконі» став справжнім святом музики, драйву та живого звучання. Естрадно-джазовий відділ школи представив яскраві вокальні та інструментальні номери, вкотре доводячи, що джаз — це свобода, творчість та безмежні можливості для самовираження.🎼 Після концерту наймолодші учасники вирушили у захопливу подорож під час квесту «У світі чарівних звуків», присвяченого дуже важливій темі — дружбі.Учасники виконували творчі завдання, знайомилися зі світом музики, працювали разом та ще раз переконалися: дружба, підтримка та взаєморозуміння роблять будь-які пригоди ще цікавішими 💛🎵Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/share/p/1GaoPHuwwR/
🎼 Запрошуємо на музично-філософський практикум за роялем! 🎼4 червня о 15:00 у Великій залі Одеської школи мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса відбудеться музично-філософський практикум за роялем за участю Інни Голубович та Юрія Дикого.🎶 Тема зустрічі:«Сучасна художня свідомість та філософські інтуїції А. Айнштайна і Г. Нейгауза у творчій практиці виконавця та педагога» Учасники заходу матимуть можливість поринути у простір музики, філософії та творчого осмислення мистецтва, де музичне виконання поєднається з інтелектуальним діалогом і роздумами про роль мистецтва у сучасному світі.🎓 Інна Голубович — філософиня, докторка філософських наук, завідувачка кафедри філософії Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.🎹 Юрій Дикий — український піаніст, професор кафедри спеціального фортепіано ОНМА імені А. В. Нежданової, Глава Місії Давида Ойстраха і Святослава Ріхтера, член Національної спілки журналістів України.📍 Велика зала ОШМ № 1 ім. Е. Г. Гілельса📍 пров. Футуристів, 4/1🕒 Початок о 15:00🎟 Вхід вільнийЗапрошуємо всіх, хто цікавиться музикою, культурою, філософією та мистецьким діалогом, стати частиною цієї особливої зустрічі!
🎷 Запрошуємо на концерт-воркшоп! 🎷22 травня о 15:00 у Великій залі Одеської школи мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса відбудеться яскравий музичний воркшоп за участю відомих музикантів, викладачів та представників сучасного джазового мистецтва.🎶 На гостей чекає живе спілкування, музичні відкриття, професійні поради, імпровізація та атмосфера справжнього творчого натхнення.У заході візьмуть участь: Олексій Петухов — джазовий піаніст, композитор, аранжувальник, засновник Джазової Академії Олексія Петухова; Дмитро Радченко — викладач кафедри музичного мистецтва Херсонського державного університету; Наталя Архіпова — старший викладач кафедри музичного мистецтва і звукорежисури Міжнародного університету.🎤 Ведуча заходу — Олена Шевченко — Леді Джаз Одеси, директорка Джаз-клубу ВКО ім. М. Голощапова, авторка та лекторка циклу лекцій з історії джазу. Це чудова нагода поринути у світ сучасної музики, джазової культури та творчої взаємодії.📍 Велика зала ОШМ № 1 ім. Е. Г. Гілельса📍 пров. Футуристів, 4/1🕒 Початок о 15:00🎟 Вхід вільнийЧекаємо на всіх поціновувачів музики, творчості та джазової атмосфери! 🎹🎷
Щиро і від усього серця вітаємо Вас, Марино Володимирівно, з Днем директора школи! 💖💖💖У світі мистецтва особливе значення має людина, яка не просто керує, а відчуває, надихає, об’єднує — і саме такою людиною є Ви. Ваша чуйність, мудрість і тонке розуміння творчої душі кожної дитини, кожного викладача створюють у нашій мистецькій школі особливу атмосферу — атмосферу довіри, натхнення і справжньої любові до мистецтва. 💞Завдяки Вам школа живе, звучить, творить і розквітає. У кожному акорді, у кожному сценічному русі — є частинка Вашої праці, Вашого серця, Вашої віри у дітей та їхній талант. Ви вмієте побачити і підтримати іскру, яка з часом перетворюється на справжнє мистецьке світло.🌟🌟🌟Ваша щоденна праця — це не лише відповідальність і рішення, це постійне служіння красі, розвитку та майбутньому. Ви надихаєте бути кращими, сміливішими, відкритішими до нового, допомагаєте не боятися сцени і пошуку себе. Нехай у Вашому житті завжди звучить музика радості, нехай душа наповнюється гармонією, а серце — теплом і вдячністю тих, хто поруч. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, світлих ідей та нових творчих звершень! Нехай кожен день дарує привід пишатися результатами своєї праці, а всі задуми втілюються легко і з натхненням.🎶Нехай поруч завжди будуть щирі люди, вдячні учні, надійні однодумці, а Ваша справа продовжує жити, звучати й торкатися сердець. 💞💖💞З глибокою повагою, теплом і вдячністю — з Днем директора школи! 🌷
Сьогодні у Великій залі Одеської школи мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса відбувся концерт «Голос пам’яті», присвячений черговій річниці Чорнобильської катастрофи.Цей захід став простором пам’яті, скорботи та надії, зверненням до однієї з найтрагічніших сторінок в історії України та світу.У програмі прозвучали твори українських та світових композиторів, а також були представлені документальні візуальні проєкції, що відтворювали атмосферу подій 1986 року та вшановували подвиг ліквідаторів, евакуйованих мешканців і всіх постраждалих від катастрофи.Із словами до присутніх звернувся виконуючий обов'язки директора  Департаменту культури, туризму та охорони культурної спадщини ОМР -  Федір Стоянов, а також виступив депутат Одеської міської ради - Олексій Кобильніков. Серед почесних гостей були також учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС — Сергій Тарабанчик (полковник внутрішньої служби у відставку) та Євген Лукашов (заслужений діяч мистецтв України). Захід об’єднав присутніх у спільному осмисленні, пам’яті та вдячності. Через музику й мистецтво ми ще раз звернулися до минулого, щоб не забувати про майбутнє.Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/share/p/1AcnQp96Mb/
🎶 Сьогодні ми завітали в Одеську гімназію № 26 із концертом «Дитинство. Музика. Добро», який пройшов у рамках проєкту «Тиждень добрих справ» 🎶Захід був наповнений світлою та щирою атмосферою, дитячою творчістю, музикою та добром. У концертній програмі виступили учні та викладачі Одеської школи мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса, подарувавши слухачам яскраві емоції та гарний настрій.Глядачі мали змогу насолодитися різноманіттям звучання інструментів та голосу: прозвучали фортепіано, гітара, бандура, скрипка, альт, віолончель, а також вокальні номери.Особливим моментом стало те, що на концерті був присутній одеській композитор Олександр Завірюха, твір якого виконала юна вокалістка Катерина Нагорна (клас викладача Ганни Слободянік). Завершився концерт яскравим виступом Діани Краснопольської у супроводі квартету «Animato» (концертмейстер Вікторія Сокирко) з піснею «Місто спить» із репертуару Квітки Цісик.Директор Одеської школи мистецтв 1 імені Е. Г. Гілельса Марина Русяєва висловила щиру подяку за теплий прийом, гостинність та надію на подальшу співпрацю. Концерт став справжнім святом музики, яке об’єднало дітей, викладачів і глядачів у атмосфері добра та натхнення.Щиро дякуємо директорці Одеської гімназії 26 Тетяні Жорницькій за чудовий подарунок — екскурсію музеєм Квітки Цісик, яка стала приємним і змістовним завершенням цього дня.Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/share/p/1Dbzx6WLJi/
Сьогодні Одеська школа мистецтв № 1 імені Е. Г. Гілельса долучилася до урочистого відкриття музею імені Квітки Цісик у гімназії № 26 міста Одеси.Новий музейний простір став місцем пам’яті, натхнення та любові до української культури. Квітка Цісик — це голос, який об’єднує покоління, нагадує про Батьківщину та силу української пісні далеко за її межами.Під час урочистостей із вітальним словом виступила директор нашої школи Марина Русяєва, яка відзначила важливість створення такого простору для збереження пам’яті про видатну українську співачку.Музичним подарунком для гостей стали виступи Богдана Кравченко та Валентини Кристапчук (викладач Лідія Шніцер, концертмейстер Наталія Левченко). Їх виконання стало щирим і теплим доповненням до атмосфери події.Щиро дякуємо директору гімназії № 26 міста Одеси, амбасадору проєкту Odesa ID Тетяні Жорницькій за запрошення та можливість долучитися до такої важливої та натхненної події.Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/share/p/1DspC6VZk9/