Fuente
Лонгріди Мюллера | Просто щоб ви собі розуміли ситуацію.Чорний геополітичний гумор. росія...
318 Vistas/Alcance
2025-04-15 11:57
Mensaje №816
Просто щоб ви собі розуміли ситуацію.Чорний геополітичний гумор. росія оголосила Крим, Луганську, Донецьку, Запорізьку, Херсонську області своїми, "по щучьему велению" намалювала їх в конституції (конституція росії, яку повинна визнавати і берегти вся планета, звісно). Я люблю приказку "кому треба, той і їде".Тобто США б'є чолом перед росією, тримає руку на серці, плентається слухняно позаду, бо трамп хоче викрутитися із незручної позиції, адже путіна не втопив грець від одного вигляду буйної рудої чуприни на інавгурації, йому в принципі начхати на трампа та його балачки. Але ж значок переговорника вже висить на грудях трампа, то тепер залишається слухати путіна і ретранслювати його вимоги з Білого Дому по всьому світу.А кремль вимагає, аби Україна припинила зазіхання на територіальну цілісність росії, припинила збройну агресію проти народу росії, припинила провокації, що змусили відважний російський народ захищатися. А тепер дядько, точніше дід, який перейменовує затоки, ставить собі пам'ятники, погрожує анексією території сусідів, слухає ці плак-плак.І що він скаже?Думаю, він скаже: "я розгніваний, чому Україна розв'язала цю війну і досі зухвало порушує кордони росії? Слабкість Байдена дозволила прийти до влади диктатору Зеленському, я не такий, я заробляю гроші та вкладаю угоди, я молодець. Якщо Україна не припинить зазіхати на суверенітет росії, я буду вкрай розгніваний. Ми запровадимо найжорсткіші санкції щодо України та допоможемо росії відновити справедливість. Я знаю, де правда, я розмовляв з путіном, Це мій друг, всі захоплюються ним. Він не бреше ніколи."Якщо він і не каже про це досі настільки явно, то цьому є дві причини: ЗСУ і частина міжнародної спільноти, здебільшого Європа, які не побояться заявити, що "король голий".У своєму прагненні негайно помирити два братні народи за будь-яких умов Трамп просто повторює тези путіна.Винна Україна.І половина світу обуриться такій заяві, оскільки має розуміння справедливості. А інша половина радісно її підхопить, оскільки радіє цькуванню жертви.Цікаво.До якої позиції більш схильний пристати старий збочений самозакоханий дід, якого неоднократно звинувачили у домаганнях і спробах згвалтування?Дайте подумати, дайте подумати....