Fuente
Лонгріди Мюллера | Отакий словом прикол. Якщо хто забув, то нагадаю, що офіційні вимоги р...
382 Vistas/Alcance
2025-03-23 08:47
Mensaje №810
Отакий словом прикол. Якщо хто забув, то нагадаю, що офіційні вимоги росії - роззброєння України, визнання російськими захоплених територій плюс уся Херсонська і Запорізька області, проведення "демократичних" виборів (очевидно, що вибори, на яких переможе хтось крім медведчука або Бойка - чи Януковича - будуть "недемократичними", власне можна і без виборів обійтися, адже є "легітимний").Це якщо офіційно. Фактично ж росія прагне нарешті закрити свій тисячолітній гештальт - встановити повний контроль над Україною. І вона зараз надзвичайно близько до цього, адже тепер вона, схоже, закінчилася підтримкою США. Адміністрація трампа проговорює ключові тези російської пропаганди. Тобто це має сприйматися як істина найвищої інстанції. Відповідно коли ми з цим не погоджуємося - а ми з цим не погоджуємося - ми значить йдемо проти головного миротворця світу, і тоді США просто умивають руки і в кращому випадку мовчки спостерігають за бійнею. А то і допомагають росії нарешті встановити сталий мир на континенті.Тому саме час трохи зібратися докупи.Якщо ви корупціонер - саме час на якийсь період перестати красти. Нащо вам то все, якщо воно все одно згорить. Ну потерпіть трішечки. Якщо ви не платите податки але заробляєте - саме час зареєструвати ФОП, ви п'єте кави і курите цигарок на більшу суму, ніж ті 100 $ у місяць. Ну і про підтримку зборів я взагалі мовчу.І молимося всі разом. Бо ми вистояли проти росії.Але тепер доведеться протистояти росії і Америці. Звісно, сподіваюсь, до поля бою не дійде, але наразі Америці достатньо просто зняти гальма санкцій, які десь більше, десь менше стримують росію.До речі, вага НАТО і ЄС все більше розчиняється в повітрі. Європу або розділять між америкою і росією, хай там наскільки хоче буде вона собі незалежна на паперах. Або Європа консолідується все ж довкола України. І це буде життєздатний союз. За будь-яких сценаріїв нам з вами не позаздриш. Але страх смерті не повинен мати повний контроль над життям. Ми повинні більше боятися неосмисленого інфантильного і ницого існування, і цей страх повинен мати на нас більший вплив. З-поміж трагедій, лиха і зла, що відбувається, я щодалі виразніше відчуваю, як щось древнє, первісне, повстає зі сну. росія бомбами і кулями розлупує товсту шкаралупу, в яку закутався давній звір, якого уже давно відспівали. Колись його називали Руссю. Потім його називали Січчю. Зараз його називають Україною.Я не знаю, як його називатимуть завтра. Але це і не має значення. Бо цю назву пишемо ми.Крізь древні могилі плити проросли могутні дуби. З них тешеться колиска, в яких дрімає нове покоління.Світ уже не буде іншим.Забудьте про те, як було.І живіть так, аби не було соромно.Подякував.