Fuente
Mariupol Global | Як може піти війна у 2026 році?Свого часу я вже робив прогноз на дії Р...
99 Vistas/Alcance
2026-02-12 10:13
Mensaje №22433
Як може піти війна у 2026 році?Свого часу я вже робив прогноз на дії РФ та її спроможність тиснути на Україну. І тоді у гороскопі було видно, що прийде час - і сили РФ, які, здавалось би, невичерпні, раптом мають закінчитись, зрізатись. І ось нещодавно я знайшов ще одне підтвердження даної тези.Вісенте Кассанья, італійський астролог і автор книги «Астрологічна хроніка ХХ століття», стверджує, що історичні кризи в Росії тісно пов'язані з об'єднанням на небі таких планет як Сатурн та Нептун.Так, наприклад, в роки точного з'єднання цих планет відбувалися такі переломні події:1882 (у Тільці) - вбивство царя Олександра II, зміна влади і бурхливе зростання соціалістичних рухів1917 (у Леві) - революція і подальший розпад імперії1953 (у Терезах) - смерть Сталіна і політичний перелом, початок холодної війни1989 (у Козерозі) - падіння Берлінської стіни і закінчення епохи комунізмуА у 2026 році поєднання цих планет має відбутися в знаку Овна, проте, що саме воно буде означати - питання відкрите. Але судячи з усієї попередньої історії - нічого гарного для росіян.І коли ж має трапитись ця подія? А трапитись вона має... та-дам! у другій половині лютого та триватиме і у першій половині березня.Знак Овна - знак войовничий, сильний та різкий. Значить і події, які можуть відбутися, теж, ймовірно, матимуть такий характер. І ще раз наголошу: негатив від цього має бути саме для росіян. Чекаємо!P.S. В астрологічній традиції Сатурн завжди відображався, як старий мудрець із косою. Який іноді ставав безжальним до тих, хто не приймав його уроки. Ну, що ж...