Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мій Ізмаїл
Añadido 14 jul. 2024

Мій Ізмаїл

@moy_izmail1303
Número de suscriptores: 4 063
Fotos: 79,300
Videos: 18,400
Enlaces: 13,300
Descripción:
МІЙ ІЗМАЇЛ - паблік, що висвітлює події Придунав‘я - Ізмаїла, Болграда, Рені, Кілії, Вилкового та районів. У нашому пабліку Ви першими дізнаєтеся про найцікавіші, найсвіжіші та найактуальніші новини⚡️
Fuente

Мій Ізмаїл | Шановні мешканці та гості Ізмаїла! За інформацією ДТЕК "Одеські електр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Мій Ізмаїл Мій Ізмаїл @moy_izmail1303
501 Vistas/Alcance 2026-02-07 19:51 Mensaje №109762
Шановні мешканці та гості Ізмаїла! За інформацією ДТЕК "Одеські електромережі", внаслідок ворожої атаки російського агресора в ніч на 7 лютого на Одещині одночасно знеструмлена більша частина побутових клієнтів та бізнесу. У місті працюють Пункти незламності, розташовані за адресами: вул.Героїв Ізмаїла (колишня Героїв Сталінграда), 25; вул.Героїв Ізмаїла (колишня Героїв Сталінграда), 45; вул.Придунайська (колишня Нахімова), 411; вул.Національної гвардії України (колишня Адмірала Холостякова), 79; вул.Івана Франка, 22; вул.Івана Франка, 5а; вул.Михайлівська (колишня Радянської міліції), 25; вул.Михайлівська (колишня Радянської міліції), 10; вул.Патріотів (колишня Перекопської дивізії), 3а; вул.Ізмаїльська (колишня Фанагорійська), 13; вул.Клушина, 4а; вул.Клушина, 7; вул.Поперечна, 3; пр.Миру, 10а; вул.Нижньосадова, 5а (на базі Ізмаїльської гімназії №14). Пункти незламності, розташовані в житловому масиві Південний - на базі Ізмаїльської гімназії №14 (вул.Нижньосадова, 5а) і Ізмаїльської гімназії №8 (вул.Придунайська, 411), працюють цілодобово через розташовані поруч енергозалежні гуртожитки. Усі Пункти незламності забезпечені електроживленням та інтернетом, можна зарядити телефон та погрітися, є кімнати матері та дитини, санвузли тощо. Енергетики ДТЕК Одеські електромережі працюють над відновленням енергопостачання.Тримаймось!