Fuente
Мій Ізмаїл | Шановні мешканці та гості міста Ізмаїл! За інформацією ДТЕК «Одеські е...
544 Vistas/Alcance
2025-11-11 22:13
Mensaje №106654
Шановні мешканці та гості міста Ізмаїл! За інформацією ДТЕК «Одеські електромережі» 12 листопада в рамках стабілізаційних відключень електроенергія буде відсутня з 3.00 до 6.30 та з 13.30. до 20.00. (для Ізмаїла – черга 2.2).З метою оперативного реагування стосовно суттєвого відхилення від графіка стабілізаційних відключень, які надаються ДТЕК «Одеські електромережі», звертайтесь за телефонами чергового Управління житлово-комунального господарства за телефонами: (04841) 7-52-21 - 8:00 - 17:00; (098) 831-36-63 - 8.00 - 20.00.Важливо додатково враховувати час включення електроенергії (30 хв.) та виникаючі аварійні роботи.Перевірити графіки можна тут:https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdownshttps://chats.viber.com/dtekodeskielektromerezhihttps://t.me/DTEKOdeskiElektromerezhiBotТелефони: +38(068)750 90 90, +38(095)750 90 90, +38(073)750 90 90 Щодня від 8.00 до 22.00 працюють Пункти незламності, які розташовані за адресами: вул.Героїв Ізмаїла, 45, вул.Героїв Ізмаїла, 25, в ул.Національної гвардії України, 79, вул.Придунайська, 411, вул.Патріотів, 3а, вул.Михайлівська, 25, вул.Франка Івана, 5а, вул.Франка Івана, 22.Пункти Незламності забезпечені електроживленням та інтернетом, можна зарядити телефон та погрітись, є кімнати матері та дитини, санвузли тощо.Тримаймось!