Fuente
Мій Ізмаїл | 💔 38-річного Олега Прохоренка застрелили російські військові 31 бере...
548 Vistas/Alcance
2025-05-05 07:38
Mensaje №99399
💔 38-річного Олега Прохоренка застрелили російські військові 31 березня 2022-го, коли відступали з селища Михайло-Коцюбинське на Чернігівщині. Олег працював на місцевому заводі, а коли почалася повномасштабна війна разом з колегами охороняв його.Окупанти час від часу заїжджали туди перевіряти людей. Це повторилося й 4 березня. Тоді затримали Олега і його напарника. Останнього відпустили, а Олега ні. Напарник розповідав, що в його телефоні "щось знайшли".7 квітня, вже після звільнення області ЗСУ, один із працівників заводу відпочивав з друзями біля лісу неподалік Тоді й випадково виявили у ямі мертвого чоловіка у спецодязі заводу. Ним виявився Олег Прохоренко. Його застрелили в голову.Чоловіка поховали 9 квітня 2022 року на кладовищі у Михайло-Коцюбинському, поряд із могилою його бабусі.Олег народився і все життя мешкав у рідному селищі. З дитинства захоплювався футболом, грав у місцевій команді. Навчався в Чернігівському педагогічному університеті, однак не закінчив його. Одружився, народилося двоє синів.Працював на будівництві й дуже любив цю роботу. А потім влаштувався на місцевий завод, що виготовляє сухі сніданки. Працював на конвеєрі."Син – наша єдина дитина. Він зі своєю родиною жив у нас. Любив збирати гриби: бувало після нічної зміни навіть встигав велосипедом з’їздити до лісу. Нам його дуже не вистачає… На могилі встановили йому пам’ятник, поставили флагшток, прапор, квіти змінюємо, часто там буваємо", – поділилися мама Тетяна.В Олега Прохоренка залишилися батьки, дружина, двоє дітей.Українська правда спільно з платформою Меморіал вшановують пам’ять загиблих українців