Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - monitoring
Añadido 14 jul. 2024

monitoring

@monitorwarr
Número de suscriptores: 85 126
Fotos: 1,620
Videos: 385
Enlaces: 881
Descripción:
Моніторимо все вороже. OSINT. 📢 Зворотній зв'язок — @MonitoringFeedbackBot 👋🏻 Підтримати канал — https://send.monobank.ua/9XXyPdV6tP Картка: 4441 1110 3423 2789
Fuente

monitoring | Так би мовити, частина 2. Відбиваємо віру у найближче закінчення війни...

Logotipo de la comunidad de telegram - monitoring monitoring @monitorwarr
22 900 Vistas/Alcance 2026-05-11 10:17 Mensaje №35973
Так би мовити, частина 2. Відбиваємо віру у найближче закінчення війни. [Фото]Клемант Молін наводить досить гарну та цікаву мапу українських оборонних ліній вздовж лінії фронту. Дивлячись на неї можна зробити висновок, що швидкість зведення оборонних споруд перевищує швидкість наступу російських військ. Як автор зазначає у публікації в Твіттері весняна кампанія наступу ще не розпочалась. У минулих роках починалась на початку квітня, у травні-червні набирала максимальних обертів. Можна припустити, що основною метою буде захоплення Краматорська-Словʼянська. [Відео]Радіо Свобода нещодавно опублікувала супутникові знімки розширення економічної зони "Алабуга" в Татарстані: вона збільшилась на 340 гектарів. Звісно не усі складові цієї економічної зони займаються виготовленням ударних дронів, проте очевидно, що розширення стосується в тому числі і їх. Керівництво РФ робить ставку на довгострокове протистояння: блокування інтернет ресурсів, мілітаризація молоді та посилення цензури вказують на це. Таку політику так само складно швидко відмінити, як складно швидко впровадити, наразі усе це перебуває на стадії імплементації та прийняття з боку суспільства. Економічна і демографічна ситуація дозволяє продовжувати війну ще кілька років, особливо на тлі конфліктів на кшталт Близького Сходу, росія продовжує заробляти величезні гроші просто на продажі нафти.Отже, висновок один: треба продовжувати підтримку Збройних сил навіть якщо вже втомились, навіть якщо цього "не хочеться", "задовбало" тощо. Історія довготривала і явно скоро не закінчиться, якщо все ж таки ми хочемо залишитись суверенною державою.Ваші кілька гривень треба тут, аби через кілька років не донатити на збори для "мальчіков днр":🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/6AvuK5Zvbz💳Номер картки банки4874100038451384