Fuente
Мойсей | Знайшли вчорашніх довбойобів, що на зауваження через прослуховування п...
193 Vistas/Alcance
2025-04-14 11:09
Mensaje №2756
Знайшли вчорашніх довбойобів, що на зауваження через прослуховування путінської музики вмикали гімн Московії.Найбільша дурниця, яка існує в суспільстві, — це те, що мова через насилля не поширюється. Англійська є світовою мовою не через чисельні колонії, вбивства, війни. То все, певно, через Шекспіра. Іспанська теж не через насилля і примус. Всі просто її вчили — через ZARA і SEAT. А французьку — через Пежо і парфуми. Московицькою в нас й інших країнах говорять через щі й кокошнік. Ніяк не через кров, примус, агресію і насилля.Є ще країни, які програвали великі війни — вони мали певну владу в себе в державі. Ну, як Польща чи Мадярщина. Мадярською і польською не говорять в Африці, але вдома це повністю пануючі мови. Чому? Через насильство, примус, впертість і агресію.Світова історія така. А от коли йдеться про українську мову, музику і т. д., то для її поширення треба «не нав’язувати». Мені це «нав’язування» приписували просто за те, що говорив українською.Отже, не нав’язуйте, ставайте раком, щоб вас їбали, закрийте пиздаки, забудьте про свої претензії і от ТОДІ, ТОДІ всі будуть вчити українську! Особливий шлях☝🏻. Ми ж не як москалі, щоб примушувати. Хто раком стає — тому всесвіт дає. Світове панування! Ставтесь до мишей так, як хочете, щоб миші ставилися до вас. І не дай Бог казати «вчи українську» — це ж можна так казати тільки про англійську й інші іноземні мови. Так і збережемо мову, та свій вплив 🥰(ні)