Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мойсей
Añadido 14 jul. 2024

Мойсей

@moisei_ua
Número de suscriptores: 883
Fotos: 1,360
Videos: 189
Enlaces: 339
Descripción:
Цей канал українці будуть читати 40 років. Про нас і наше. Правила: 1. Московитська мова заборонена в коментарях. 2. Заборонено називати московитів русаками, руськими, росіянами. Пояснення тут: https://t.me/moisei_ua/834

👥 Número de suscriptores

883
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -10

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 2
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 93 26-06-20 05:24
На жаль, Президент Польщі Кароль Навроцький вдався до недружнього акту щодо нашого народу, позбавивши Президента України раніше врученого йому ордена Білого Орла. Безумовно, це подарунок для московського агресора, який той обов’язково використає проти обох наших країн. Наші народи мають давні взаємини й різні сторінки історії – як героїчні, так і трагічні. Однак це має бути приводом для глибокого осмислення, а не грубих політичних спекуляцій. Україна не вказує жодному іншому народові, як вчити його історію. Тож і ми залишаємо за собою справедливе право на власну національну пам'ять та гідність. Переконаний, що цей жест Президента Польщі не про справедливість абощо. Адже про яку справедливість може бути мова, якщо ордена Білого Орла, наприклад, досі не позбавлено італійського фашистського диктатора й пособника Гітлера Беніто Муссоліні?Україна, без сумніву, дасть оцінку цій події. Та попри все ми й далі міцно стоятимемо на засадах відкритого партнерства з усіма нашими союзниками. Однак партнерства рівноправного, заснованого на принципах взаємоповаги.Україна продовжить битися в авангарді захисту всієї Європи, зокрема Польщі, сплачуючи найдорожчу ціну. Та як і будь-який українець, я не можу лишатися осторонь і просто спостерігати за тим, як проти наших громадян безпідставно й штучно розкручується маховик ненависті. З огляду на це я відмовляюся від Золотого офіцерського хреста ордена «За заслуги перед Польщею», яким мене нагородив минулого року Президент Польщі.Впевнений, що українське суспільство – і військові, і цивільні – відчувають такі ж емоції та підтримають цей крок. Слава Україні!
👁 150 26-05-26 14:22
МЗС Ізраїлю випустило заяву, де засудило урочисте перепоховання полковника Армії УНР і Голови ОУН Андрія Мельника та облило його брудом.Раніше у подібних випадках я писав великі дописи, де порівнював біографії Бандери і Шухевича та Менахема Бегіна, складний та кривавий шлях українців та євреїв до створення своїх держав – і таким чином викривав лицемірність та кричущі подвійні стандарти закидів офіційного Ізраїлю до діячів української національної-визвольної боротьби. Але час історичного просвітництва завершився.Шановне МЗС Ізраїлю! Кого перепоховувати на українській землі, кому віддавати українські державні почесті та кого вшановувати в Україні – це не ваша справа. Ваша думка з цього приводу не цікава. Займіться своїми проблемами, зокрема різким зростанням антиізраїльських настроїв в усьому світі в останні роки. Яких, до речі, аж ніяк не спостерігалося в Україні. Але такими заявами ви робите великий внесок у те, щоб Україна таки приєдналася до загального тренду. І злізайте з постаменту моральної переваги – у вас її немає. І ваша позиція (точніше її фактична відсутність) з приводу кривавої московської агресії проти України яскраво це демонструє. І так, Мельник майже всю війну просидів у нацистському концтаборі Заксенхаузен, як і Бандера. Українським воїнам єврейського походження, які б’ються та віддають своє життя за вільну Україну проти московських окупантів – честь!
👁 267 26-05-09 17:48
Тепер інше питання. Якщо вважати міграцію і етнічні експерименти загрозою, то злитись на мігрантів чи на тих хто їх привозить? На знедоленого бідолаху чи на підприємця та політика? Хто це робить?!Дуже багато уваги тим індусам, бангладежцям і дуже мало тим хто їх завозить. А це просувають ті чи інші особи, воно ж не само. Не вважаю інші народи нижчими, гіршими. Разом з тим, цей шлях не принесе добробуту українцям, дасть короткотривалі економічні переваги, та довготривалу суспіспільну кризу.Ці всі етнічні експерименти закінчуються Коліївщиними, Волинськими трагедіями, тобто кров'ю і насиллям або заміщенням місцевих. І є ті хто робить перші кроки до створення цих умов.Будуть випадки нападів на мігрантів, будуть випадки вбивств, зґвалтування місцевих. Поганими будуть назначені мігранти або ті хто з ними буде боротись. Люди, які створюють умови для насилля уникнуть відповідальності. А на них в першу чергу і треба звертати увагу.Робітників звідки брати? Роботизація і автоматизація, нові технології.
👁 135 26-04-06 10:29
❗️ВАЖЛИВИЙ ЗБІР НА ІННОВАЦІЙНУ ТЕХНОЛОГІЮ❗️Маємо ДУЖЕ гарні новини!Разом із українськими виробниками ми розробили нову проривну технологію у сфері FPV-дронів.Вона надасть нашому війську вкрай потрібну перевагу. У росіян немає протидії, вони нічого не зможуть вдіяти. Ворог понесе більші втрати, а наші воїни зможуть нищити його ще ефективніше!Із міркувань безпеки найближчі місяці ми триматимемо цю розробку у секреті🤫Тепер потрібно її масштабувати і це відбудеться у два етапи:1. Міністерство оборони вже працює, щоб такі дрони надходили за державними поставками. Але цей процес потребуватиме часу, який ми просто не можемо втрачати.2. Тому наш фонд вже залучатиме фінансування з усіх можливих джерел. Поки триватимуть необхідні бюрократичні процедури, нові дрони вже будуть нищити ворога.🎯Тож оголошуємо великий збір на 100 мільйонів гривень!Що ми закупимо?Цілий комплекс засобів для 20 підрозділів: більше 3600 дронів, 30 ретрансляторів та 30 носіїв під них.🫙Банка тут: https://send.monobank.ua/jar/TaP8wA8j6 💳Карта Приват 5168752135776451💶Більше реквізитів: https://www.sternenkofund.org/donate❗️Просимо максимально поширити цей допис. Це справді прорив. І вкрай важливо зараз рухатися ДУЖЕ швидко, щоб бути на два кроки попереду ворога.ДОНАТЬТЕ НА СЕКРЕТНИЙ РУСОРІЗ!
👁 229 26-03-17 16:42
⚡️Команда ЗСУ посіла друге місце на міжнародних кібернавчаннях у СінгапуріУ лютому 2026 року в Республіці Сінгапур відбулися міжнародні навчання з кібербезпеки Defence Cyber Marvel 2026, організовані Міністерством оборони Великої Британії (Cyber & Specialist Operations Command) за участю партнерських держав.У заході взяли участь понад 2500 представників із 29 держав.Навчання були спрямовані на відпрацювання комплексних сценаріїв кіберзахисту, що моделювали атаки на військові системи управління, хмарні середовища та сегменти критичної інфраструктури.Метою навчань було підвищення спроможностей підрозділів кібербезпеки Великої Британії та країн-партнерів у частині реагування на складні багаторівневі кібератаки, а також удосконалення практичного застосування сучасних технологій, зокрема рішень на основі АІ/МL, у процесах виявлення та аналізу загроз.Збірна команда, сформована з військовослужбовців підрозділів кібербезпеки Збройних Сил України та 21-го полку зв’язку Великої Британії, посіла друге місце серед 36 команд у загальному рейтингу навчань. Досягнутий результат став наслідком функціонально збалансованої моделі взаємодії.Британська сторона забезпечувала комунікаційну стійкість і координацію процесів, тоді як українські військові кіберфахівці реалізовували технічне ядро операції: розробку стратегії захисту наданої інфраструктури, проведення заходів Cyber Threat lntelligence, виявлення та локалізацію атак, аналіз скомпрометованих систем і підготовку структурованої технічної звітності.Ефективність співпраці базувалася на поєднанні комплементарних підходів. Українська сторона діяла з урахуванням практичного досвіду протидії реальним кібератакам у межах триваючої кіберагресії проти України, що забезпечило високу швидкість прийняття рішень і адаптивність до зміни сценаріїв. Британські партнери застосували стандартизовані механізми управління процесами та процедурну дисципліну. Синхронізація цих підходів дозволила забезпечити стабільність інфраструктури під час активної фази атак та зберегти високу результативність у всіх етапах навчань.В умовах постійного кіберпротистояння Україна накопичила прикладну експертизу реагування на складні цілеспрямовані кампанії, спрямовані на військові та державні цифрові системи. Участь у Defence Cyber Marvel 2026 стала механізмом інтеграції цього досвіду в багатонаціональне середовище та його перевірки відповідно до міжнародних стандартів оцінювання.Практики, напрацьовані підрозділами кібербезпеки Збройних Сил України, мають прикладну цінність для партнерів і сприяють зміцненню колективної кіберстійкості.Фото: The British High Commission in Singapore, The Royal Corps of Signals, British Army, Cyber & Specialist Operations CommandЗа матеріалами Головного управління зв'язку та кібербезпеки Генерального штабу ЗСУ#інноваціїЗСУ #кібербезпекаЗСУ
👁 168 26-02-20 10:51
СБУ, Нацполіція та правоохоронці Молдови знешкодили агентурно-бойову групу рф, яка готувала резонансні вбивства в Україні Контррозвідка Служби безпеки спільно з Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції України та Національним інспекторатом розслідувань Генерального інспекторату поліції Республіки Молдова зірвали нову спробу рашистів здійснити серію замовних вбивств у нашій державі. Завдяки масштабній спецоперації під кодовою назвою «Енігма 2.0» на території обох країн нейтралізовано оперативно-бойову групу рф, яка готувала ліквідацію відомих осіб в Україні. Основними «цілями» ворога були: українські журналісти і громадські діячі, керівник стратегічного підприємства та військові Головного управління розвідки Міноборони, у тому числі бійці Іноземного легіону ГУР МО. Для ліквідації потенційних жертв фігуранти розробляли різні варіанти замахів: від розстрілів «впритул» до підриву автомобілів. За вчинення вбивств російські спецслужбісти обіцяли винагороду до 100 тисяч доларів США, залежно від статусу особи. За результатами спільних дій затримано керівника (резидента) ворожого осередку – 34-річного рецидивіста з Молдови, двох його агентів, їхніх спільників з України, ЄС та невизнаного Придністров’я. Як встановило розслідування, головний фігурант був завербований російськими спецслужбістами, коли відбував покарання в російській тюрмі. Після відбуття терміну покарання його відправили до Молдови для формування агентурно-бойової групи під контролем рф. До її складу резидент підбирав «однодумців» з прокремлівськими поглядами, насамперед серед осіб з військовим досвідом. У подальшому агентів розподіляли на групи. Перша з них - відстежувала місця перебування та розпорядок дня потенційних жертв, друга – «кілери», які мали здійснити замовні вбивства. Далі російську агентуру перекидали в Україну під виглядом туристів, а потім розосереджували по орендованих оселях у різних регіонах нашої держави. Встановлено, що агенти перебували на постійному зв’язку з резидентом, а гроші на підготовку замахів отримували через криптогаманці та банківські картки зарубіжних фінустанов. Щоб стежити за «цілями», агенти прикидалися кур’єрами сервісів доставки, які здійснювали фото-, відеофіксацію об’єктів замаху, позначали їхні геолокації на гугл-картах і «звітували» резиденту. За наявними даними, російські спецслужбісти сподівалися використати резонансні вбивства для поширення панічних настроїв та дестабілізації суспільно-політичної обстановки в Україні. Під час обшуків у затриманих вилучено вогнепальну зброю, боєприпаси, бойові гранати та засоби зв’язку. Наразі фігурантам повідомлено про підозру за декількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115 (готування до умисного вбивства на замовлення); ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Також вирішується питання щодо додаткової кваліфікації злочинних дій керівника та учасників ворожого осередку. Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Міжнародну спецоперацію проводили спільно з Управлінням СБУ в Одеській області, Національним інспекторатом розслідувань Генерального інспекторату поліції Молдови за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України.
👁 221 25-07-02 16:42
За матеріалами СБУ припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія)За матеріалами СБУ було припинено українське громадянство Ореста Березовського, котрий більше відомий як діяч УПЦ (МП) Онуфрій. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський.СБУ встановила, що Березовський (Онуфрій) добровільно отримав громадянство рф у 2002 році. Про вказане він не повідомив уповноважені органи влади України. Водночас після цього він продовжував і надалі користуватися статусом громадянина нашої держави. За наявною в Службі безпеки України інформацією, Березовський (Онуфрій) підтримує звʼязок з московською патріархією та свідомо протидіяв отриманню канонічної незалежності української церкви від московської патріархії, представники якої відкрито підтримують російську агресію проти України. Попри повномасштабне вторгнення, Березовський (Онуфрій) фактично продовжує підтримувати політику рпц та її керівництва, зокрема патріарха кирила (гундяєва). Нагадаємо, саме гундяєв благословив збройну агресію російських військ та проводить пропагандистську політику виправдовування і підбурення до геноциду українського народу. При цьому, підтримуючи агресивну політику рф, сприяє злочинній діяльності політичної верхівки країни-агресора.Служба безпеки України продовжує необхідні дії для захисту Української держави та суспільства від будь-яких агресивних проявів росії.
👁 193 25-04-14 11:09
Знайшли вчорашніх довбойобів, що на зауваження через прослуховування путінської музики вмикали гімн Московії.Найбільша дурниця, яка існує в суспільстві, — це те, що мова через насилля не поширюється. Англійська є світовою мовою не через чисельні колонії, вбивства, війни. То все, певно, через Шекспіра. Іспанська теж не через насилля і примус. Всі просто її вчили — через ZARA і SEAT. А французьку — через Пежо і парфуми. Московицькою в нас й інших країнах говорять через щі й кокошнік. Ніяк не через кров, примус, агресію і насилля.Є ще країни, які програвали великі війни — вони мали певну владу в себе в державі. Ну, як Польща чи Мадярщина. Мадярською і польською не говорять в Африці, але вдома це повністю пануючі мови. Чому? Через насильство, примус, впертість і агресію.Світова історія така. А от коли йдеться про українську мову, музику і т. д., то для її поширення треба «не нав’язувати». Мені це «нав’язування» приписували просто за те, що говорив українською.Отже, не нав’язуйте, ставайте раком, щоб вас їбали, закрийте пиздаки, забудьте про свої претензії і от ТОДІ, ТОДІ всі будуть вчити українську! Особливий шлях☝🏻. Ми ж не як москалі, щоб примушувати. Хто раком стає — тому всесвіт дає. Світове панування! Ставтесь до мишей так, як хочете, щоб миші ставилися до вас. І не дай Бог казати «вчи українську» — це ж можна так казати тільки про англійську й інші іноземні мови. Так і збережемо мову, та свій вплив 🥰(ні)