Fuente
mlp.kerol | БРОНЯШІ💙Всім привіт, мене звати Кім і я розпочинаю безкоштовний івент,...
218 Vistas/Alcance
2024-10-16 18:36
Mensaje №1907
💙БРОНЯШІ💙Всім привіт, мене звати Кім і я розпочинаю безкоштовний івент, ціль якого зібрати на одному арті якомога більше представників українського MLP фандому. Я буду малювати на базах вашу/ого ос і додавати до спільного арту, який має стати символом дружби і єдності нашої спільноти. Ви зможете або самостійно надати мені базу, яку хочете щоб я використала для малювання вашої/ого ос, або довірити цей вибір мені. Також ви можете висловити побажання що до того поруч з ким ваша ос має стояти на цьому арті. Для участі потрібно: 💙Зробити репост цього поста до себе в ТГК (+30 підписників), або трьом друзям і надіслати скрін репосту мені в ПП @KimSkyCrazy . 💙Надіслати зображення вашої/ого ос яка/ий є вашим "обличчям" в фандомі мені і ПП. 💙Надати згоду на згадування вашого ніку в списку учасників, аби ви та інші люди могли бачити хто вирішив взяти участь в івенті, задля уникнення конфліктних ситуацій Малювати ос я буду в порядку черги, в залежності від того хто перший надішле мені в ПП скрін репосту