Fuente
ОСББ МК 2 інфоканал | Як повідомити про аварію якщо немає зв'язку❓(даний алгоритм діє лише у...
1 180 Vistas/Alcance
2026-01-21 13:50
Mensaje №1157
Як повідомити про аварію якщо немає зв'язку❓(даний алгоритм діє лише у випадку відсутності мобільного зв'язку!)З огляду на тривалу відсутність електроенергії може пропасти мобільний зв'язок.В такому випадку, щоб повідомити аварійну службу про аварію, оформіть вашу заявку письмово у вайбері або, якщо не маєте вайберу, то у телеграмі (але вайбер у пріоритеті у диспетчера) на звичайний номер +380938680303❗️Дуже важливо надати максимально вичерпну інформацію:- Чітко вказати адресу: вулиця, номер будинку, номер під'їзду, поверх;- Якомога детальніше описати місце аварії (праворуч/ліворуч від ліфту, у шафі лічильників води/тепла, тощо);- Максимально описати саму аварію (наприклад: тече зі стелі, мокра стіна, труба, тощо);- Якщо можливо зробіть фото чи відео;- Вказати від кого надана заявка (ваше прізвище, ім'я, номер квартири та контактний номер).📍В роботу будуть братися виключно будинкові заявки. Для вирішення квартирних питань шукайте сантехніків та електриків самостійно.Також продублюйте вашу заявку у телеграмі на один із номерів:- офісний номер +380671610196 @OfficeOSBBMK- номер керуючої +380938524352 @MistoKvitiv2 +380971077381 @MistoKvitivOSBB