Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - miwis mlp♡︎~
Añadido 06 ene. 2025

miwis mlp♡︎~

@miwismlp
Número de suscriptores: 683
Fotos: 3,350
Videos: 76
Enlaces: 330
Descripción:
привіт!! я мівіс, тут, я ділюсь фото своєї колекції, роблю аксесуари, публікую туторіали на зачіски, даю поради і ще дуже багато цікавого!) доєднуйся!!🤍✨ придбати аксесуари.⬇️ https://t.me/miwisssmlp звʼязок ~ @awissav
Fuente

miwis mlp♡︎~ | як ви долаєте творчий кризис?😔не впевнена, що в мене він був якийсь ск...

Logotipo de la comunidad de telegram - miwis mlp miwis mlp♡︎~ @miwismlp
329 Vistas/Alcance 2025-11-29 16:29 Mensaje №9314
💭як ви долаєте творчий кризис?😔не впевнена, що в мене він був якийсь складний та затяжний, можливо кілька років тому, але вже й не згадаю, як з нього вибралась. але! я, як і всі люди час від часу вигораю в плані творчості. як я собі допомагаю: 1) гуляю, сама, чи з друзями - не важливо. важливо звільнити голову і не думати про невдачі. 2) відволікаюсь на інші заняття, що також приносять задоволення. 3) розслабляюсь і купляю собі щось.(( іноді хочеться побалувати себе якоюсь мєлочушкою, зате приємною. смаколики теж піде.) 4) приводжу думки до ладу і розплутую всі не зрозумілі моменти. задаю собі питання типу: а чого саме у мене не виходить? а мені точно це потрібно? можливо варто спробувати якось інакше? і так далі, це особисто мені добре допомагає. я надаю перевагу роботі над собою ніж самобічуванню. головне через вигорання не кидайте улюблену справу, а розберіться з думками і знайдіть щось приємне. не поспішайте, дайте собі час, + до цього, я пʼю ще травʼяні чаї, добре заспокоює. а тепер просто милі штучки від вас.(( дякую, я хочу плакати, бо ви булки мої.😭🌟я за тобою стежу ще з початку 2024 року!😊~вопросов нет Миви, но я все еще люблю твое творчество, пожалуйста продолжай творить☺️❤️~ Я зробила таку ж зачіску як у тріскі Дякую за твої відео🥰 Тріксі моя улюблена поняха~❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥~ дякую велике!!!і я вас дуже люблю!!🌟🌟🌟