Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - miwis mlp♡︎~
Añadido 06 ene. 2025

miwis mlp♡︎~

@miwismlp
Número de suscriptores: 683
Fotos: 3,350
Videos: 76
Enlaces: 330
Descripción:
привіт!! я мівіс, тут, я ділюсь фото своєї колекції, роблю аксесуари, публікую туторіали на зачіски, даю поради і ще дуже багато цікавого!) доєднуйся!!🤍✨ придбати аксесуари.⬇️ https://t.me/miwisssmlp звʼязок ~ @awissav

👥 Número de suscriptores

683
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -16

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

miwis mlp♡︎~ 2026-03-06
miwis mlp 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 563 26-04-15 09:22
привіт!😡🤍доволі часто зараз в тік тоці потраплять відео про ОС і їх деталізацію. хочу теж поділитись своєю думкою, але не для того, щоб вступити в конфлікт. мені дуже сумно, що деякі кидаються на дітей, за те, що вони поводять себе, як діти😱. більшість з нас в дитинстві(зараз про дорослих фанів кажу) хотів відчути себе особливим і авжеж головним героєм. я вважаю, що в цьому немає нічого такого і зараз навіть якщо ви вже доросла особа. ми ж не ділимо одну Еквестрію на всіх. у багатьох лор їх персонажів та ОС навіть не повʼязані з канонічними персонажами. багато читала коментарів, що алікорнів дуже багато і це їх дратує, але чомусь ці люди не звертають увагу на тих, хто бере собі в персонажів земних поні чи пегасів, що теж дуже часто мають круті дизайни і цікаву історію. зараз все ще підписана на багатьох млп художників, що продають адоптів і їх дійсно куплять, іноді навіть ставлять високі ставки за земних поні. зверніть на це увагу теж будь ласка, ці люди є, просто ви їх не хочете бачити( за деталізацію дизайну і те, що поні не вписуються в канон, я теж хочу додати. я кілька разів вже піднімала тему про любителів канону, що топлять тільки за нього. і особисто мене як творчу людину, що любить виходити за рамки канону, це дратує. виходячи за рамки канону ми це робимо, бо хочемо і можемо, чому ні??? якщо говорити саме за ОС і канон, то сам мультсеріал і головна шестірка не деталізовані через те, що по-перше: розраховано на дитячу аудиторію і їх сприйняття, фокус уваги і тд. по друге: анімація. покадрова анімація це дуже складно і довго, якби млп було дуже деталізованим, це було б дуже складно та дорого анімувати. майже всі покадрові анімації мають спрощену мальовку і малу деталізацію. можливо, це не тільки ці дві причини, але як на мене цього цілком досить, щоб зрозуміти. будь ласка, будьте простіше і не чіпляйтеся одне до одного, бо чужі АУ і ОС не мають вас ніяк стосуватись. особливо не чіпайте дітей, вони не заслуговують на хейт, особливо такий масовий. якщо ви не згодні з моєю думкою, то я хочу почути вашу чітку та структуровану думку.
👁 329 25-11-29 16:29
💭як ви долаєте творчий кризис?😔не впевнена, що в мене він був якийсь складний та затяжний, можливо кілька років тому, але вже й не згадаю, як з нього вибралась. але! я, як і всі люди час від часу вигораю в плані творчості. як я собі допомагаю: 1) гуляю, сама, чи з друзями - не важливо. важливо звільнити голову і не думати про невдачі. 2) відволікаюсь на інші заняття, що також приносять задоволення. 3) розслабляюсь і купляю собі щось.(( іноді хочеться побалувати себе якоюсь мєлочушкою, зате приємною. смаколики теж піде.) 4) приводжу думки до ладу і розплутую всі не зрозумілі моменти. задаю собі питання типу: а чого саме у мене не виходить? а мені точно це потрібно? можливо варто спробувати якось інакше? і так далі, це особисто мені добре допомагає. я надаю перевагу роботі над собою ніж самобічуванню. головне через вигорання не кидайте улюблену справу, а розберіться з думками і знайдіть щось приємне. не поспішайте, дайте собі час, + до цього, я пʼю ще травʼяні чаї, добре заспокоює. а тепер просто милі штучки від вас.(( дякую, я хочу плакати, бо ви булки мої.😭🌟я за тобою стежу ще з початку 2024 року!😊~вопросов нет Миви, но я все еще люблю твое творчество, пожалуйста продолжай творить☺️❤️~ Я зробила таку ж зачіску як у тріскі Дякую за твої відео🥰 Тріксі моя улюблена поняха~❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥~ дякую велике!!!і я вас дуже люблю!!🌟🌟🌟
👁 181 25-01-24 13:00
🩸трендова шапочка ручної роботи🩸моя мама вʼяже різні вироби і цього разу звʼязала мені ось таку неймовірну, шикарну шапочку! мало того, що вона просто гарна, так ще й дуже тепла, кожен вузлик звʼязаний ідеально! я отримую купу комплементів за неї від різних людей, тому вирішила показати вам. кілька моїх друзів вже отримало вироби від моєї мами і вони були в захваті! ви маєте можливість теж носити таку неймовірну шапочку!ціна починається від 400 грн! все залежить від пряжі та кольору який ви оберете! моя мама має великий асортимент пряжі, тому ціна залежить лише від ваших побажань, також можна без вушок. вʼяже 3 дні(з запасом), якщо буде багато бажаючих, то буде така ж черга як у мене і там вже будемо дивитись по срокам.я дуже сильно прошу віддачі від вас.🥹🙏🏻 моя мама дуже сильно старається і її хоббі заслуговує на більшу увагу, тому я буду безмежно вдячна, якщо ви у неї щось замовите, ви точно не пошкодуєте!!! також вона вʼяже светри і носочки, але то вже окрема тема, в любому випадку, якщо вас це цікавить пишіть мені - @miw1s🩸 також будемо дуже вдячні за репост!