Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мізантроп
Añadido 14 jul. 2024

Мізантроп

@misantrop_ua
Número de suscriptores: 2 671
Fotos: 4,870
Videos: 670
Enlaces: 2,120
Descripción:
іди вийобуйся в свій двір

👥 Número de suscriptores

2 671
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -22

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 680
Promedio/Día:: 1,670
Promedio/Tiempo:: 1,750
ERR: 62.9%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 1
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 522 26-06-10 07:10
Голосування на виборах Ради громадського контролю НАБУ розпочалося!Сьогодні з 9:00 до 21:00 ми маємо не допустити до РГК НАБУ негідників, які хочуть туди залізти. Для розуміння читайте наш вчорашній пост: https://t.me/OstanniyCapitalist/49836Список кандидатів від руху "Люди з картонками", "Незалежної антикорупційної комісії" (НАКО) та "Демсокири", яких ми підтримуємо, та за яких закликаємо проголосувати:1 Аксьонов Михайло Юрійович2 Бєглєцова Юлія Дмитрівна3 Білий Михайло Віталійович6 Вахненко Дмитро Віталійович7 Гаврилюк Юлія Володимирівна14 Кальницька Юлія Ігорівна23 Микитюк Антон Сергійович26 Москвітін Ігор Олегович30 Півненко Володимир Юрійович32 Прудковських Віктор Вячеславович37 Трегуб Олена Миколаївна40 Чижмарь Василь Юрійович42 Шаргородський Володимир Сергійович43 Швець Антон Андрійович44 Штанков Микита Володимирович Як проголосувати – покрокова інструкція:1. Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/2. У вкладці "Кандидати" ознайомтеся з кандидатами3. Натискайте кнопку "Розпочати голосування"4. Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть "Увійти через ID.GOV.UA"5. Оберіть зручний спосіб авторизації6. При використанні BankID, оберіть зі списку банк7. Перевірте коректність даних та натисніть кнопку "Продовжити"8. Оберіть 15 кандидатів та натисніть кнопку "Проголосувати"Номери кандидатів, яких просимо підтримати: 1, 2, 3, 6, 7, 14, 23, 26, 30, 32, 37, 40, 42, 43, 449. Готово!На вибір дається 15 хвилин.Покажіть небайдужість! Покажіть рішучість! Покажіть силу свого голосу!Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase
👁 1,210 26-06-04 13:18
ДПС оголосила про схему виведення з України 198 мільярдів гривень за два рокиЗ 2024 року по перший квартал 2026-го 2,3 тисячі компаній провели зовнішньоекономічні операції на 198 мільярдів гривень (близько 4,5 мільярди доларів) і після цього ліквідувались, не повернувши валютну виручку.198 мільярдів - це близько 2,5% ВВП України. А ще це одна пʼята від усієї готівки в обігу. Вдумайтесь лише в масштаб!Економічний механізм. Тіньовий трейдер купує товар у виробника за готівку зі знижкою 30-40 відсотків від ринкової ціни - виробник отримує негайну виплату без декларування доходу. На експортній стороні товар продається на світовому ринку, виручка не повертається в Україну, податок на прибуток від операцій не сплачується. Маржа каналу складається з несплачених податків і соціальних внесків легального бізнесу, плюс уся валютна виручка, що осіла за кордоном.Український фінансовий моніторинг за формальними ознаками є одним з найрозвинутіших у Європі. Банки автоматично блокують перекази на 50 тис грн, СМКОР зупиняє податкові накладні дрібного бізнесу через одну цифру не в тому форматі, операції фізособи від 400 тис грн автоматично потрапляють у фінмоніторинг, SWIFT і зняття великих сум готівки для звичайного громадянина обмежено лімітами НБУ, антифрод-фільтри щодня спрацьовують по всій країні. І ця сама система два роки не реагувала на 2,3 тисячі компаній під сімома кінцевими бенефіціарами, які проводили експорт на мільярди доларів. Це наштовхує думку, що цю схему хтось свідомо проводив і супроводжував у конкретних точках контрольного апарату. Без свідомого пропуску окремою групою людей в податковій, валютному контролі і банківському фінмоні така сума через систему пройти не може.Що ж маємо на лице тотальну деградацію апарату ДПС, який збирає податки переважно з малого і середнього бізнесу і паралельно пропускає мережі з тисячами фіктивних експортерів на сотні мільярдів доларів. При цьому вісі ці довгі роки повномасштабного вторгнення фіскали бігають за сотнями тисяч фопів. ПДВ, військовий збір, скасування пільги по ЄСВ. І все це на фоні ось такого. При цьому аище описана схема - за нашою оцінкою близько 8 мільярдів гривень не отриманих податків. 25% від запровадження ПДВ для ФОПів...Загалом новина пройшла якось не помічено в перші дні. Поки мало деталей по цій справі. А ті що є ставлять більше питань ніж відповідей. Якщо чесно спершу для нас це виглядалос як якась неймовірна фантастика. Двісті мільярдів - насправді це просто шалена сума. І податкова повинна дати більше деталей. А Верховна Рада почати проведення Тимчасової слідчої комісії з визначення, що це взагалі було.Шаг за Шагом
👁 2,260 26-05-20 20:57
Щонайменше п’ятеро військовослужбовців 425 штурмового полку «Скеля» з Івано-Франківщини померли у березні 2026 року, прослуживши від кількох днів до місяця після мобілізації, пише Суспільне.Родичі загиблих заявляють про побиття, приховування інформації та відсутність зв’язку з військовими.Серед них — Василь Цюрко, який помер через дев’ять днів після мобілізації. Судмедексперти зафіксували у нього переломи ребер, синці та забійні рани. Сестра військового каже: тіло було «закатоване».Ярослав Мокрій помер менш ніж за два тижні служби. Родичі розповідають, що чоловік мав тяжкі хвороби легень, але його все одно мобілізували. Віталій Карат перед смертю в лікарні встиг повідомити сестрі, що його «били постійно».У полку «Скеля» підтвердили, що всі п’ятеро проходили службу у частині, однак коментувати обставини смертей відмовилися, пославшись на лікарську таємницю.Омбудсман Дмитро Лубінець заявив, що через численні звернення щодо «Скелі» вже проводять окрему перевірку та закриті наради з керівництвом полку і Генштабом.
👁 1,380 26-04-28 19:22
Зробити соціальну допомогу адресною і припинити марнотратство коштів платників податків в умовах війниПідтримайте петицію Останнього Капіталіста та Ціни Держави. В умовах екзистенційної боротьби – для нас критично важливо економити кожну гривню, і спрямовувати її туди, де це дійсно необхідно!Ми розуміємо, що через повномасштабне вторгнення багато людей опинилися у скрутному становищі і потребують допомоги. Та ми не можемо дозволяти собі нецільові та неадресні витрати.В той же час держава утримує штучно занижені тарифи, дотуючи всіх без винятку, включаючи тих, хто цілком спроможний нести ці витрати самостійно. І замість того, щоб виправляти цю ситуацію, уряд запроваджує нові неадресні програми, від єПідтримки до єБаку. Ми хочемо підняти це питання системно. Донести до суспільства та політикуму, що так далі продовжуватись – не може! Саме тому зареєстрували петицію на сайті Президента, але нас спрямували на сайт Кабміну, як більш профільний. Надіємось і надалі інститут Президента буде продовжувати цей принцип. І перестане давати вказівки уряду в межах його відповідальності.Так, петиції – це не зміна вже завтра. Та це крок, який дає можливість нам висловити свою громадську позицію. Підтримайте її своїм підписом: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9741
👁 1,530 26-02-18 12:27
Не розумію, навіщо пан Залужний зараз вирішив почати внутрішній срач в країні. Такі заяви точно не допомагають вистояти, а лише поляризують суспільство. Щодо контрнаступу 2023 року — ресурси на нього пішли величезні. Понад мільйон тільки снарядів. Щодо «тактичної несподіванки» — контранступ рекламувався за кілька місяців до того, і завчасно ворог сам писав де і коли він почнеться. У деталях. Це не змусило командування змінити плани. Там не могло бути ніякої несподіванки. Також очевидним є те, що для головного удару було обрано напрям, де противник найбільше чекав та підготувався. Управління і координація були на вкрай низькому рівні. Про це розповідали багато учасників контрнаступу. У мене досі перед очима кадри, опубліковані Бутусовим, як героїчні піхотинці 47 ОМБр десантувалися на мінні поля. І про Кринки сказати можна не менше.Але зараз не той час, коли варто генерувати внутрішні срачі. Зʼясовувати стосунки будемо, коли Україна вистоїть.Інакше ризикуємо повторити історію сторічної давнини.
👁 2,180 26-01-12 07:32
🤬🤦‍♂️По Петрову взагалі дуже показова історія.🤯Навіть не згадую, всі антиукраінські висловлювання (там вже давно у нього підозра від СБУ є), і як таку тварину можна було «працевлаштувати» в державну установу «Національне військове меморіальне кладовище»? Це якись черговий треш. І мʼяко говорячи дуже цинічно по відношенню до наших воїнів. 💳 Факт в тому, що він там ще і гроші отримує. Звичайно - але ще раз, ми за його бронювання ще і заплатили з бюджету. І платимо далі. 🕵️‍♂️ Але є і добра новина- так як це державні гроші, то тут буде декілька статей одночасно. І заяву в правоохоронні органи ми звичайно подамо. 🎥 Враховуючи як часто він з липня веде стріми з студії «Ісландії» вдень, то думаю наявність такого важливого співробітника у «Меморіальному кладовищі» на робочому місці за цей час легко перевірити) P.S. Ну і судячи по медійній активності, то у них «на обслуговуванні» був не тільки Єрмак, але і Кулеба та його команда….Тож може ми знайшли реального автора фрази «Цвинтар – єдине, що зараз об’єднує нашу країну»? https://youtu.be/fiAOPOtalKU?si=QyV3DziQvQunonVm
👁 1,740 25-10-08 06:17
Кілька місяців тому редакція “Української правди” з’ясувала, що від заснування Бюро економічної безпеки у 2021 році і протягом наступних чотирьох років майже не було розслідувань стосовно корупції в БЕБ або офіційних викриттів правоохоронцями.Ми почали цікавитись причинами такої “непомітності” і виявили, що: 1. За інформацією джерел УП у правоохоронних органах, існувала неформальна домовленість між підконтрольними Офісу президента силовиками: “не працювати по БЕБ” або працювати “разом” з БЕБ. 2. “Непомітність” співробітників Бюро економічної безпеки можуть забезпечувати інші правоохоронні органи.У травні цього року ми вперше приїхали до Львова знімати матеріал про одного із рядових співробітників місцевого БЕБ, якого тамтешні правоохоронці називають неформальним куратором роботи відомства всієї області.Товариш співробітника — відомий бізнесмен Григорій Козловський. Той самий Козловський, який, очевидно, за збігом обставин і за чисельними свідченнями правоохоронців та фактів, оприлюднених у журналістських розслідуваннях, може мати напрочуд успішний тіньовий тютюновий бізнес.Коли ми приїхали до Львова перевірити цю інформацію, за нашою знімальною групою, схоже, почали стежити всі місцеві правоохоронні органи, буквально заблокувавши нашу роботу.Ми оприлюднюємо усі обставини цих подій, оскільки вважаємо їх суспільно важливими:👉 https://youtu.be/HJoqkezJgEE📰 підписатися
👁 1,950 25-08-22 07:09
У Пилипці на сотнях гектарах гір і полонин планують курорт «під своїх» 🤯І займається цим проєктом Владислав Каськів – людина, яка 15 років тому вже будувала саме тут курорт «Олімпійська надія». Щоправда, курорту тоді так ніхто і не побачив, а оточення Каськіва вивело з очолюваного ним Держінвестпроекту 260 мільйонів на свої фірми. Сам Каськів по суті уникнув відповідальності у цій справі – бо такими були умови його екстрадиції. Тепер його оточення «збирає» карпатські землі, а допомагає їм у цьому облрада та обладміністрація Закарпаття. І можна припустити, що сьогоднішні плани розрослися на 800 га (з яких 460 передані АРМА). Просто уявіть, це як 18 Ватиканів!Сам Каськів в цей час активно зустрічається зі своїм давнім знайомим – нардепом-ексрегіоналом Сергієм Льовочкіним. І збираються в Києві вони не лише удвох. На цих зустрічах ми помітили чимало цікавих людей – від колишніх чиновників до великих забудовників.Схоже, просто зараз для дерибану Карпатських гір шукають більше партнерів і інвесторів.👉 Про схему завдовжки у 15 років і як старі схематозники отримали новий шанс – у новому розслідуванні Вікторії Ковцун.
👁 2,140 25-07-08 10:23
Уряд Зеленського незаконно не призначив переможця конкурсу на директора БЕБВлада не придумала нічого кращого, ніж заблокувати призначення директора Бюро економічної безпеки (БЕБ). Призначення переможця, обраного на чесному і відкритому конкурсі. При цьому уряд нахабно порушив всі можливі норми закону. Закон чітко каже, що Кабмін має лише один варіант дій щодо розгляду подання комісії – це призначення переможця на посаду. В законі немає ніяких норм про вимоги від комісії подати інших кандидатів чи збирати та аналізувати інформацію про кандидатів окремо від комісії. На словах уряд каже про необхідність виконання зобовʼязань перед нашими партнерами. Але насправді плює на ці зобов'язання, одним з яких було призначення директора БЕБ на чесному конкурсі. Такий саботаж нашої влади може коштувати країні $5 млрд.Пригадуєте, як влада тупо відмовлялась призначати обраного на чесному конкурсі керівника САП? Ось тут щось схоже. Єдина різниця в тому, що тоді призначення блокувала комісія. А зараз призначення незручного директора БЕБ блокує уряд, нахабно порушуючи всі можливі норми закону.Докладніше про незаконність рішення уряду👇👇👇https://antac.org.ua/news/uriad-zelenskoho-nezakonno-ta-popry-mizhnarodni-zobov-iazannia-ne-pryznachyv-peremozhtsia-konkursu-na-dyrektora-beb/
👁 1,670 25-07-01 08:57
Модель OnlyFans, яка заплатила 40 мільйонів грн податків, звернулася до президента з петицією про декриміналізацію порнографії. Ця тема висить в просторі вже який рік.Нагадаю, що зробила держава:З одного боку, моделей попросили вийти «із тіні» та почати платити податки з прибутків, обіцяючи амністію за несвоєчасну сплату. Багато хто це зробив, і бюджет почав отримувати мільйони доларів.З іншого боку, поліція почала йти по списку тих, хто заплатив податки, та відкривати на них справи вже за створення порнографії. А далі — обшуки, допити, вилучення техніки, експертизи.Це цирк)))Всім цим займаються правоохоронці за наші податки. Що буде далі?Люди, які працювали в Україні та створювали контент на OnlyFans, точно продовжать це робити, але будуть робити це вже за кордоном. Бо там до них не прийдуть з обшуками та не кинуть за грати.Шановні депутати, припиніть цю клоунаду. Дайте можливість людям працювати, заробляти, донатити і витрачати в Україні. Декриміналізувати OnlyFans і закрити це питання — це робота одного тижня.Але про це говорять вже який рік, поки людей продовжують відправляти в суд за нюдси в телефоні.Петиція тут:https://petition.president.gov.ua/petition/248984