Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік
Añadido 06 ene. 2025

Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік

@miroslav_liaskovez_channel
Número de suscriptores: 2 267
Fotos: 118
Videos: 9
Enlaces: 55
Descripción:
Мої інтерв’ю, доклади з конференцій і корисності - https://linktr.ee/miroslav_liaskovez Є питання по трафіку, пиши мені в лс - @miroslav_liaskovez
Fuente

Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік | Вспендити $5700 на tier3 і получити депи по 570$. Це я сьогодні отрима...

Вспендити $5700 на tier3 і получити депи по 570$. Це я сьогодні отримав ще пару кабів від агента для заливу, заходжу а тут така ахуенна картина. Кампашки не повидаляли, все як на ладоні. Ну тут баер ебашив капітально, він вирішив хуярить 1 оффер на всі ГЕО, а не працювати з одним гео декілька офферів. За що по факту і получив такі результати.+ крео що на Бразилію, що на Камерун, що на Узбекистан одинакове, тільки текстовку переклав. В такому випадку було простіше обєднати гео в один адсет, і просто використати «мультиперевод» в настройках крео і не ебати собі мозги. Здешевивби тести в раза 2-3.Надіюсь що тут ще багато данних не прилетіло в сам фб, бо якщо з такими результати вебати 5к на tier3 в нікуда, то це піздец ребят. Хоча можливо вони за спенд працювали, і було просто похуй реклу і медіабаю, але дуже сумніваюсь. + потеря близько 10-15% данних для фб рахується нормою, все що вище треба сідати і розбиратись. Особливо якщо ви льете tier1 там взагалі треба вигризати майже 100% дольоти в фб, так як ебаний 1 деп може вирівнянти весь відкрут кампашки. Там я пошастав по його кампашках, там ще є приколи, але то вже розкажу якось іншим разом.Питаннячко. А ви як тестите? Один оффер - багато гео? Одне гео - різні оффери?