Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міністерство молоді та спорту України
Añadido 14 jul. 2024

Міністерство молоді та спорту України

@minmolodsport
Número de suscriptores: 2 426
Fotos: 10,700
Videos: 838
Enlaces: 3,650
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Мінмолодьспорту. Приєднуйся до нас, щоб бути в центрі всіх спортивних та молодіжних подій💙💛 https://mms.gov.ua

👥 Número de suscriptores

2 426
Promedio/Día:: +16
Promedio/Tiempo:: +18
Promedio/Mes:: +45

👁️ Vistas promedio por mensaje

382
Promedio/Día:: 287
Promedio/Tiempo:: 387
ERR: 15.75%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 4
Promedio semanal: 2.4
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2026-04-02
Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Звітна пресконференція «ВідНОВА:UA»: підсумували 4й рік реалізації ⭐️Сьогодні ми зібрали партнерів, команди з регіонів, медіа та друзів програми, щоб підсумувати четвертий сезон «ВідНОВА:UA» і поділитися планами на наступний рік. Головне за 2022–2025:📍 67 відновлених молодіжних просторів по країні;❤️‍🔥 понад 2000 волонтерів/-ок;👥 понад 65 000 молодих людей користуються оновленими просторами;Про що говорили сьогодні: -як «ВідНОВА:UA» інтегрується в державну молодіжну політику;-що означає сталість відновлених просторів і як її забезпечити;-співпраця з громадами та бізнесом у 2026 році;-історії змін від регіональних команд та амбасадорів.Дякуємо спікерам/-кам і партнерам/-кам за довіру та спільну роботу🤝🎥 Переглядайте повний відеозапис пресконференції за посиланням.Програма залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» впроваджується Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром за підтримки ПРООН в Україні у партнерстві з ГО «Місто Активних Громадян» за фінансування урядів Данії та Японії
20 жовтня 2025 року у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі розпочала роботу 10-та сесія Конференції держав-учасниць Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті (COP10). Українську делегацію очолює заступниця Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Вікторія Рясна.Ювілейна сесія, присвячена 20-річчю Конвенції, зосереджена на ключових питаннях розвитку глобальної антидопінгової політики: оцінці ефективності імплементації Конвенції, процесу її реформування, гармонізації з оновленим Всесвітнім антидопінговим кодексом.У своєму виступі під час відкриття Конференції Вікторія Рясна зазначила: «З моменту ратифікації Конвенції Україна послідовно виконує свої зобов'язання і розглядає її як один із ключових інструментів захисту чесності та етичних принципів у спорті. Останній цикл моніторингу Конвенції ЮНЕСКО підтвердив високий рівень відповідності України положенням Конвенції, що свідчить про стабільність і послідовність нашої національної антидопінгової політики».Вона також наголосила, що, незважаючи на тривалу збройну агресію Росії та руйнування спортивної інфраструктури, Україна продовжує активно впроваджувати найвищі стандарти у сфері антидопінгу. «Уряд України за підтримки парламенту та міжнародних партнерів вжив рішучих заходів для ухвалення нового антидопінгового законодавства, яке повністю гармонізоване з Конвенцією ЮНЕСКО та Всесвітнім антидопінговим кодексом», — додала вона.Завдяки політичній волі Уряду України та підтримці міжнародних партнерів, ефективна, незалежна та прозора структура — Національний антидопінговий центр України — забезпечує дотримання міжнародних стандартів у сфері «чистого» спорту.Україна активно посилює міжнародну співпрацю в антидопінговій сфері. Визнанням досягнень України стало обрання Міністра молоді та спорту України Матвія Бідного до Виконавчого комітету ВАДА на 2025–2027 роки, що підтвердило авторитет України та довіру до її антидопінгової політики на міжнародному рівні.Деталі за посиланням: https://mms.gov.ua/news/ukraina-pidtverdyla-viddanist-pryntsypam-chystoho-sportu-na-sesii-iunesko
З 12 по 17 жовтня 2025 року у Львові – Європейській молодіжній столиці 2025 року – відбувся навчальний курс «Молодіжна політика, заснована на підходах участі», організований проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза IV» спільно з Міністерством молоді та спорту України.У заході взяли участь 23 тренери і тренерки, які здійснюють професійну підготовку державних службовців та представників органів місцевого самоврядування з 10 областей України.13 жовтня начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства, членкиня Європейського керівного комітету з питань молоді (CDEJ) Наталія Радчук ознайомила учасників із європейськими інструментами формування та реалізації молодіжної політики, зокрема з нормативно-правовими документами Ради Європи та системою співуправління у молодіжному секторі, яка є унікальним прикладом демократичної участі, коли молодіжна політика формується спільно урядами та молодіжними організаціями.У своєму виступі Наталія Радчук наголосила, що співпраця України з Радою Європи залишається стратегічним напрямом розвитку молодіжної політики, адже вона:• створює платформу для просування пріоритетів – відновлення молодіжної інфраструктури, підтримки молоді в умовах війни, розвитку цифрових інструментів та програм неформальної освіти;• сприяє обміну найкращими європейськими практиками та підходами до управління молодіжним сектором;• стимулює розвиток молодіжних рад, консультативно-дорадчих органів і механізмів участі молоді у прийнятті рішень;• забезпечує практичні інструменти реалізації політики завдяки проєкту «Молодь за демократію».Нагадуємо, що у 2023-2024 роках проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Українською асоціацією молодіжних рад розробив та впровадив перший навчально-практичний курс «Молодіжна політика, заснована на підходах участі».В межах курсу Проєкт створив навчальний посібник, провів тренінг для тренерів та тренерок, підготовив серію відеороликів практик участі молодих людей і забезпечував менторське та експертне підтримування тренерської команди у підготовці та впровадження навчань на обласному та місцевому рівнях, провів консолідаційну зустріч та публічну презентацію ключових здобутків програми. Завдяки цим зусиллям у 2024 році в Україні підготовленими тренерами і тренерками було впроваджено 21 програму підвищення кваліфікації для 611 державних службовців, службовиць та посадових осіб місцевого самоврядування, науковців та освітян. У період з січня по серпень 2025 року було реалізовано ще шість програм підвищення кваліфікації для 259 державних службовців, службовиць та посадових осіб місцевого самоврядування.Сайт курсу «Молодіжна політика, заснована на підходах участі». 
Матвій Бідний: “ми маємо сформувати когнітивну імунну систему для захисту від ворожого впливу”«Формування громадянської ідентичності — питання національної безпеки», — наголосив Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний під час панельної дискусії “Ідентичність — опора нації” у межах Київського міжнародного економічного форуму, який відбувся 16 жовтня в Києві.У своєму виступі Матвій Бідний підкреслив, що питання національної ідентичності є ключовим у протидії російській агресії. Він наголосив, що війна ведеться, як на полі бою, так і у когнітивному просторі, де ключовою ціллю є наша ідентичність. «Наші партнери з НАТО визначають, що наразі у світі ведеться когнітивна війна. То ж ми маємо виробити когнітивний імунітет для захисту від ворожих спроб вплинути на наше мислення, на наші думки, на наше ставлення до самих себе і до світу», – підкреслив Матвій Бідний. Міністерство молоді та спорту України координує міжвідомчі зусилля держави у цій сфері та виступає модератором стратегічних проєктів, які впливають на формування національної свідомості.«Перше, з чого починає агресор на окупованих територіях, — це стирання української ідентичності. Тому формування когнітивного імунітету — питання нашого виживання», — зауважив Міністр.Матвій Бідний також розповів про нову платформу для громадянського суспільства, експертів та бізнесу для просування української ідентичності.«Ми створили умови для створення громадянської платформи IDEM, яка має стати середовищем для народження стратегічних рішень та ініціатив у сфері утвердження ідентичності», — зазначив Міністр.У дискусії також взяли участь Голова наглядової ради Українського ветеранського фонду Андрій Зелінський та офіцер 2-го корпусу НГУ “Хартія” Оксана Сироїд. Модерувала дискусію Наталія Ємченко.
У Києві провели перше засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності в оновленому складі🇺🇦Учасники обговорили напрями формування української ідентичності, зміцнення національної єдності та розвиток культурної політики🔹Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний наголосив, що спільна робота має створити простір зацікавленості до власного коріння та культури: «Дуже важливо, щоб сьогодні спільно ми побудували простір зацікавленості та любові до української ідентичності, до нашого коріння, розуміння того, що сьогодні нас об'єднує, розуміння нашої спільної мети, до якої ми прагнемо досягнути, щоб в нас всіх була спільна візія майбутньої вільної, незалежної і успішної України».🔹Заступниця Керівника Офісу Президента України Олена Ковальська підкреслила важливість перезапуску ради: «Ми зараз маємо вікно можливостей, тому перезапуск цієї ради, її оживлення, реальні результати, які ми очікуємо, це, прям я думаю, буде дуже гарний результат для країни».🔹Т.в.о. Міністра культури та стратегічних комунікацій України Тетяна Бережна наголосила, що культурна політика має сприяти розбудові української ідентичності. 🔹Голова Українського інституту національної пам’яті Олександр Алфьоров звернув увагу, що війна стосується не лише територій, а й нашої ідентичності: «У нас сьогодні йде війна, у тому числі за ідентичність, і коли росіяни побудували свою ідентичність, створивши її в 2000-х роках під назвою “Русскій мір”, з яким вони зайшли в Грузію, у Молдову, сидять у Придністров’ї, Білорусі і заходять в Україну, то у нас з вами немає цього щита».🔹Радниця Міністра молоді та спорту України Марина Кобилинська наголосила, що українська ідентичність є основою національної єдності.Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності працюватиме над об’єднанням зусиль державних інституцій, культурних ініціатив і громадського сектору задля формування спільного бачення розвитку української ідентичності та національної єдності💪🇺🇦
🇪🇺 Стартували Всеукраїнські дні програми «Еразмус+» — #ErasmusDays2025!Міністерство молоді та спорту України традиційно долучилося до ініціативи #ErasmusDays2025, яка цьогоріч триває з 13 по 18 жовтня. Разом із представниками Європейської Комісії та командою Національного Еразмус+ офісу в Україні заплановано низку заходів, що популяризують можливості програми серед молодіжних і спортивних громадських організацій.Під час відкриття #ErasmusDays2025 начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук привітала учасників і відзначила, що рішення Європейської Комісії про розширення можливостей для українських молодіжних і спортивних організацій у межах програми «Еразмус+» є важливим кроком на шляху нашої євроінтеграції. Вона наголосила, що здобутки українських організацій у межах «Еразмус+» уже стали невід’ємною частиною процесу європейської інтеграції України.📚 У межах події #ErasmusWinnersDay учасники отримали практичні поради щодо реалізації проєктів, зокрема про: правила впровадження грантів відповідно до вимог програми та національного законодавства; ефективне управління проєктами; державну реєстрацію проєктів міжнародної технічної допомоги; підготовку звітності та аудит; особливості закупівель у воєнний час.Запис семінару #ErasmusWinnersDay доступний за посиланням: https://www.youtube.com/@erasmusplusukraine9021 Дізнавайтесь більше тут! Про #ErasmusDays. Більше інформації про Програму ЄС «Еразмус+» на сайті Мінмолодьспорту https://mms.gov.ua/mizhnarodne-spivrobitnictvo/yevropejska-integraciya/programa-yes-erasmus.
10–11 жовтня в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський підсумковий форум для представників молодіжних рад - подія, що зібрала 200 учасників із 22 областей України та АР Крим.Цьогорічна тема -  «Відповідальність як ключ до майбутнього». Саме ця ідея об’єднала молодь, яка два дні працювала, дискутувала й шукала відповіді на запитання: як брати відповідальність за зміни у своїх громадах і країні?Під час форуму учасники:🔹працювали у фасилітаційних групах і напрацьовували пропозиції для розвитку 🔹інституту молодіжних рад;🔹говорили про інклюзію та соціальну справедливість;🔹обговорювали оновлення Національної ради з питань молоді;🔹шукали нові формати взаємодії між радами різних рівнів і радниками;🔹почали роботу над Маніфестом відповідальності молодіжних рад -  документом, який стане моральним орієнтиром для тих, хто творить політику участі в Україні.Учасники Форуму довели, що готові не лише генерувати ідеї, а й втілювати їх в життя. Що молоді вже сьогодні беруть відповідальність за завтрашню Україну! Всеукраїнський підсумковий форум для представників молодіжних консультативно-дорадчих органів «Покоління відповідальних» організовується Міністерством молоді та спорту України спільно з Молодіжною радою при Міністерстві молоді та спорту України, Управлінням спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Українським молодіжним фондом, ГО «Молодіжна платформа», ГО «Українська асоціація молодіжних рад», Меморандумом молодіжних рад, Національним об’єднанням радників з питань молоді за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та у партнерстві з Фондом Родини Богдана Гаврилишина.
Майбутнє європейської молоді формується разом з Україною У Валлетті (Республіка Мальта) завершилася 10-та Конференція міністрів Ради Європи, відповідальних за молодь. Українську делегацію очолював Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний.Міністр виступив перед європейськими колегами, наголосивши на важливості міжнародної підтримки української молоді, яка сьогодні захищає свободу та водночас бере участь у відновленні держави. Під час Конференції він провів низку двосторонніх зустрічей із міністрами та керівниками молодіжних відомств країн-учасниць для обговорення спільних проєктів у сферах молодіжної політики, освіти та волонтерства.Активну участь у молодіжному форумі, що передував Конференції, взяла голова Національної молодіжної ради України Олена Біланіна. А на Конференції вона виступила із зверненням від імені української молоді, підкресливши її стійкість, внесок у демократичні зміни та відбудову країни.Ключовим результатом Конференції стало ухвалення Підсумкової декларації, у якій підтримка України у сфері молоді визначена пріоритетом Ради Європи. Документ містить заклик до розвитку молодіжної інфраструктури в Україні, підтримки волонтерських та освітніх ініціатив, сприяння реінтеграції молодих ветеранів, а також розгляд можливості створення у регіоні Чорного моря Третього Європейського молодіжного центру.Окремо ухвалили Резолюцію щодо Рамкової конвенції з молодіжної перспективи Ради Європи, яка передбачає інтеграцію молодіжного виміру у всі напрями державної політики.У складі української делегації також працювала начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту, членкиня Європейського керівного комітету з питань молоді (CDEJ) Наталія Радчук.Наступну Конференцію - у 2028 році - запропонував прийняти і  провести Люксембург. 
Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний взяв участь у роботі 10-ї Конференції міністрів Ради Європи, відповідальних за питання молоді, що відбулася у Валлетті, столиці Республіки Мальта.Під час відкриття пролунали численні слова підтримки України.Міністр освіти, спорту, молоді, досліджень та інновацій Мальти Кліфтон Гріма наголосив на солідарності з українською молоддю, яка бореться за свободу.Європейський комісар з питань молоді, культури і спорту Гленн Мікаллеф відзначив стійкість українців і привітав Львів із реалізацією статусу Європейської молодіжної столиці попри війну.Президент Європейського молодіжного форуму Рареш Войцу закликав підтримувати українську молодь, яка відбудовує державу та відстоює демократичні цінності.У межах Конференції Матвій Бідний провів низку двосторонніх зустрічей із міністрами, представниками ЄС та Ради Європи. Із Генеральним секретарем Ради Європи Аленом Берсе обговорили підтримку молодіжної інфраструктури, зруйнованої війною. Берсе підтвердив, що Україна залишається серед пріоритетів Ради Європи, та пригадав свій візит до Чернігова у 2024 році.З ректоркою Коледжу Європи, президенткою Дипломатичної академії ЄС Федерікою Могеріні Міністр говорив про розширення доступу української молоді до європейської освіти.З міністрами Мальти Кліфтоном Грімою та Фландрії Меліссою Депретере спілкувалися про підтримку українських дітей і молоді за кордоном, продовження програм Спеціального конкурсу для України в межах Європейського молодіжного фонду та підготовку Меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспортом і Урядом Фландрії.Під час зустрічей обговорили ситуацію, що склалася у зв’язку з рішенням Міжнародного паралімпійського комітету про поновлення членства російської федерації та республіки білорусь.Українська сторона рішуче заявила, що повернення представників держав-агресорів до міжнародного спортивного руху несумісне з принципами олімпізму, справедливості та моралі. Європейські партнери підтвердили підтримку цієї позиції.Міністр молоді та спорту Фінляндії Міка Поутала, чотириразовий учасник Зимових Олімпійських ігор, наголосив, що Фінляндія голосувала проти відповідного рішення МПОК. Також Матвій Бідний провів зустрічі з представниками Польщі, Туреччини, Грузії, Норвегії, Португалії та Литви. У складі української делегації участь у заходах узяла начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту, членкиня Європейського керівного комітету з питань молоді (CDEJ) Наталія Радчук.
Під співголовуванням Олексія Кулеби та Матвія Бідного відбулася нарада щодо початку третього сезону проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги». Він започаткований за ініціативи Президента України Володимира Зеленського і є наймасштабнішим учнівським спортивним рухом в історії України.Віцепрем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад і територій Олексій Кулеба підкреслив: «Громади переживають обстріли, евакуації, руйнування, але наші діти продовжують навчатися, тренуватися, брати участь у змаганнях. Це ознака стійкості нашої держави. «Пліч-о-пліч» — це не короткостроковий проєкт, це частина відновлення країни». Міністр молоді та спорту Матвій Бідний наголосив: «Спорт — це про згуртованість, про дисципліну, про активність. Це те, чого ми дуже потребуємо сьогодні як суспільство». Міністр підкреслив, що у новому сезоні планується залучити більше 1 мільйона дітей до проєкту, а також наголосив, що важливо залучати якнайбільше дітей та шкіл з прифронтових територій, з урахуванням безпекових умов.  «Спорт важливий не лише для фізичного розвитку наших дітей, а й для підтримки їхнього ментального здоров’я» , - підкреслив Заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко. Заступник Міністра молоді та спорту Сергій Тимофєєв розповів, що торік у проєкті взяли участь Луганська, Донецька, Запорізька, Сумська, Чернігівська, Харківська  та Херсонська області і подякував громадам за мужність і силу духу. Організатор і координатор проєкту - Агенція масового спорту України. Її директор Андрій Ребрина повідомив - учасники змагатимуться у 12 видах спорту. Дебютують кросовий біатлон, настільний теніс і баскетбол 3х3. «У січні прагнемо запустити студентські ліги» , - оголосив Антон Нікулін, голова Виконавчого комітету проєкту. Зареєструватися для участі можна до 31 жовтня на https://scl.gov.ua/