Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx
Añadido 14 jul. 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Número de suscriptores: 42 356
Fotos: 732
Videos: 2,620
Enlaces: 1,590
Descripción:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний
Fuente

рецепти від mil_alexx | КОРОЛІВСЬКИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ СИРНИК ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли со...

Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx рецепти від mil_alexx @mil_alexx_recipes
6 980 Vistas/Alcance 2025-10-25 17:03 Mensaje №3354
😍 КОРОЛІВСЬКИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ СИРНИК ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться🔹сир кисломолочний 5% 550 г🔹60г вершкового масла🧈🔹30г манки(сухої)🔹3 яйця 🥚🔹90 г цукру + 10г ванільного цукру🔹цедра лимону або апельсину🔹родзинки 70 г🔹мак 70 гДля глазурі🔹150г молочного шоколаду🍫🔹1.5ст.л оліїчас приготування: 2 год.📊КБЖВ на 100г:К.260 Б.13.3 Ж.15.7 В.16.3🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1100г🔸залийте окропом родзинки на 5хв. Всипте мак в каструлю, залийте окром, і поставте проваритись на 15-20хв🔸беремо жирний сир. Розбиваємо 3 яйця, і перебиваємо блендером в однорідну масу🔸додайте до сирної маси манку, цукор і ванільний цукор, розтоплене масло, цедру. Вимішуємо.🔸з маку через сито злийте усю рідину, та вкиньте сюди 4 ст.л сирної маси. Все вимішайте.🔸До сиру що лишився вкиньте родзинки(з яких злили воду), і теж вимішайте.🔸Змастіть стінки і дно форми для випікання маслом. У мене розмір форми 10х25см. Вилийте спершу сирну масу і розрівняйте. Після макову масу і теж розрівняйте.🔸випікаємо при 180С 60хвДайте повністю охолонути, і лише тоді виймайте з форми. Маковий шар перекладіть до низу.🔸візьміть молочний шоколад, долийте олію, і перемішуючи, розтопіть на водяній бані. Полийте шоколадом зі всіх сторін і відправте в холодильник застигати. Коли глазур застигне - тоді і готовоВсім смачногооо😘