Вчорашній законопроект про переслідування магів та езотериків від депутата Мазурашу вважаю крінжою та можливим початком полювання на відьом, у прямому, хехе сенсі 👻Який, після хайпу з ворожкою Єрмака, раптово може і прокотити. Логіка дуже проста: Єрмак невинуватий, це погані ворожки його задурили. "Вероніка феншуй", до речі, більше схожа не на ворожку, а на агента країни-агресора, і тому є прямі докази. Я, як дотична до кола "ворожок", можу підтвердити, що вони і працюють, і говорять не так)Але кому це впало, якщо публіка забажає нових видовищ, а депутати вирішать продемонструвати турботу про суспільство у такий спосіб./Вангую, що в такому випадку лідер об'єднання "Пошук Царства Божого та правди його" депутат Мазурашу наступним кроком запропонує заборонити щось інше, що заважає йому шукати цю правду. Наприклад, інші релігії, чому б ні. Або короткі спідниці./В результаті ринок ворожок криміналізується та піде в тінь, як усе заборонене, що лише погіршить ситуацію. Я, хто багато років намагається адвокатувати відповідальне чаклунство та вести просвітницьку роботу в цій темі, вперше дивлюся на цих діячів та офігіваю. Енівей, поки за запрошення на подібні події ще не карають, хочу повідомити, що на Магічну настільну гру "Дагаз" в Києві 6 червня наразі залишилося 2 місця 👈 Граємо у смачному "Завертайло" на Межигірській, 7. Якщо цікавлять деталі - пишіть 🌹Всім магглам - мої теплі обійми, якщо ви не проти.Свідомим колегам - месседж без слів 🫶*#ОксанаФранцева
Друзі, ніч з 15 на 16 травня 2026: завтра Новий місяць, Молодик 🌙 ніч перед ним - це ідеальний час для очистки своєї свідомості/ свого життєвого простору від шкідливих програм, невдалих стратегій, перешкод та обмежень на обраному шляху. Прийдешня ніч ніби створена саме для цього.Пригадаємо, що цей тиждень в цілому проходить в енергіях Хагалаз 👈 руни руйнації, тож будь-яка очисна практика, знайомий вам ритуал - будуть максимально підсилені її впливом: так, щоби навіть залишків негативного чинника не залишилось, лише пам'ять та досвід 👌/Важливе зауваження: не зазіхайте на суспільні масштаби індивідуально, щоби не постраждати марно. Працюємо з персональними цілями, а з груповими - у групах/Якщо власних ритуалів та Хагалазу замало - тримайте додатково перевірений очисний #Рунічний_став 🫶 Активуємо його строго на 1 добу, запускаємо рух його колеса диханням.Оговор:Лагуз, Хагалаз, Гебо, Дагаз, Вуньо.Я активую цей став для очищення (кого) (від чого - перелічуємо). Даний став працює гармонійно та безпечно для мене, моїх близьких та усього, що мені дорого. Я активую його до (вказати дату та час, відміряти 1 добу). За благословенням вищих сил (або вказуєте ім'я, якщо маєте персональну згоду від когось з богів на підтримку). Хай буде так і так вже є.✨Поділіться цим дописом з тим, кому це може бути корисно 🌹Не забудьте про 👍 - ваш законний внесок в баланс 🤗*Якщо шукаєте, де навчатися рунам, - пишіть, бо можливо уже знайшли 💋*#ОксанаФранцева
#Рунічний_став на ЗАХИСТ власного простору/ оселі/ родини - чаклунськими крилами кажанів та зубами драконів 🐉 - від зовнішніх небезпек, впливів, загроз.Новий, щойно створений, протестований, авторський мій.Попередньо активуємо на короткий термін - від 1 до 3 днів - та спостерігаємо за відчуттями. В подальшому можна оновлювати регулярно - бо буде поступово слабшати, залежно від частоти та сили загроз.Будь ласка, не нехтуйте діагностикою перед початком використання, якщо вмієте самі, - ало звертайтеся до того, хто вміє 😎Активні руни: Альгіз, Феху, Іса, Ейваз, Совуло, Одала, Ансуз.Совуло - сяє, як золота сонячна нитка по верхньому контуру 🥰Активуємо диханням або вогнем.Якщо ви не в темі і не хочете заглиблюватись, став також буде працювати, але обмежено, у демо-версії (як взагалі усі стави, якщо їх не оговорити, не активувати, а лише скопіювати і все).Якщо хотіли би розібратися - приходьте навчатися рунам, запис у групу відкрито завжди 🫶*Ваш лайк 👍 цьому допису - ваш законний внесок в енергообмін.Якщо з'явилися запитання - пишіть 👇Всіх обійняла❤️#ОксанаФранцева
#Рунічний_прогноз для наступного тижня - з 11 по 17 травня 2026: руна Хагалаз*Висока вірогідність руйнівних впливів ззовні. Причому не лише у прямому сенсі - як ракетно-дронових атак - але й в більш дрібних, локальних, психологічних.Порада номер 1, через це: не нехтувати сигналами тривоги та турбуватися про безпеку себе та близьких, спускатися в укриття, або іншим чином.Порада номер 2 - самостійно розпочати чистку свого життєвого простору та себе від усього шкідливого, зайвого, застарілого, на різних рівнях (обирайте будь-який, і можна комбінувати):-викидання сміття, позбування від непотребу, генеральне прибирання-чистка тіла, зсередини, ззовні-викидання зайвого з голови: шкідливих переконань, страхів, чужих установок, зайвих обмежень-видалення токсичних людей із життя-остаточне завершення колишніх стосунків (якщо відчуваєте, що завершили не до кінця)-позбуття від шкідливих звичок та застарілих стратегій...І так далі в такому ж дусі, гадаю, ви розумієте.Якраз і місяць на спаді 👌Чому це працює?Якщо ви упередите стихійну активацію Хагалаз та візьмете ініціативу з руйнації у власні руки, ви маєте шанс відпрацювати небезпечну енергію самостійно, принаймні суттєву частину її, і заразом позбутися того зайвого, що давно відкладали.Бережіть себе.Чаклуйте свідомо.Якщо було корисно - поставте 👍Якщо є запитання - пишіть у коментах 👇Обіймаю всіх 🫶#ОксанаФранцева
Прикраси з прокляттям 👻*Якщо ви, так само, як я, цікавитесь блошиними ринками та антикварними крамничками, напевно, ви знаєте, що купувати там ювелірку - вироби з дорогоцінних металів й каміння - то дуже ризикований варіант.Ви ж знаєте, правда?Є ризик принести додому (вдягнути) каблучку з прокляттям, якщо спрощено формулювати)Золото, срібло та драгоцінне каміння здатні тримати потужний прокльон впродовж сторічч 👀На практиці не має значення, чи ця річ потрапила до крамниці випадково (після того, як останній хазяїн загнувся і більше не було кому його успадкувати), чи негативну програму на неї скинули навмисно та віддали до комерційної мережи - шукати об'єкт, на якому воно розрядиться.Важливо, що справжні програми з прокляттям (які зустрічаються геть не часто, варто зазначити, але все ж таки є) не можна зняти звичайною чисткою, для цього потрібні спеціальні знання, сила та ритуал.Зазвичай це доволі енергозатратно і чистка не те щоби має сенс. Кращим рішенням буде просто потенційно небезпечні речі не чіпати.Особливо враховуючи, що інтуїція може вас підвести і навіть інструментальна діагностика може не показати наявності такої програми - якщо раптом вона була зроблена магом значно сильнішим, ніж ви.Ще раз: вірогідність цього невелика, але - навіщо ризикувати, егеж?Все вищесказане не стосується одягу, предметів взуття, виробів з дерева чи тканини - вони не тримають енергозаряду достатньо часу, і прокляття на них не скидають.Одяг же взагалі можна випрати - і всі залишки попереднього власника будуть зтерті.Тому це не привід викреслювати секонд-хенд :-)Але з ювеліркою варто бути обережним🫶Якщо було корисно - поставте 👍Якщо з'явились питання - пишіть у коментах🌹Всім надобраніч.#ОксанаФранцева
- це має звучати як гарантія якості та незабутнього досвіду 👀 , адже я навчаю дорослих людей рунам вже понад 10 років. Й почала це робити лише після того, як сама розібралася, накопичила досвід та отримала 😇 благословення богів. Коло проживання рун - унікальна трансформуюча практика, довжиною від 25 і до будь-якої кількості днів 🙌, що відкриває для вас цілий всесвіт ✨ та підключає вас до потоку НТ - якщо ви проживаєте Коло вперше.Або перезбирає вас на іншому рівні, якщо ви - вже робочий рунічний маг й бажаєте інтегрувати актуальні здобутки.Оскільки проживання відбувається на каналі в онлайн, то приєднатися можна у будь-який час й проживати футарк у зручному для особисто вас темпі.Попередні рази ми проживали одну руну по 1 дню, по 1 тижню, навіть по 2 тижні, в одному із Кіл (було дуже глибоко й відчувалося як безкінечність)).Як на мене, оптимальний темп - це 2 дні = 1 руна.Але у вас може бути інакше 🤗Щоби приєднатися до Кола проживання рун, вам знадобиться:-базові теоретичні знання щодо особливостей рунної магії та головних правил (якщо не маєте, я розповім, де подивитись),-цікавість до теми та мінімально працюючий інтернет-невеличка абонплата для гармонійного обміну🌹Як очевидно, оголошення діє незалежно від дати, коли ви прочитали його 👈Якщо ви знаєте когось, кому також потрібно побачити це, - попіклуйтесь про цю добру людину 🫶 та поділіться репостом✨ В кожного, хто поставить лайк цьому прекрасному допису, збудеться одне невелике бажання 🔥 - інфа 100%.Якщо є запитання - завітайте в коменти.Запис на канал рун - через особисті, але тут внизу також можна писати.Всіх обіймаю ❤️#ОксанаФранцева
Термінове оновлення по місцям на літній ретрит, любі ❤️: оскільки ми від початку забронювали цілий готель і до останнього чекали на двох прекрасних сестер, які не мали змоги визначитися раніше, тепер настає момент Х - приблизно місяць до початку - який водночас є особливою можливістю для когось 🥰, ну, є такі шанси 🫶👉 упс, можливо це ви? Найближчим часом ми маємо або відмовитися від останнього номеру, або запросити ще двох ✨ - нових, або старих, маю на увазі, сестер, хто вже був з нами раніше 💃Це не рекламний допис ☺️ - бо група достатньо велика уже, й відмовитися від одного номеру не є проблема, Це піклування ❤️ - про когось, кому дуже треба приєднатись до нас, і вірогідно вона це прямо тепер відчуває🫶 Мова про наш літній шаманський ретрит, його назва - "Двері на всі чотири боки". 6 днів, 5 ночей.Жіноча група. Львівська область, Карпати.Дати - 18-23.06.26Там буде велике, фантастично потужне Коло унікальних жінок - наскільки це правда, ви дізнаєтеся лише якщо приїдете)Багато практичної магії та дослідження теми Стихій 🔥Всі деталі пришлю, кому треба ☺️, на всі запитання надам відповідь.Якщо я писала цей допис для вас - відгукніться, будь ласка 🌹*#ОксанаФранцева
🔥 Свято БЕЛТАЙН цього року: короткі поради для тих, хто не має часу 👇30 квітня 2026 - ввечері пишемо список своїх негативних ролей або обмежуючих переконань, від яких ви дозріли звільнитися, запалюємо свічу, зжигаємо папірець на її вогні (пишіть компактно, якщо негативних ролей багато 😀)В ідеалі, живий вогонь має горіти всю ніч до світанку: беріть товстішу свічу - у скляному стакані, з міркувань пожежної безпеки. Не ходіть у цю ніч в ліс 👻, навіть в компанії цікавих друзів.В ніч з 30 на 1, після заходу сонця, безпечно може бути лише вдома або на власному подвір'ї, що має справжній паркан із усіх боків, і не відходити далеко від багаття.Потусили - ідіть спати.Або займатися сексуальними оргіями, що дуже доречно для свята #Белтайн 😃 - ці практики сприятимуть здоров'ю, добробуту та взаємній пристрасті, якшо вона вам потрібна.*1 травня ранок - корисно вмитися росою: це практика для молодості та краси 🥰1 травня вдень - святкуємо на природі/ на вулиці, накриваємо пікнік, запрошуємо друзів.*1 травня ввечері - вдягаємо сукню (жінкам), розпускаємо волосся, прикрашаємо себе, звертаємося до богині Фрейі (або до інших богинь, дотичних до свята, з якими ви на зв'язку), приносимо дари (наприклад гарний букет квітів).Запалюємо нову свічу - червону/ жовту/ золоту - для привертання благословення.Просимо про:пристрасть/ кохання/ насолоду життямгроші/ добробутздоров'я/ молодість/ красу.*Покладіть на вікно, в місячне сяйво, ваші магічні речі та кристали, для зарядки у світлі Повні.Поговоріть з Луной 👀 (хто знає, той знає))Все 🖐*А, ні, не все: о 21:00 1 травня буде груповий #Ритуал на Белтайн, присвячений безпосередньо богині Фрейі ❤️ - якщо хочете качнуть енергії максимально, то приходьте до нас 👈Тепер все 💋Ваша #ОксанаФранцева
#Рунічний_став "Печатка Фрейі" - загальновідомий знак, що привертає увагу богині до вас, вашого чаклунства та того бажання, до якого ви плануєте його застосувати.Варіанти:повернення пристрасті та щирого кохання в стосункиприваблення нових стосунків, так само пристрасних та щирих,приваблення уваги конкретної особи до васбагатство, розкіш, добробут, приростання грошейпідсилення краси, сексуальності, омолодженнярозкриття або підсилення ваших чаклунських талантів...Відповідно до властивостей Фрейі, став реалізує ваші бажання лише в напрямку, справді гідному вас, вашої високої цінності та персональної вигоди.Тобто якщо, до прикладу, предмет ваших романтичних інтересів, знецінює та виснажує вас, став вірогідно викине цього суб'єкта з вашого простору.І можливо притягне іншого, натомість.Що з грошима?Гроші (теоретично) корисні усім. Але до великих грошей треба дорости, підготуватись, щоб не розірвало, - якщо великі гроші - ваша мета.Богиня Фрейя пречудово знається і на цьому.Став "Печатка Фрейі" є формою звернення до богині 👈Руни, що працюють:Беркана, Кеназ, Совуло, Гебо, Інгуз.*Щоби активувати даний став разом, в день максимальної концентрації магічних потоків: 1 травня, #Белтайн, що цьогоріч співпадає із місячною Повнею 🔥 і зробити це оптимально 👌, запрошую всіх на груповий #Ритуал в онлайн (фейсбук, окрема група), початок - о 21:00 за Київським часом.Вам також знадобляться: свічка (біла,червона, золота або жовта)настільне дзеркалочервона квітка (зрізана, без стебла)чаша/ миска з водоюрозчіскаваш улюблений парфюм або ароматична олія, ідеально - запах трояндижінкам: бажано вдягнути сукню та розпустити волоссячоловікам (якщо приєднаються чоловіки): можна взагалі нічого не вдягати , або вдягнути щось зручне, з натуральних тканин.*Приходьте, якщо відчуваєте відгук та попрацюйте на власне добро, в цей унікальний магічний момент 🔥Вартість участі - 500 грн.Запис - в коментарях або в особистих.Вітаю ніжно з прийдешнім#ОксанаФранцева
7 ФАКТІВ про загублені речі *якщо ви, скажимо так, людина зі здібностями 👻👀😃*Факт 1 (очевидний): ви ніколи не губите речі "просто так" - навіть якщо, на перший погляд, причина банальна. Тобто варто дивитися глибше 👈*2) Загублена річ може бути сигналом (повідомленням, знаком) від вищих сил (або нижніх сил) - так вони намагаються привернути вашу увагу. Зупиніться й подумайте 🤔*3) Загублена річ може бути оплатою, яку у вас взяли, щоби відновити баланс, - бо ви, вірогідно, не зробили це вчасно (в частині таких випадків ми кажемо "Дякую, що взяли грошима (речима)")*4) Її міг сховати ваш домовик - щоби вас подражнити, помститися або пограти, залежно від ваших відносин у даний момент 😃 - якщо ви упевнені, що річ залишається вдома*5) Продовжуйте шукати, закликаючи річ, ніби вона є живою істотою, перевіряючи знову і знову ті самі місця, - річ може з'явитися раптом, там, де вже раніше дивилися*6) Це значить, що домовик достатньо розважився з вами (якщо це був він), або річ повернулася з іншого виміру, куди, через певні причини, звалилася. І ви закликали її, наче справжній шаман, - її душа вас почула та повернулася. Десь приблизно так це працює ☺️*7) Якщо ви загубили вашу річ ззовні та під час пошуків її не знайшли, і шаманські закликання не памагають, - річ вважається пожертвою духам (або іншим, хто її відібрав).Або можливо вже вже усвідомили дещо корисне, запитали в покровителів, зробили діагностику... - і у вас якась особлива причина.До речі, після усвідомлення річ також може з'явитися)Але не факт, що вона вам буде потрібна тоді🤗Всім магічний цьом💋