Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🍉Мемівня🇺🇦∆ | #УкрСИР∆
Añadido 26 oct. 2021

🍉Мемівня🇺🇦∆ | #УкрСИР∆

@memivnya
Número de suscriptores: 422
Fotos: 11,800
Videos: 1,390
Enlaces: 1,160
Descripción:
You can view and join @memivnya right away.

👥 Número de suscriptores

422
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

🍉Мемівня🇺🇦∆ | #УкрСИР∆ 2024-08-10
🍉Мемівня🇺🇦➜ | #УкрСИР✙ 2024-05-12
🍉Мемівня🇺🇦➜ | #УкрВіз✙ 2024-05-07
🍉Мемівня🇺🇦🍉 | #УкрВіз✙ 2023-04-12
🍉Мемівня🇺🇦🍉 | #УкрПатент✙ 2023-03-19
🍉Мемівня🇺🇦🍉 | #УкрТґ✙ 2023-02-28
Мемівня🇺🇦 | #УкрТґ 2022-08-20

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Родина адміну каналу "Fried Soup" потребує допомоги. У мами нашого Олексія виявили рак. Ось звернення його батька: Шановні Побратими та Посестри!Вимушений звернутися до вас у надскладний для мене час із проханням про допомогу.У моєї дружини, Баженової-Кареліної Наталії, діагностовано карциному лівої грудної залози (рак) IV стадії з поодиноким метастазом у грудний відділ хребта. Є підозра на набряково-інфільтративну форму.На сьогодні існує шанс побороти цю хворобу завдяки таргетній терапії. У поєднанні з променевою терапією вона дає можливість досягти ремісії. Лікування потрібно розпочати якнайшвидше, щоб підвищити ефективність терапії та не втратити дорогоцінний час.Вартість курсу таргетної терапії коштує 475 848 грн. Наша родина, на жаль, не в змозі самостійно зібрати всю суму. Тому я звертаюся до вас із проханням прикрити мій тил і допомогти врятувати маму для нашої чотирирічної донечки.💳 Реквізити для допомоги:Номер картки (Монобанк): 4441 1111 6491 3224Отримувач: Баженов-Карелін Валентин ВікторовичIBAN: UA603220010000026203357633535ІПН/ЄДРПОУ: 2823706054Призначення платежу: На лікуванняЗ повагою та надією, Ваш побратим, старший лейтенант Валентин БАЖЕНОВ-КАРЕЛІН ("ГРАФ")
Ми не забули і не пробачимо.«Принеси мені зойки катованих у льохах, тюрмах і на засланнях, щоб віра моя була гранітом, щоб зросла завзяттям міць, щоб сміло йшов я в бій…»Цього року вперше Україна вшановує на національному рівні пам’ять страчених, закатованих і загиблих у полоні. Дата Дня пам'яті обрана невипадково і напряму пов’язана з історією «Азову».Три роки тому, в ніч з 28 на 29 липня 2022-го року Росія здійснила один з найбільш зухвалих воєнних злочинів проти полонених – масове вбивство бійців «Азову» в Оленівці. Після виходу в «почесний полон» за наказом вищого командування, саме на території колонії в Оленівці утримувалися воїни Маріупольського гарнізону, яким російська сторона, згідно законів та правил війни, повинна була забезпечити нормальні умови й безпеку. Натомість росіяни влаштували теракт.За пару днів до цього, до завчасно підготовленого тюремного бараку, були переведені 198 бійців ОЗСП «Азов». Ввечері 28 липня наглядачі змусили всіх зайти всередину, натякали, що на полонених очікує смерть. Згодом поруч почала працювати ворожа артилерія, а приблизно о 23:45 у бараку пролунали два вибухи, які спричинили пожежу. 47 людей загинули відразу. Шестеро згодом стекли кров'ю. Понад 100 військовополонених отримали поранення. Кілька годин до них не допускали ні медиків з інших бараків, ні карети «швидкої». Тільки близько п'ятої ранку керівництво колонії дозволило евакуацію поранених.Російська влада звинуватила в обстрілі Україну, але ні незалежних, ні українських експертів на територію колонії не допустили. Місія ООН з пошуку фактів стосовно подій в Оленівці, на чолі з генералом Карлосом дос Сантуш Крузом проіснувала до січня 2023 року, після чого була розпущена. Україна наполягає на продовженні розслідування. Досі в російському полоні томляться тисячі українців і ми маємо пам’ятати про кожного та кожну з них. Так, як роблять їх батьки, що чекають; дружини, які не здаються; діти, що бережуть спогади. Наш сум — не мовчання, а дія. Бо пам’ять — це не лише про скорботу, а про відповідальність. Про обов’язок повернути своїх і не дозволити забути жодного. Про справедливе покарання катів, тому що без цього злочин буде повторюватися. Зупиніться сьогодні на хвилину. Подумайте про тих, хто був закатований, загинув у полоні. І з цим відчуттям продовжуйте їхню і нашу спільну боротьбу. За Україну. Проти ворога. За життя тих, хто досі в полоні. Свідчимо. Мстимося. Боремось.
🕯️9:00 – хвилина мовчання Ігор Топиха поліг 24 лютого 2022 року внаслідок ворожого ракетного обстрілу у місті Бровари на Київщині. Евакуював військових підрозділу, але сам загинув. Ігор народився у місті Біла Церква. Закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище протиповітряної оборони, а потім – Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського. Випустився у званні лейтенанта.Служив у лавах ЗСУ. У 2014 – 2017 роках брав участь в АТО. Також брав участь у створенні та розбудові Командування ССО України. Повномасштабну війну зустрів у званні підполковника ССО.Офіцера за життя нагородили низкою відзнак, а посмертно – орденом «За мужність» III ст.«Ігор – найсвітліша і дуже весела людина. Він завжди у найскладніших ситуаціях жартував та казав: «Та то все дрібнота – прорвемось!». Був залишений батьками у ранньому дитинстві, тому його виховувала бабуся. Але він завжди казав: «Ми нормально і вдвох впоралися, дивись ким я став», – розповіла дружина Олена. У Ігоря залишилися дружина та син.
‼️Україна повертає з полону важкопоранених та тяжкохворих Захисників - черговий етап великого обміну Сьогодні відбувся ще один етап обміну полоненими у категорії “важкопоранені та тяжкохворі”. Згідно з домовленостями у Стамбулі, Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України повернуто з російської неволі ще одну групу Захисників, які мають важкі поранення та суттєві проблеми зі здоров’ям. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-морських сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, Сил безпілотних систем, а також Прикордонної служби та Нацгвардії. Усі визволені сьогодні Захисники належать до солдатського та сержантського складу. Серед звільнених знову є оборонці Маріуполя, які утримувалися в неволі з 2022 року. ▶️Усі звільнені сьогодні Оборонці мають поранення, або важкі медичні діагнози: епілепсія, гіпертонія, ішемічна хвороба серця, проблеми із зором, хвороби опорно-рухового апарату, грижі, хронічні хвороби органів травлення. У багатьох визволених діагностовано втрату ваги. Повернуті Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень та подальшого лікування і медичної реабілітації. Усі звільнені будуть забезпечені необхідною допомогою, їм відновлять документи та виплатять належне грошове забезпечення за час перебування у неволі. ☝️Обмінний процес відповідно до Стамбульських домовленостей триває. Точна кількість звільнених осіб буде оголошена після завершення усіх етапів обміну.Координаційний штаб продовжує роботу. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!
Всім привіт!!!! Ніколи не думала, що проситиму про допомогу, але ситуація наразі критична. Зараз мій коханий чоловік у важному стані. Влад близько пів року служить в Збройних силах України. Ви всі знаєте який він чудовий лікар, добродушний колега, гарний товариш, неймовірно ерудована людина. Він не раз допомагав, рятував життя, давав цінну пораду. Адже допомагати -  це те чим він жив і горів. Його покликання бути корисним і потрібним людям. Саме тому він не вагаючись  пішов служити народу України. Він не шкодував власних сил і наснаги, донатив на дрони, оптимістично дивився вперед щиро вірив в нашу спільну перемогу над ворогом. Та на сьогоднішній день, він дуже потребує  вашої підтримки допомоги, нажаль під час служби, 17 вересня, Влад отримав важке поранення: відкрита черепна-мозгова травма з множинними уламковими переломами кісток черепа з пошкодженням мозгових оболонок. Наразі він знаходиться в місті Дніпро, лікарі характеризують його стан як стабільно-важкий та знаходиться в стані медикаментозної коми. Попереду важке і довготривале лікування, реабілітація і численні операції. Я молю Бога допомогти йому і дуже прошу вас, допомогти хто чим може, і обов'язково репостити. Разом нам під силу все!Реквізити:Приватбанк Дом'янич Владислав Семенович 5168745126500542MonobankІванчишина Вікторія Петрівна (дружина)5375411406637350 Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/7NwtvCc3cQ
21 листопада 2022 року у стрілецькому бою з наймитами вагнера під Бахмутом загинув адміністратор «Українського Наступу» Дмитро «Сансет» Сидорко. Того холодного дня загинув не лише друг, побратим та син, але частина від нашого майбутнього, якого, нажаль, не відновити жодними репараціями. Як ви добре пам‘ятаєте, ми доклали безліч зусиль, щоб увічнити пам‘ять нашого друга, а саме перейменувати вулицю імені сталінського поета з Білорусі (Якуба Коласа) на ім'я загиблого героя. Втім, реальність... Реальність виявилася не такою, як хотілося б.Бюрократична тяганина, експертні комісії, аркуші паперу, відписки та срачі з доброповажними захисниками сталінських поетів із КМДА привели лише до того, що нам це зробити не дозволили та вулицю Якуба Коласа до декомунізації та перейменування не рекомендували.Станом на зараз, ім‘я Дмитра Сидорка можуть носити: парк ім. Генерала Потапова та вул. Олександра Блока. Парк - в пріоритеті, бо вулиця була нам скинута як подачка, аби вгамувалися. Ніякого відношення до нього вона не має взагалі.Ви неодноразово демонстрували свою відданість, силу та готовність допомагати. Ви раз за разом доводили нам, що не існує нічого неможливого... Втім, ми просимо Вас зробити це ще раз. Ми просимо допомогти подолати бюрократичну тяганину навколо перейменування та показати, що ім‘я та пам’ять Дмитра Сидорка варті бути викарбуваним на сторінках Нашої історії.Витратьте 60 секунд та проголосуйте за позбавлення столиці червоного минулого. Проголосуйте за перейменування парку та вулиці ім‘ям Дмитра Сидорка. Нагадуємо, голосувати через застосунок "Київ Цифровий" можуть НЕ ТІЛЬКИ кияни, посилання на застосунок буде нижче.Опитування у застосунку:Парк:https://kvd.page.link/RvjcGpzWs5aeADnNAВулиця:https://kvd.page.link/52d9J1ZNrN5TGcur8Ще раз, голосувати можуть НЕ ТІЛЬКИ кияни.Київ Цифровий на айфонКиїв Цифровий на андроідДякуємо.