Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Melnyk TV
Añadido 14 jul. 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Número de suscriptores: 279
Fotos: 6,000
Videos: 1,490
Enlaces: 2,290
Descripción:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!
Fuente

Melnyk TV | Російський "великий літній наступ" провалився. Так ми відступаємо, так...

Logotipo de la comunidad de telegram - Melnyk TV Melnyk TV @melnyktv
1 120 Vistas/Alcance 2025-08-09 07:23 Mensaje №9484
Російський "великий літній наступ" провалився. Так ми відступаємо, так противник малює графіки із тим, що швидкість просування збільшилась, так наша армія знаходитьмя не в ідеальному стані, і тут величезна заслуга окремих дуболомів на різних щаблях військового управління і політичного керівництва, яке вважає, що воно хоч трошки компетентне у справах війни.Путін розуміє, що він не може перемогти українську армію зараз, ці зранені побиті бульдоги, ще готові вчепитись в кадик кремлівському карлику. Армію треба розвалити, а для цього потрібне перемир'я. Тому зараз з усіх боків несуться розповіді про готовність карлика до перемовин. Все це органічно лягає на бажання Трампа по-швидше забути про українське питання. І слава Богу, що в США йому не дозволять це зробити, ані республіканці, ані демократи, які не маючи внятної позиції щодо внутрішнього порядку денного США, концентруються на проблемах зовнішніх.Тож якби карлик і його вірні падавани не намагаись зараз тиснути на Україну, щодо прицняття формули "мир за території", Україна може спокійно дотиснути перемир'я на умовах "зупиняємось там де є".І концентруватись ми маємо не на тому, як досягти перемир'я, а що ми робимо далі? Перевибори, срач на тему хто у чому винен - це все зрозуміло. Від цього ні куди не дітись. Але, що ми будемо мати за рік:1) чи не передумають європейські партнери нас захищати?2) чи не розвалиться армія через не продуману демобілізацію?3) чи є в нас лідер, який реально розбирається у військових загрозах, які нас чекають за два роки у найкращому впадку?4) чи є хоч якісь перспективи, відбудувати ВПК і щоб наші снаряди гарно літали не тільки в уявах германа сметаніна. Взагалі, я б цього хлопця мобілізував в мінометку, щоб коло карми замкнулось.5) чи зможе запрацювати економіка, чи в нас досі буде "гетьманцевщина", де бізнес будуть сприймати, як дойних биків, коли і молока не має і задр...ють до смерті.Одним словом, питання не в перемир'ї, а в тому що робити далі, бо в нас буде максимум півтора роки, щоб підготуватись до нової війни. Наше покоління приречене воювати, і закінчимо ми ці війни на розвалинах палаючого Кремля.