Fuente
Melnyk TV | Я думав, що це фотошоп, але культура "картонників" потужно і не стримн...
1 270 Vistas/Alcance
2025-08-01 06:18
Mensaje №9476
Я думав, що це фотошоп, але культура "картонників" потужно і не стримно увійшла в Парламентські стіни.Ну я б ще зрозумів, якби з картонкою носився Гончаренко. Ну це вірний послідовник Олега Ляшка в частині радикального самопіару, але побачити з картонка "Слуг" - це трохи дивно.Звісно тішить, що в Офісі Президента ще існує інстинкт самозбереження і вони доволі оперативно обіграли ситуацію із антикорупційними законами і лишили віддуватись народних обранців.Але такого не суб'єктного Парламенту я не бачив ніколи. Навіть в часи "ригівського" владдя дискусія була. Групи впливу сварились до потєрі пульса, золоту акцію у вигляді опозиції чи її частки намагались перекупити всі. А зараз...сьогодні вже ніхто не бачить різниці між тепим і м'яким.Фактично нардепи зараз виконують лише одну функцію "кнопко-люди", і це прикро. Але я не буду вимагати від обранців складати мандати, адже дивлячись у списки і розуміючи хто може зайти у Раду, то я починаю вважати, що не складання мандату - це теж служіння державі)