Fuente
Melnyk TV | Кейс Шабуніна - це про тривіальні пацанячі розбірки між напівдорослими...
1 220 Vistas/Alcance
2025-07-12 06:06
Mensaje №9431
Кейс Шабуніна - це про тривіальні пацанячі розбірки між напівдорослими дядямі.З одного боку складно сперечатись, що своєю викривальницькою, а іноді медіакілерською роботою Віталій тримає в тонусі будь яку владу і не тільки. З іншого боку, намагаючись спиратись на образ воїна світла сил оборони він роздраконив майже всіх. Ну, бо ніфіга собі в пацана служба по київським кав'ярням. Не скажу, що він єдиний, хто солодко служить і при цьому має час на створення якісного медіаконтенту. Он валєра маркус теж не погано себе чухає і має час на кіно, але...Отут ключове. Валера п#здить по команді, або не всупереч лінії, а Віталій думав, що він найхитріший звір у лісі.З юридичної точки зору, я не знаю як йому можна пришити ухиляння від військової служби, бо якщо він і його командири не повні дебіли, то накази про прикомандирування до чергового солодкого місця служби там мають бути папірчик до папірчика. Щодо авто яке завезене на вч, але юзається антикорупціонером, то якщо є наказ про закріплення за ним авто, то там і пред'являти немає чого.І думаю ДБР це прекрасно розуміють. Але головна задача не в доведені вини, а в вибиванні в шабуніна опори під назвою "справедливість", адже як не крути, але для всіх хто жеве за межами фб-бульбашки він перетвориться у чергового хитродупого парубка, а не воїна світла.Повторюю, не думаю, що там хоч гіпотетично може бути обвинувачувальний вирок, але він і не потрібний татарову.