Fuente
Melnyk TV | Доброго ранку найславетніша нація світу, яка вже не перше століття дає...
116 Vistas/Alcance
2025-06-26 04:32
Mensaje №9396
Доброго ранку найславетніша нація світу, яка вже не перше століття дає тягла неадекватам "з-за порєбріка".На Сумщині ситуацію вдалось стабілізувати. Але питання хто довів всю Курську операцію до лампочки і перетворив її на Сумську лишаються в просторі. Хоча ми всі знаємо це прізвище.На Донбасі ворог продовжує просування на умовно Велико Новосілківському - Курахівському напрямку. Ситуація складна і іноді контрольована.Противник за рахунок переваги в усьому може вграти 3-5 боєзіткнень зі 150. Але саме цей один відсоток засмучує українців (особливо не створені для війни ювоюшників, що гріються на теплому океанічному узбережжі Флориди ).Якщо серйозно, то українські сили оборони демонструють професійність і стійкість, винахідливість недосяного рівня. Якщо б на нашому місці опинились військові США, то фронт би перестав швидко існувати. Наше ППО творить дива, особливо якщо порівнювати ресурси, які є в наявності з тією махіною, що влітає в нас щодня.Якщо б в Польшу за місяць влетіло стільки скільки в Украіну за тиждень, то їх "хоробрий" естеблішмент вже б сидів у Лондоні і створював Уряд в екзилі.Але пишатись собою не на часі. Адже наша держава нагадує старий фрегат без вітрил. Які ніби і є, але їх використовують як матеріал для пошиву серветок і пропонують матросам пересісти на весла в ім'я всього світлого і доброго що є в їх серцях. Ну а хто каже: "Ви довбограї, навіщо фрегат перетворювати на галеру", - той ренегат і звісно працює на Кремль.Але як казав класик: "Досіть скігліть". Треба вигрібати з тим, що є. Втім я дам безкоштовну пораду для батьків-командирів нашого фрегату:1) переведіть економіку на військові рейки. Весь ресурс що є в Україні має бути направлений на потреби сил оборони;2) економте українську кров. Цінуйте тих солдат що у вас є. Адже наступні будуть гірші.3) наведіть лад з оборонними закупівлями. Саджайте тих хто виготовляє брак і хто не може навести лад. Адже це диверсія.4) не сприймайте критику за ворожість. Казати, що король голий, коли він реально голий це не намагання когось принизити це про прохання одягнути штанці;5) наведіть лад з корупцією і "непотизмом". Почніть саджати корупціонерів і засуньте собі в одне місце практику "відбілення честі на фронті". Армія не смітник.6) закрийте нафіг нічні клуби. Якщо молоді і втомлнним від війни немає чим зайнятись дайте їм нитки хай плетуть сітки. 7) увімкніть рупор пропаганди. Населенню щодня треба чути не про те що їх проблеми будуть вирішені, а про те як ворог прийде в їх хати з етнічними чистками і згвалтуваннями. Ну немає иретього шляху. Немає сенсу купатись в теплій ванні, якщо тебе все одно там пристрелять.8) сприймайте ветеранів, як золоту акцію цієї держави. Ми не баласт, на який треба витрачати гроші та пільги. Після армії ми остання барикада цієї країни.Пунктів може бути до після завтра, але наразі досить, бо і так багато літер.