Стосовно себе - маю повідомити, що я протягом 1-2 тиж планую запустити телеграм канал на медичну тематику з рекомендаціями, порадами, медичними лайфхаками, новинами, знижками, інтерв'ю з лікарями та іншими корисними для вас плюшками.ТГ канал буде на підтримку та збір коштів для виробництва дронів перевіреними та авторитетними Українськими виробниками!Канал планується формату за щомісячну підписку. Всі зібрані кошти оминатимуть мене, і йтимуть на окремий офіційних рахунок виробника дронів, тобто напряму без зайвих схем. Як варіант це можуть бути Дикі Шершні, або інше авторитетне виробництво.Звітність від виробника буде регулярна! Будь яка інформація стосовно зборів та виробництва, яку ми будемо публікувати буде лише з дозволу виробника без конфіденційної або компроментуючої інформації.Я знаю, що частина моїх пацієнтів хотіла і раніше підтримати подібну ініціативу: я пропоную вам актуальні знання та інформацію по медицині за підписку, а ви в свою чергу допомагаєте нищити ворога.Вартість підписки скоріш за все коштуватиме 100 грн на місяць.Окремо можемо укласти домовленість з НГО, які постачають товари нелетального призначення для пацієнтів кому не припустимо донатити на дрони, і хто хотів би підтримати на гуманітарні потреби.Протягом 1-2 тиж закину всім апдейт стосовно старту ініціативи.Нікого не змушую! Все добровільно! В програші тільки росіянські вишкрібки!
Привіт 👋‼️‼️Тут намічаються грунтовні докорінні зміни в нашій з вами взаємодії!‼️Однією фразою - я звільняюсь! Мене більше не буде в МЦ "Якість життя"Що трапилося? - в цілому нічого критичного, просто певні розходження з моєю клінікою в баченні моєї професійної кар'єри, та організаційних питаннях!В той же час дякую клініці за спільний шлях, який ми пройшли.... пройшли його досить легко та невимушено! Це гарна клініка та лабораторія, в цілому розуміюче керівництво! Нічого не маю проти 🫂 Обіймаю, та продовжую їх радити!Стосовно моїх пацієнтів та їх долі - в цілому тут варіантів два:1) Я планую змінити місце роботи і продовжити працювати сімейним лікарем десь в центральних районах Києва, тож ви можете передекларуватися зі мною на нове місце, і зможете продовжити бути моїми пацієнтами по НСЗУ;2) Варіант 2 - можливо для тих, кому я не подобаюсь як лікар чи людина - ви звичайно можете не продовжувати договір зі мною, і знайти собі іншого сімейника.Тих пацієнтів хто згоден передекларуватися зі мною, я проінформую куди я перейшов, та проведу по процедурі передекларування без зайвих для вас турбот!Всім іншим я тисну руку, і дякую за наш спільний досвід та враження, частіше приємні з посмішкою, теплом, медичним пацієнтсько-лікарським гумором, і рідше з моїм затягуванням надання консультативних висновків, або складністю вирішення кропітких медичних питань.Дякую всім! Я пишаюсь своїми молодими і немолодими сучасними & демократичними та консервативними, але загалом розуміючими та вдумливими пацієнтами!Нижче відкрию неанонімне для себе опитування на тему - хто продовжить шлях зі мною, а кому я побажаю здоровЛя та потисну руку!
Шановні пацієнти, часи складні. Війна триває, перемир’я не видно. США нестабільні, допомога під питанням. Трамп поводить себе як інфантильний вишкрібок, і тягне за собою найбільшу економіку світу, від якої, на жаль, залежить допомога Україні!Все б нічого, та ми ще досі значно сподіваємось на когось окрім себе замість того, аби консолідуватися сильніше ніж коли небудь!Це не політична заява — просто констатація.Що реально потрібно зараз ЗСУ — технологічна перевага. Людей у нас менше, треба компенсувати технологіями!Всі чули про "Рій дронів" та інші ініціативи ЗСУ та Мін. оборони по встановленню військової переваги над руснявими покидьками.Я зі своєї сторони вже давно виношую ідею "Дронової ініціативи" нашої з вами лікарсько-пацієнтської спільноти". Тепер відступ....Переважну більшість із вас я завжди підтримував! Ніс неабияку відповідальність за ваше здоров'я, профілактику захворювань, виступав десь другом, десь медичним радником, десь ледь не медичним консьєрж сервісом.Але це виснажує. Роблю багато за мізерні як для Києва кошти, і як результат — вигорання.Медицина — улюблена справа, але складно залишатись відданим, коли тебе сприймають як обслуговуючий персонал.Тому суть: хочу щоб ви стали відповідальнішими! Не переді мною... перед ЗСУ.Ідея така:– Щомісячно збираємо кошти на дрони (комплектуючі + виробництвов межах України)– Для цього я створюю закритий телеграм-канал по підписці з медичним контентом: поради, рекомендації, протоколи, інтерв'ю з іншими лікарями.– Підписники матимуть пріоритет, доступ до моїх лікарів, доступ до моєї допомоги ледь не 24/7, швидкий зворотний зв'язок, індивідуалізовані схеми профілактики та лікування– Вартість підписки — як 2 чашки кави в Києві– Кошти — на дрони, не в кишеню!!! Постійні фото- та інші звіти!Ініціатива добровільно-примусова :)Якщо ти усвідомлюєш цінність свого здоров’я — значить, готовий трохи вкластися і в своє здоров'я, і в перемогу, і в моживість жити у вільній Україні.Апдейти — скоро!
Друзі, важливе опитування!Всім привіт, хочу запросити вас взяти участь у короткому дослідженні, яке допоможе зрозуміти, як українці адаптуються до стресу, змін та викликів, з якими ми всі зіткнулися останніми роками.💡 Це анонімне опитування розроблене для того, щоб краще дослідити психологічну саморегуляцію – тобто, як ми справляємося зі стресом, підтримуємо емоційний баланс та знаходимо способи адаптації до нових обставин.🩺 Чому це важливо?Стрес і тривожність можуть впливати не лише на психіку, а й на загальний стан здоров'я. Ваші відповіді допоможуть краще зрозуміти, які стратегії працюють найкраще та як можна підтримувати емоційний і фізичний стан.📌 Опитування займає 10-15 хвилин📍 Заповнити анкету можна тут: https://forms.gle/8wSXpKUFqRwh9NhG9Буду вдячний за вашу участь! Якщо у вас є знайомі, яким це може бути цікаво – поділіться посиланням. Дякую! 💙💛‼️ Учасники опитування матимуть змогу прийняти участь в розіграші пакету аналізів - 50% вартості в нашій лабораторії, прийняти участь в тренінгу "Психологічна адаптація в умовах війни" та отримати консультацію психолога безкоштовно. ‼️❗️Всім учасникам хто прийме участь прохання відписати мені в дірект фразу "УКРАЇНА ФОРЕВЕ". Так я розумітиму що Ви прийняли участь! Розіграш проводитиметься в рандомайзері! ❗️