Fuente
Майстерня 55 | День народження нашого МайстраСьогодні – день народження засновника Ма...
185 Vistas/Alcance
2025-08-01 08:31
Mensaje №838
День народження нашого МайстраСьогодні – день народження засновника Майстерні 55 Леоніда Садовського – його день і наш день. День памʼяті, день вдячності, день нагадування про важливе. Це день, в який зустрічається минуле і майбутнє, в який ми згадуємо все, що було – кожне запалення свічі і кожне погашення, кожну пробу, кожну репетицію і кожну виставу, наші поїздки і міжнародні проєкти, наші розмови, наші плани і спільні мрії. Скільки моментів співтворіння, скільки любові і справжньої театральної магії – ми прекрасно знаємо, що одне породжує інше. Ми це бачили наочно. Феномен свічі в тому, що вона може згаснути саме тоді, коли здається, що горітиме вічно. Коли ти забуваєш, не дбаєш, не береш відповідальність… Але ще більше – в тому, що вона горить тоді, коли здається, що все вже згасло. Навіть коли фізичний вогонь гасне, то метафізичний – вічний. Він не згасне, поки є шлях і є мандрівники, готові вирушати в подорож. Він не згасне, поки є процес, допоки наша памʼять спрямована у майбутнє – до нових пошуків, нових проб і нових пригод. Наша вічна подорож навколо світу та в глибину себе. 76 років тому народилася людина, без якої не було б Майстерні 55 з усією її історією, здобутками, унікальним методом та людьми, які були і будуть її частиною. Коли ми згадуємо все, що було за ці роки, весь пройдений шлях, ми знову і знову вражаємось та захоплюємось тим масштабом, тою широтою і глибиною, з якою мислив і творив Леонід Садовський. І чим більше проходить часу, тим більше залишається головного, тим більше викристалізовується суть – у баченні театру, у методі, у підході до роботи, у людях.Зазвичай у день народження загадують бажання. Сьогодні це бажання за нього загадуємо ми – і точно знаємо, яке бажання він би загадав. Бо це його мрія, це наша спільна мрія. Сьогодні ми загадуємо бажання і кажемо: «In Theatre We Trust». Ми готуємось до нової подорожі. Поки не меркне світло, поки горить свіча… а свіча то горить! Попри все і завдяки всьому! Дякуємо, Майстре! Памʼятаємо, любимо і продовжуємо ❤️Роман Садовський