Fuente
Макснет | Всі ми вже спілкувалися зі штучним інтелектом. Але чи було це як з Goo...
4 160 Vistas/Alcance
2025-08-26 14:20
Mensaje №883
🤖 Всі ми вже спілкувалися зі штучним інтелектом. Але чи було це як з Google, що лише надає інформацію, чи як з другом? А може, ви грали у рольові ігри з ботом і навіть починали вірити в цю нову реальність? 📊 Згідно результатів нового дослідженням Common Sense Media:🔹 52% американських підлітків регулярно користуються ШІ;🔹 33% — «ролять» і спілкуються, наче з другом;🔹 31% вважають, що штучний інтелект може бути таким же захопливим, як і розмова з реальними людьми.✨ Штучний інтелект стає дедалі досконалішим, і з ним справді може бути цікаво. Він вміє імітувати емоції, підтримати та дати пораду. Дехто навіть «дружить» з ним, коли відчуває самотність. Але часто це призводить до заміни реального спілкування на віртуальне.😮 При цьому соціальні навички можуть зберігатися, адже ШІ чудово імітує людський формат розмови.Але відомі й численні випадки помилок:❌ невірні поради під час планування подорожей,❌ порушення авторських прав,❌ навіть доведення людей до депресії.Були й сюрреалістичні історії:👩❤️💋👨 жінка покинула чоловіка після 20 років шлюбу, бо чат передбачив його зраду;💔 інша жінка взагалі розірвала стосунки, тому що… закохалася у ШІ.⚖️ З одного боку, штучний інтелект спрощує життя і роботу. З іншого — люди стають від нього залежними.🤔 А ви як вважаєте ШІ?🙈 - ворог 👍 - друг❤️ - тільки помічник