Fuente
Maxll | Шо поворкать зараз?Думаю ні для кого не секрет, що ринок зараз в дуже ...
2 340 Vistas/Alcance
2026-03-26 15:39
Mensaje №3966
Шо поворкать зараз?Думаю ні для кого не секрет, що ринок зараз в дуже плачебному стані, всі сидять в usdt і ворку, який був навіть півроку тому, на жаль навіть близько немає😭Можна звісно фармити фандосіки, спреди і т.д. але це тема вже для іншого поста!Із цікавих активностей зараз є launchpad Edge на біржі MexcДоступний він як і для старих, так і для нових користувачів🐸Для нових:— Реєструємо аккаунт Mexc за посиланням та реєструємось в лаунчпаді— Робимо депозит від 100 usdt— Торгуємо на споті волюм 100$ (купив/продав)— Торгуємо на фьючерсах 10.000$ (купив/продав)Вносимо в стейкінг 5000 usdt і отримуємо частину від пулу (40.000 EDGE) по ціні 0.35$ (х2 від премаркета)Для старих:— Реєструємось в лаунчпаді— Робимо депозит від 100 usdt— Торгуємо на споті волюм 100$ (купив/продав)— Торгуємо на фьючерсах 20.000$ (купив/продав)Вносимо в стейкінг 5000 usdt і отримуємо частину від пулу (40.000 EDGE) по ціні 0.45$ Стосовно нових аккаунтів: DYOR — коли я пробував абузити, Мекс сильно брив менеСвої старі аккаунти я апріорі заганють в лаунчпад, тому що фармом фандоса і спредіків там давно виконані всі умови і така активність, просто як невеличкий бонус для мого балансуДедлайн: TBA, але тге EDGE планується 31го числа, тому думаю що залишилось 3-5 днів максимумСтосовно RK та інших страшилок про Mexc — він давно цим всим переболів, рк знімають швидко, гроші виводять без проблем, pnl не списуютьІ взагалі, я вважаю Mexc однією з найкращих бірж, яка зараз існує, скільки б ми його не виносили він все одно дає заробити🐈