Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Maxll
Añadido 06 dic. 2025

Maxll

@maxll_crypt
Número de suscriptores: 4 719
Fotos: 1,410
Videos: 109
Enlaces: 991
Descripción:
Авторський блог про заробіток на крипті 🚀 ⭕️ Зв’язок — @maxll_crypto / @shevchenko_mx 💬Наш чат: https://t.me/+FlFs8wvMIOU4ZGE8 🚀Силка на канал: https://t.me/+r5-UXn3FCWNiYThk
Fuente

Maxll | Як біржа ХТ кинула работяг вчора на профіти?Понеділок, ринок скучний, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Maxll Maxll @maxll_crypt
2 950 Vistas/Alcance 2026-02-10 10:00 Mensaje №3955
Як біржа ХТ кинула работяг вчора на профіти?Понеділок, ринок скучний, ворку було мало вчора і окрім справедливої на VANA, особливо нічого і не було. Я АФКшив на лижах, приїхав з думкою про те, що сьогодні фрі вихідний і просто чілив.В 23:00 на біржі XT відв'язались акції AMZNX та MAON на 70% від реальної ціниВ 23:02 я вже відкупив пролив в -70% і поставив акції на вивід на біржу Gate (моя помилка)Паралельно зробив додеп і довідкупив вже менший пролив (-30-40%), продав їх в -10% від риночної (зафіксував 20-30% прибутку) і і поставив на вивід USDT (їх вивело)В 23:35 і пізніше масово почали роздавати РК на аккаунти (розлог + не можливість зайти)В 01:00 почали списувати pnl і відкачувати торгиДалі було три фінала:– Ви вивели все в usdt і вам просто намалювали мінус на аккаунті (супер сценарій, аккаунт в мусор і на нового дропа новий акк)– Вам списали pnl і просто віддали ваші usdt (в цілому ок, але якщо враховувати що в деяких профіти були 10к+ то таке наче насри в рот)– Вам до сих пір морозять аккаунт і можуть дати РК на 180 днів (найгірший фінал, бо в таких ситуаціях по РМу треба депать багато, щоб винесли багато і стейкінг під 0% на 180 не оч)До чого я це? Я не плачу стосовно списанного pnl, це було весело + контент в соц мережі, але з іншого боку, якщо біржа втратила гроші – відкат і всьо ок, але якщо юзер втрачає гроші через біржу – це проблема юзера 🤡Робіть висновки, кидайте біржі при першій можливості, а на погрози в суд – забийте, нічого ніхто нікому не зробитьP.S. Витрачати час на "розборки" за профіт сенсу немає, ніхто нікому нічого не поверне