Fuente
Maxll | GM👋Давно треба було зробити цей пост, але все ніяк руки не доходили......
1 070 Vistas/Alcance
2026-01-27 11:51
Mensaje №3932
GM👋Давно треба було зробити цей пост, але все ніяк руки не доходили... Але з іншого боку, краще пізно чим ніколи, правда ж?На жаль, або на щастя, ринок ретро для мене остаточно помер. Я не бачу в ньому тих профітів і ідей, які я зміг найти навіть літом минулого року. Проекти скамлять своїх користувачів, дропи вже навіть в б/у рідко роздають, на критерії всі давно забили і можливо, один із десяти проектів ще щось час від часу рорздають (Lighter до прикладу)🎣Я думаю всі давно зрозуміли, що фармить "новий" L2/L1, крипто соціальну мережу, стейкінги і т.д. — стрілять самому собі в ногу, з надією на те, що колись хтось мені щось роздасть (ага, моліться на 0 профіта)Так, в моєму пулі залишилось ще декілька проектів:— Backpack (жду дроп)— OpenSea (жду дроп)— Arkham (жду дроп)— Ethereal (фармлю дельтою)— Variational (фармлю дельтою)Але це не більше ніж ворк "коли скучно", для себе я давно зрозумів, що якби я і далі сидів фулл ретро, то скоріш за все працював би десь на роботі, а зарплату палив би за майбутні фантики від проектів.Літом, я переключився на іншу сферу — назву її фліпи, бо вона включає в себе все, де можна отримати гроші в моменті на ринку!До чого я це?🤡Канал мені чесно закидати досить таки шкода, маючи около 1000 переглядів на постах, тупо "вбивати" його інактивом. Тому, з цього дня, я змінюю тематику і буду більше підсвічувати те, що роблю на ринку.Так, я міг писати і далі про ОКХ і Binance Alpha і тим самим стати схожим на 90% інших каналів. Можливо в цьому і був би сенс, але навіть в цих альфах профіти зараз копійки, тому — не для мене🙌Ну і в честь цього, сьогодні мабуть накатую пост (хай буде для закріпленного смс) з існтрументами, які я використовую в роботі.Ну і якщо у вас є питання - welcome🎮