Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Maxll
Añadido 06 dic. 2025

Maxll

@maxll_crypt
Número de suscriptores: 4 719
Fotos: 1,410
Videos: 109
Enlaces: 991
Descripción:
Авторський блог про заробіток на крипті 🚀 ⭕️ Зв’язок — @maxll_crypto / @shevchenko_mx 💬Наш чат: https://t.me/+FlFs8wvMIOU4ZGE8 🚀Силка на канал: https://t.me/+r5-UXn3FCWNiYThk
Fuente

Maxll | Якщо ви лоубанк / middle банк і вам скучно на ринку, рекомендую придив...

Logotipo de la comunidad de telegram - Maxll Maxll @maxll_crypt
2 280 Vistas/Alcance 2025-12-05 15:40 Mensaje №3918
Якщо ви лоубанк / middle банк і вам скучно на ринку, рекомендую придивитись до фліпів BTC на Mexc💰Я сам сижу їх фліпаю і буду щодня писати про результати в себе в шитпості, але зараз не про це. Короткий гайд, як я роблю аккаунти і фармлю трошки usdt.РЕЄСТРАЦІЯ:— Роблю аккаунти на свою рефералку, проксі Кенія / Грузія / Турція / Нігерія— Після реєстрації даю аккаунту полежати (мінімум сутки), також роблю депозит в 30$ на аккФАРМ:— Ставлю плече х500 на BTC— Ставлю SL, переключаю його з "Ціна" на "ROE" і вписую -1%— Дивлюсь тренд на графіку (куди ми йдемо) і пробую відкривати позицію в цю сторону— Якщо пішов рух, я переміщаю свій SL разом з рухом— Якщо графік став на місці (просто стоїть +- в одних діапазонах) — я крию позу, скоріш за все її виб'є і графік розвернетьсяНЮАНСИ:— Перед відкриттям пози завжди моніторю чи є комса 0% (платити 0.04% з 500х це дуже боляче)— Фармлю всі 3 млн доступних, ETH через просадку по ліквідності не торгую— Профіт переливаю через премаркет (виводи не намагайтесь, попросе КУС)— Якщо злітає комісія, прохожу тут ризик-контроль і в 90% її повертаєРинок зараз скучний, час від часу є арбітражі як вчора на XNY, або сьогодні на piggysell. В цілому не бачу причин не лутати додаткові собі 50-100-200$ в день чекаючи чогось серйознішого 🐸