Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Maxliner
Añadido 14 jul. 2024

Maxliner

@maxlineua
Número de suscriptores: 17 065
Fotos: 834
Videos: 21
Enlaces: 148
Descripción:
Особистий канал Макса Михайленко. Політична аналітика, економіка, сатира, Україна, 4-та світова війна, медіа, жесть.
Fuente

Maxliner | Чесно кажучи, начхати вже на того Трампа. Од нього лише печінка болить...

Logotipo de la comunidad de telegram - Maxliner Maxliner @maxlineua
3 150 Vistas/Alcance 2026-05-05 03:23 Mensaje №5748
Чесно кажучи, начхати вже на того Трампа. Од нього лише печінка болить. Дивлюся, наш Алекс Віндман намагається обратися в Сенат від Флориди, жесткач, звісно... Що воно там, дурне, не дає Німеччині томагавків? Звісно, бо всі прокакало зі своїм алкашом, дурбецало. Без паніки). Значить, треба трішки прискоритися всім, та й все. Від Малі до Армавіра - армія, мова, віра)). Від Петрозаводська до Дубаю - нема нашим інтересам краю))). Наша юна і ніжна (вкрай вимушена - через імпотенцію "колективного Заходу") імперія по-південному лагідна, мєка, ненав'язлива - як кішка, мурмур, топ-топ, але вдаряє завжди точно. Це не ми застрягли в Ормузькій (та Баб-ель-Мандебській) протоці. Це не в нас 300 грам телячої ковбаси коштує $20. Це не в нас був острів Епштейна з сатаністськими оргіями. У нас чимало власного лайна, але (***!) ми щодня покращуємо Балтику, Понт, і Москву. За Америку соромно - але сором не продати, не купити і в снаряд не перелити. Нам своє робить, як казав Іван Якович Франко (і це ще було до демократичного соціалізму). 😂