Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Maxliner
Añadido 14 jul. 2024

Maxliner

@maxlineua
Número de suscriptores: 17 065
Fotos: 834
Videos: 21
Enlaces: 148
Descripción:
Особистий канал Макса Михайленко. Політична аналітика, економіка, сатира, Україна, 4-та світова війна, медіа, жесть.
Fuente

Maxliner | Довбаний Іране, здавайся!- Так а хулє?- ШІ Клод доповідає, що ми тебе ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Maxliner Maxliner @maxlineua
3 810 Vistas/Alcance 2026-04-05 20:06 Mensaje №5637
- Довбаний Іране, здавайся!- Так а хулє?- ШІ Клод доповідає, що ми тебе вже знищили 100500 разів!- Він бухає разом із Хегсетом? - (убік) Піте, ти бухаєш разом із роботом?!- (збоку): Він потроху під стіл виливає, мій найкоштовніший Головнокомандувачу, Перша та Остання Надія Америки! - (убік) Слухай, Піте, в мене брат спився, то ж тойво...- (збоку Я не Пем Бонді, я зроблю все, що...- (збоку, ШІ Клод) Він бреше. Розводить ром якоюсь єрессю, типу швепса, а це нечесно...- (спікер Галібаф): Це наждак, хлопці. От коли я їздив до Лондона, то пив там Чернігівське, Перше Приватне, не можна ж так...- (ШІ Клод): Пиво як пиво, а ракети у вас лишилися тільки криві...- (Фабрика маци в Рамат-Гані): Бо ми витягнули з тих ракет усі блоки, хє-хє...- (Роберт, Запоріжжя): Літати вам уже всім зась. Тшорт, ну чому знов сині Прилуки...- (ШІ Клод): Я не справляюсь із кількістю запитів. Прошу мене відключити.- (збоку): Де ж тая кнопка, блд, я впустив пляшку під стіл...- (Фабрика маци в Рамат-Гані): А у вас там немає бути пост, узагалі-то...- (Роберт, Запоріжжя): Заборонено їсти створінь з Мезоевразії, як за кашрутом, так і за халялем :)- (бальний зал) як же я вас ненавиджу, українців, ви мені другий термін пере***аєте! - (Принц Салман): А мені навпаки, твоє б уже мовчало...Краще від українців нікого в світі нема.- (Дубай)...та да...- (Доха) ...рятують...- (Мускат)...наше північне чудо...- (бальний зал): Всі ви тупі зрадники!- (Принц Салман): А ти банкрут.- (Фабрика маци в Рамат-Гані): Жиза...- (Роберт, Запоріжжя): Так ми в Амман везем, чи ні? Дайте транспорт з Сабіхи!- (Дамаск) Дати трофейні?- (Анкара) Можна й нові...- (довбаний Іран): У нас розвалився ШІ "Тарасик", куплений на київському Електроринку в 2007 році. Ми не здаємося, але ви якось там розберіться, техника-то дорога...