Fuente
Maxliner | Індія завершила черговий сеанс обдурення Швабростану. За нафту прийшли...
5 040 Vistas/Alcance
2026-03-21 08:14
Mensaje №5576
Індія завершила черговий сеанс обдурення Швабростану. За нафту прийшли рупії. Роснєфть і Лукойл, їхні посередники - остаточно стали банкрутами, ну хіба лише вони переїдуть в Індію, стануть індійськими компаніями. Далі все по ланцюжку...Тим часом у США починається єжовщина: пішли публічні доноси з середини MAGA на Габбард, Венса, Келлі, Сергіо Гороховського (посла в Індії), Кента, тощо - це агенти Демпартії, яких контролює Ізраїль через архів Епштейна. Правий ухил огризається через Какера та Newsmax, Трамп, мовляа, сам потрапив під вплив Ізраїля та апаратників (це правда), ізолювався на дачі від партійних мас, наляканий еппштейновською компрою. Думаю, треба провести з'їзд MAGA де партійний секретар Степан Мельник визначить, яке крило поїде добувати воду з марсіанських порід, а яке - десантуватиметься на Тегеран. Бо треба рятувати генерального секретаря. А значить, весь інфопростір варто завалити американською спецназівською героїкою та колективними зверненнями пасторів і співочих колективів - до вождя, щоби він відновив контроль над партією, позбавився капосних саботажників, вивів єдиний на світі унікальний народ Нового Сіона на жовтоцегляну дорогу до Третього Храму. Такі звернення і сам з'їзд необхідно супроводжувати максимально гучною шизофазією із обов'язковим скандуванням натовпу.