Fuente
Maxliner | Коли у нас кажуть про 73%, які в усьому винні, то чомусь не усвідомлюю...
6 540 Vistas/Alcance
2025-08-04 17:35
Mensaje №4162
Коли у нас кажуть про 73%, які в усьому винні, то чомусь не усвідомлюють, що минуло 6,5 років. Більшість з тих (а це всього лише від чверті до третини) хто тоді "прикольнувся", втекли за кордон ще у 22-му році. І звідти нас вчать патріотизму (вибачте, не втримався). Сьогодні це десь - максимум 20%, прикоритників та соціально-мережевих пенсіонерів, і решти дрібного всякого. Нещодавно всі - і в усьому світі - побачили, що якими б розтоптананими, придушеними українці не були, вони не збираються віддавати своїх свобод. Як Ви всі могли помітити - гасла "на картонках" часто були злі. Так сталося тому, що наше суспільство сьогодні вкрай загострилося (настільки, наскільки не було навіть наприкінці президентства В.Ф. Януковича). Причина умовно проста: суспільний договір остаточно зруйновано. І його не буде відновлено за тих, хто боягузливо програв дітям в єдиному раунді. Всім тепер очевидно, що шмародьори, які підставили та зганьбили водночас і силові служби, і боярство, і свою дрібну клієнтелу, тепер позбавлені будь-якої довіри чи поваги (чесно кажучи, всі ці 6,5 років їм на нас просто нас**ти). До цього може бути ще мільйон корисних дрібниць, але, як каже молодь, не буду "душніть". Що ж далі? Далі буде важкенько, а все ж ще лишилося багацько людей, для яких Україна Мила, сильна, розкішна, багата, доглянута, захищена, освічена, здорова - є тією кришталевою мрією, за яку били, розганяли, взривали і вбивали 11 років тому. Людей, які пишаються шрамами та контузіями тих днів, які лякають до "швидкої насті" оцих, які ні секунди не любили Україну та її народ, а тільки роками "харчувалися" за його кошт, подібно до упирів - таких людей все ще багато. Більш ніж. Особисто для мене важливо таке - щоб українських людей припинили грабувати на кожному кроці та знущатися з них, всі ці дрібні холуята. Війну з Ордою виграють лише вільні українські люди, як робили вони це століттями. Все сказав. And Amen.