Fuente
Maxliner | Три хороші новини похмурим ранком понеділка:1) Під час гри в гольф леб...
17 100 Vistas/Alcance
2025-05-26 07:18
Mensaje №3673
Три хороші новини похмурим ранком понеділка:1) Під час гри в гольф лебідь вкусив Стіва Вітькова за член - про що ми дізналися з кпинів його "друга" Трампа (в мене такі "друзі" були хіба у 20 років). Таким чином Ягве дав сигнал - "дурний моель тебе обрізав, Стіве! Згадай, що ти не перс, не араб і не чечен!". Може й спрацює. 2) Трамп-таки визвірився на Путьку. Так буває, коли виясняється, що твій bud - наркоман чи ще щось таке. Та й партія тисне. Вона не хоче повторення 1977 року, коли демократи виграли все підряд і величезною більшістю. 3) Російську футбольну лігу вперше виграв "Краснодар". А не "Зеніт" чи "Терек" ("Ахмат"). Чому це символічно: позиції "Газпрому" та пітерських, а також казбічів Кадирова послаблюються. У свою чергу, Краснодарський край - нинішня база фрондерів, зокрема засновника мережі "Магніт" Сергія Миколайовича Галицького (Арутюняна), якому й належить клуб та Олега Володимировича Дерипаски. І якщо Галицький, знаходячись під п'ятою "Альфи" тримає язика в дупі, то Дерипаска ледь не щодня виступає з опозиційними заявами - а чіпати його Путін боїться, бо Дерипаска є елементом пакту-1999. Та й багато інших інтересів сконцентровано в Країні Кубаноїдів і всі вони (той ж "Міраторг" утримувачів Мєдвєдєва братів Линників) страждають від війни. Доброго ранку.