Fuente
Maxliner | Тра щось написати про економіку, а все ж "Портнов ще не проходить". Ду...
14 900 Vistas/Alcance
2025-05-22 06:04
Mensaje №3652
Тра щось написати про економіку, а все ж "Портнов ще не проходить". Дубінський обісраним голосом видав купу різної компри, побічно розповівши, що Андрій Володимирович нічим йому не допоміг, коли його в тюрмі врівноважували, тому що Портнов був в одній банді з Батийкою (секрет полішинеля, де б той полішинель не служив). Багато хто вчора згадував (я теж), як Портнов під градусом ночами строчив погрози в усі месенджери й телефони, відчуття, скажу вам, не Ріо-де-Жанейро. А тепер узбагоївся, маніяк, нарешті. Слід віддати належне - маніяк маніяком, але системний, потужний (от жеж слово спаскудили) та ідейний політичний борець, надзвичайно амбітний, геній зла, який примусив себе боятися і Тимошенко, і Януковича, і двох крайніх президентів. Мамонт політичної епохи, яка тепер уже мабуть пішла, бо нинішні, звісно, дрібні злобні кловани, нездатні контролювати свої інстинкти та скеровувати свою енергію в будь-яке конструктивне річище. Це в Америці - та й те, колись, бо, як бачимо, в фіналі мафія перемогла - Капоне по дурній причині попався, як і Лакі Лучіано, а от людина з луганської організації Доброслава на тому навчилася досвіді, і, як і Меєр Ланскі, ніколи не була покарана державою чи якимись там правовими правдолюбцями-єдинорогами за свої злочини. Зараз розпочнеться люта бійка за спадщину - систему Портнова, і тільки це дає певний шанс суддям стати незалежними, як би парадоксально це не виглядало. Хоча в приципі політична економія контрінтуїтивна сама по собі. Dixi. Доброго ранку.